Украинская биржа благотворительности

собрано на УББ
coins251 151 875 грн
Ru

Kids Against War

  • Поддержка

  • 5 000 грн
  • благотворительные взносы
  • 1
  • проекты

О себе

Kids against war – це соціальний арт проект який закликає до миру, до творіння понад руйнуванням.
Під час творчих воркшопів військова уніформа грає роль полотна і діти за допомогою фарб та аплікації перетворюють символ агресії та війни на кольорові витвори сповнені чистотою та оптимізмом дитячої уяви.
Воркшопи спрямовані на дітей з будь-яких країн світу у віці від 2 до 10 років, незалежно від національності. Під час цих заходів ми збираємо пожертвування від сімей які беруть участь у воркшопах. Таким чином, мистецтво дітей, які живуть у мирі допомогає тим дітям, які живуть без нього.
Кошти, зібрані в рамках цього проекту призначені для надання допомоги дітям в різних частинах світу, життя яких було порушено війною.

Вы можете загрузить сюда фотографию. Поддерживаются форматы JPG, PNG и GIF.
Загрузить
photo

Профиль пользователя

Список Доноров, блоги

Сохранить
Отменить

Копилка категории Наш город

Украина. Стартовал 26.1.2012

Копилка категории «Наш город» - это Проект Биржи, на счету которого хранятся деньги людей, доверивших Бирже Благотворительности решить – какому из проектов данной категории больше всего сейчас нужна помощь.

Если вы еще не определились, на какой именно проект стоит пожертвовать свои деньги; если вы колеблетесь, выбирая какой из проектов важнее всего; если вам кажутся все проекты категории в равной степени заслуживающими внимания – вы вправе пожертвовать «на категорию».