Украинская биржа благотворительности

собрано на УББ
coins245 061 808 грн
Ru

БФ "Ти-Ангел" благодійна організація

О себе

Ми – це команда небайдужих молодих людей. Наша мета – надання благодійної допомоги тим, хто її потребує. Ми нічим не відрізняємось від іншої молоді, тож приєднатися до нашого дружнього колективу може кожний, хто бажає долучитись до добрих справ. Життя надто коротке, поспішайте робити добрі справи! Приєднуйтесь до нас!
Вы можете загрузить сюда фотографию. Поддерживаются форматы JPG, PNG и GIF.
Загрузить
photo

Профиль пользователя

Список Доноров, блоги

Сохранить
Отменить
23/10/19
19:14

Предупрежден – значит вооружен

У зв’язку з тим, що один із раніше заявлених у проекті лабораторних апаратів втратив свою актуальність для лабораторного блоку Долинської міської дитячої лікарні, а саме Водяний термостат TW-2, ми зменшуємо суму проекту «Попереджений – значить озброєний» до 39 000,00 грн.. Друзі, дякуємо, що допомагаєте нам допомагати дітям!
12/09/19
14:32

Яркие сны

Доброю традицією нашого фонду є оновлення текстилю у Долинській дитячі лікарні. Цьогоріч команда фонду знову подбала про те, щоб малі пацієнти проходили лікування на охайних, яскравих ліжечках. Ми переконані, що новенька постільна білизна у яскравих тонах даруватиме дітям гарний настрій, який сприятиме їхньому швидкому одужанню. Всього передано у лікувальний заклад 50 комплектів високоякісної постільної білизни. "Ура! У нас знову обновки. БФ "Ти-Ангел" передано 50 комплектів постільної білизни з чудовими дитячими візерунками. Яскрава, весела постіль буде створювати позитивне налаштування на швидке одужання дітей" - написала на своїй сторінці у facebook головний лікар Наталія Височанська.
04/08/19
16:11

Компьютерная азбука. 2

Літні дні минають із неймовірною швидкістю. Канікули дітей добігають до свого завершення, і ще менше місяця, як розпочнеться новий навчальний рік. Підготовка до школи вже йде повним ходом. Волонтери БФ "ТиАнгел" також працюють над тим, аби наші підопічні гідно розпочали та успішно завершили навчання у наступному році. Запрошуємо і вас зробити свій маленький внесок у розвиток освіти наших малих друзів та сприяти їхньому успіху у дорослому майбутньому. Підтримайте наш проект "Комп’ютерна абетка. 2". Разом ми сильні!
09/07/19
13:45

Облегчим страдания Виктории

Нещодавно із Трускавця повернулася наша дівчинка - Вікторія. Там вона провела цілих 12 днів. Мама Віки розповідає, що вони дуже задоволені результатом реабілітаційного лікування, бачать нові успіхи та досягнення. "Під час лікування Вікторія найбільше полюбляла відвідувати масажі, парафінотерапію, вібромасаж. Дитина повністю розслаблювалася і засинала на процедурах" - із захопленням розповідає Ірина Івасюк, мама Вікторії. Були у Віки і процедури, які недуже їй подобалися. Дівчинка погано переносила лікувальну фізкультуру, механотерапію та розробку суглобів. Однак уже наприкінці курсу лікування дитина почала краще ковтати їжу, стала активно перебирати ніжками. Дванадцять днів минули дуже швидко, а найголовніше результативно. Наступний курс реабілітації заплановано на грудень місяць, тому просимо Вас і надалі підтримувати Вікторію та її маму, яка докладає титанічних зусиль, аби полегшити страждання своєї доньки. Цілий серпень за Вікторією доглядатимуть бабуся та дідусь, мама Ірина змушена податися на заробітки до Італії, аби заробити грошей на подальше лікування дитини та утримання сім’ї.
01/07/19
21:18

Компьютерная азбука. 2

Вcі діти заслуговують на якісну та інноваційну освіту. Сироти не є виключенням у цьому принциповому питанні. Команда БФ "Ти-Ангел" має намір модернізувати уже існуючий комп’ютерний клас у Долинському дитячому будинку "Теплий дім" і тим самим зробити дітлахам розумний подарунок до початку нового навчального року. Ми переконані, що одним з основних завдань сучасної освіти є формування технологічно освіченої особистості, підготовленої до трудової діяльності в умовах розвиненого високотехнологічного суспільства. Запрошуємо і вас зробити свій маленький внесок в розвиток освіти наших малих друзів та подарувати їм успішне майбутнє. Ваш "Ти-Ангел".

Нет денег на тетрадки

Рогатин. Стартовал 19.6.2013

Наконец все дождались летних каникул! Дети и учителя могут расслабиться и отдохнуть. Но директору Рогатинской специальной школы-интерната не до отдыха. Уже сейчас необходимо решить вопрос: где взять деньги для покупки канцтоваров на новый учебный год. Ведь в этой школе учатся особые дети - дети, лишенные родительской заботы и сироты, позаботиться о которых не всегда есть кому.

Зроблено Собрали 8 000 грн
Осталось собрать
000 000 000 грн