Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
SMS-благотворительность

Единбурзька бізнес-школа в Україні

  • Поддержка

  • 9 801 грн
  • благотворительные взносы
  • 1
  • проекты

О себе

Единбурзька бізнес-школа — одна з провідних світових шкіл у сфері бізнесу і управління з інноваційним підходом до отримання міжнародної бізнес-освіти в Україні.

britishmba.in.ua

Київ — перше місто в Східній Європі, де школа відчинила свої двері. Перша група у Києві почала навчання за програмою MBA наприкінці січня 2010. У лютому 2010 почалося навчання за програмами в рамках модульного формату, яка дає можливість отримувати бізнес-освіту мешканцям інших міст України: навчання проходить у форматі інтенсивних триденних щомісячних сесій у Києві. Офіс Единбурзької бізнес-школи в Україні став майданчиком для проведення регулярних професійних форумів, майстер-класів за участю визнаних фахівців-практиків в сфері фінансів,маркетингу, організаційної поведінки, управління проектами та іншого.

Місією Единбурзької бізнес-школи в Україні є «Уможливлення змін через доступ до високоякісної освіти». Ми працюємо з професіоналами, менеджерами вищої та середньої ланки, а також власниками бізнесу. Але освіта молоді та дітей не є для нас чужою. Саме тому, ми раді, що у нас є можливість підтримати проект, який дає змогу дітям вивчити англійську мову, яка є просто необхідною умовою розвитку в наш час.

Вы можете загрузить сюда фотографию. Поддерживаются форматы JPG, PNG и GIF.
Загрузить
photo

Профиль пользователя

Список Доноров, блоги

Сохранить
Отменить

Я говорю по-английски

Ивано-Франковская обл.. Стартовал 10.12.2012

Каждый из нас понимает - насколько важно сегодня владеть хотя бы одним иностранным языком, включая английский, которым пользуется весь мир. Английский язык - это ключ к успешному будущему, шанс на личную реализацию человека. Цель нашего проекта - сделать так, чтобы в совершенстве овладеть иностранным языком смогли сироты из детских домов и приютов.

Зроблено Собрали 10 301 грн
Осталось собрать
000 000 000 грн