Украинская биржа благотворительности

собрано на УББ
coins306 807 640 грн
Ru

БО МБФ Кожен Може

  • Поддержка

  • 0 грн
  • благотворительные взносы
  • 0
  • проекты
Вы можете загрузить сюда фотографию. Поддерживаются форматы JPG, PNG и GIF.
Загрузить
photo

Профиль пользователя

Список Доноров, блоги

Сохранить
Отменить
18/05/20
12:07

Мама, у меня нет детства! 3

Шановні донори! У зв'язку з переносом реабілітації на весну і наступною єпідеміологічною ситуацією, дівчинка не змогла потрапити на лікування. Після відновлення пасажироперевезення, Єва поїде на реабілітацію і ми відзвітуємо. Дякуємо за розуміння! Команда "Кожен Може"
27/04/20
13:25

Жизнь прекрасна. 2

Шановні донори! Через епідеміологічний стан в країні всі наші підопічні опинилися у групі підвищеного ризику, тому ми намагаємося максимально убезпечити їх. Залишок коштів, який ми планували витратити на наступний захід, за узгодженням з УББ, ми витратили на продуктові набори для стареньких, які привозимо їм додому, щоб їм не потрібно було виходити. Дякуємо за розуміння. З вдячністю, команда БФ "Кожен Може"
24/02/20
16:36

Подарите маме Машу! 4

Шановні донори! У зв'язку з скороченням кількості днів реабілітації, суму збору було зменшено згідно нового рахунку. Щиро дякуємо за підтримку Маші та її мами! З любов'ю, команда "Кожен Може"
21/11/19
14:24

Маленькая Виктория побеждает болезнь. 3

Шановні донори! Щиро дякуємо за допомогу маленькій Вікторії. З радістю повідомляємо, що частина коштів для Вікі надійшла на рахунок фонду, тому сума проекта на УББ була зменшена. З любов'ю, команда "Кожен Може"
20/11/19
13:59

Увидеть музыку на ощупь

Шановні донори! У зв'язку зі зміною ціни на інструменти, сума збору була збільшена. Дякуємо за підтримку і разуміння. Команда БФ "Кожен Може"