Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

Kids Against War

  • Підтримка

  • 5 000 грн
  • благодійні внески
  • 1
  • підтримані проекти

Про себе

Kids against war – це соціальний арт проект який закликає до миру, до творіння понад руйнуванням.
Під час творчих воркшопів військова уніформа грає роль полотна і діти за допомогою фарб та аплікації перетворюють символ агресії та війни на кольорові витвори сповнені чистотою та оптимізмом дитячої уяви.
Воркшопи спрямовані на дітей з будь-яких країн світу у віці від 2 до 10 років, незалежно від національності. Під час цих заходів ми збираємо пожертвування від сімей які беруть участь у воркшопах. Таким чином, мистецтво дітей, які живуть у мирі допомогає тим дітям, які живуть без нього.
Кошти, зібрані в рамках цього проекту призначені для надання допомоги дітям в різних частинах світу, життя яких було порушено війною.

Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Копилка категории Наш город

Украина. Стартував 26.1.2012

Копилка категории «Наш город» - это Проект Биржи, на счету которого хранятся деньги людей, доверивших Бирже Благотворительности решить – какому из проектов данной категории больше всего сейчас нужна помощь.

Если вы еще не определились, на какой именно проект стоит пожертвовать свои деньги; если вы колеблетесь, выбирая какой из проектов важнее всего; если вам кажутся все проекты категории в равной степени заслуживающими внимания – вы вправе пожертвовать «на категорию».