Украинская биржа благотворительности

собрано на УББ
coins302 625 799 грн
Ru

БФ Щаслива дитина

  • Поддержка

  • 0 грн
  • благотворительные взносы
  • 0
  • проекты
Вы можете загрузить сюда фотографию. Поддерживаются форматы JPG, PNG и GIF.
Загрузить
photo

Профиль пользователя

Список Доноров, блоги

Сохранить
Отменить
03/06/20
11:19

Помогите побороть боль! 2

Вітаємо і дякуємо всім за будь-яку підтримку Дані! Саме ваша допомога, наші благодійники, надає йому сил на шляху до перемоги над хворобою!
30/04/20
12:12

Как поют птицы?

Вітаємо, шановні благодійники! Щиро дякуємо вам за допомогу Тимофійчику! Кожна гривня наближає той день, коли малюк почує мамин голос!
12/03/20
10:34

Взрослые тоже хотят жить. 2

Вітаємо, шановні благодійники! Вже півроку Дмитро не отримує належного лікування з причини відсутності коштів. За результатами останнього обстеження, його стан погіршився. Ми звернулися до УББ з проханням виділити кошти зі скарбнички категорії "Здоров'я", щоб якнайшвидше закупити препарат "Кейтруда" для продовження лікування. Щира дяка усім небайдужим та команді УББ!
27/02/20
11:38

Олежка, живи!

Вітаємо, друзі! Ділимося з вами новинами від мами Олежки, Ганни: "...Третий день химиотерапии подходит к концу. Состояние у Олежки более-менее. Вид и запах еды вызывают сильное чувство тошноты. Кушать почти не может, но пьёт нормально и это уже неплохо! Глазик практически без изменений, видит и открывается очень плохо. Вчера назначили капли и мази - для увлажнения и против инфекции. Эти процедуры Олежке очень не нравятся - мази вызывают неприятные ощущения. Хорошо, что дискомфорт быстро проходит и Олежка возвращается в благодушное состояние! Благодарим ВСЕХ ВАС, дорогие наши друзья, за всё, что вы для нас делаете! За помощь, поддержку, добрые сердца! Пусть Господь хранит вас и ваших близких. Оставайтесь с нами, пожалуйста!"
21/02/20
12:04

Олежка, живи!

Вітаємо, шановні благодійники! Ділимося останніми новинами зі Стамбулу. Олежка переніс операцію по видаленню залишків пухлини та встановленню випромінювача для проведення брахітерапії. Через чотири дні випромінювач видалили. Зараз Олежка відновлюється після дворазового втручання у око. Зір поки що не повернувся, око майже не відкривається, але лікарі запевняють, що все буде добре. Вже 24 лютого буде шостий блок хіміотерапії, а вже наприкінці березня - трансплантація кісткового мозку. Друзі, ми щиро вдячні за підтримку Олежки, та благаємо не залишати хлопчика на півдорозі до одуження! Проведення ТКМ значно знижує ризик рецидиву. Залишився місяць для збору коштів. Врятуйте Олежку!