Украинская биржа благотворительности

собрано на УББ
coins307 074 337 грн
Ru
КУЛЬТУРА И СПОРТ

Качественный отдых детям

Киев

стартовал 29.3.2013

Проект осуществляет
Скаутская организация "Пласт"

Ежегодно украинская скаутская организация «Пласт» устраивает для своих воспитанников отдых в палаточных лагерях. Пластовый лагерь на природе - идеальное средство развить у ребенка лучшие качества и способности. И каждый год у нас одна и та же проблема – мы ищем возможность отправить в лагеря детей из бедных или многодетных семей. Надеемся, этим летом, благодаря Вашей помощи, на природе смогут отдохнуть все дети!

Пласт - единственная организация в Украине, имеющая четкую и эффективную воспитательную систему. Программа занятий включает кружки, прогулки, экскурсии, путешествия, художественные, спортивные, интеллектуальные и другие соревнования. В течение года Пласт организовывает более 110 воспитательных лагерей, в которых пластуны на свежем воздухе закрепляют полученные в течение года знания и умения.

Проект «Качественный отдых детям» даст возможность 400 детям на 2 недели окунуться в сказочный и интересный отдых, организованный по скаутской методике, признанной уже более 100 лет в мире. Мы объединяем летнее оздоровление с обучением, воспитанием патриотизма, лидерских качеств и навыков жизни на природе. Одновременно, лагерь учит самообслуживанию, силе воли. Прогулки и путешествия помогают вырабатывать уверенность в своих силах. Вечерние костры дают детям возможность окунуться в сказку. Программа лагеря расписана поминутно, что делает невозможным бесцельное времяпрепровождение ребенка в лагере.

Стоимость пребывания 1 ребенка в 2-недельном лагере - от 1000 до 1400 грн. Эта сумма не для всех семей является приемлемой, поэтому мы стараемся искать дополнительные источники финансирования. В эту сумму включено качественное питание, безопасность, обеспечение снаряжением, проведение развлекательной программы. Программу лагеря обеспечивают волонтеры, которые находятся в лагере с детьми 24 часа в сутки. Поскольку эти взрослые работают бесплатно, им также нужно обеспечить питание, проезд. Учитывая немалую сумму оплаты за ребенка, перекладывать это на плечи родителей не всегда правильно. И мы ежегодно вынуждены искать средства для обеспечения расходов волонтеров во время лагеря. От наличия таких средств зависит количество лагерей, а значит и количество детей, которые смогут приобщиться к уникальной скаутской программе летом.

Этот проект был отменен, собранная сумма составляет 401 грн. Средствами распорядились согласно ППП МБФ "УББ" и решениям Доноров проекта.

Детали...
Спрятать...
Отменён
Добавить запись
Текст записи
макс. объем 2000 символов
Осталось
2000 симв.
OK
Отменить
УББ
29/08/13
17:29
Шановні донори! Повідомляємо, що проект було закрито: "Згідно з Додатком 1 «Правила Принципи та Процедури МБФ «УББ», що є невід’ємною частиною Договору № 50 від 25.03.2013 р., адміністрацією МБФ «УББ», Наказ № 22-08-2013 від 22 серпня 2013 року, було прийнято рішення про закриття проекту «Якісний відпочинок дітям!», у зв’язку з тим, що проект не отримав підтримки з боку донорів МБФ «УББ» та не зібрав повної суми". У зв'язку з цим, шановні донори, просимо Вас протягом 14 днів повідомити на який інший проект перенаправити кошти, надіславши своє рішення на operator@ubb.org.ua. У випадку неотримання відповіді, кошти будуть перенаправлені в Скарбничку категорії Культура та спорт.
24/04/13
14:14
пластові табори - дають можливіть дітям пізнати і побувати в різних куточках України, відповідно можливість знайомства з дітьми з цілої України. на таборах перед молодими ставиться багато цікавих не шкільних завдань які треба вирішувати разом... в залежності від спеціалізацї табору (морський табір, кіний, летунський, історичний, військовий... і багато інших) знайомлять дітей і вчать якісних базових навичок в цих ділянках які не так просто здобути самостійно... відпочикон і комунікація в хорошому здоровому середовищі... на таборах багато цікавих дискусій і розповідей які формують, якщо так можна сказати світогляд і принципи молодої людини, твердість характеру, любов до рідної землі, повагу до друзів і ближніх...також інше і ще багато деталей і конкретних тем можна вписати... але головне це цікаве і пізнавальне літо яке дитина буде памятати до кінця життя і для цих вражень варто постаратись...
04/04/13
15:32
Що отримують діти на пластових таборах, окрім відпочинку, можна переглянути зокрема на цих відео: http://www.youtube.com/watch?v=Kk4JckyKy50 (табір «Чота крилатих») http://www.youtube.com/watch?v=xI4m-kOI8d4 (табір «Вовча школа») http://www.youtube.com/watch?v=As1tkLMuBkU (Крайовий вишкільний табір)
29/03/13
10:29
Скаутинг є цілісною системою самовиховання особистості, за якою були виховані мільйони дітей у всьому світі, починаючи з 1907 року. Організація дає можливість українській молоді розвивати себе в якості свідомих, відповідальних і повновартісних громадян, лідерів суспільства. Пласт спрямований на усесторонній розвиток дитини, причому не окремими заходами чи короткотерміновим впливом, а через скаутський рух, до якого дитина належить все своє дитинство. 2012 року відбулося 116 наметових двотижневих таборів для 3544 дітей різного віку, 368 з них – це діти пільгової категорії (діти-сироти, з малозабезпечених родин та інші). Кожен такий табір організовується групою волонтерів, які не отримують за це кошти, але натомість є професіоналами у своїй справі. Цьому сприяє система тренінгів, вишколів для інструкторів і виховників, яка діє в організації. Для деяких таборів організація також на волонтерських засадах залучає фахівців ззовні. Завдяки участю у пластовому таборі дитина не тільки долучається до програм оздоровлення, а й розвиває себе як повноцінного громадянина.
29/03/13
10:29
Програми таборів опрацьовуються відповідно до загальної ідеї табору. Для прикладу: маленькі діти у новацькому екологічному таборі поринуть у атмосферу правильного співжиття з природою, охорони навколишнього середовища; провідники юнацького табору «Чота крилатих» навчать дітей літати на різних повітряних засобах, а у таборі «Герць» діти не тільки навчаться їздити верхи на конях, а й дізнаються історію кінноти в Україні та світі... Таких прикладів можна наводити багато, адже кожен табір має щось своє, відмінне від інших, з притаманним тільки йому «чаром пластування». Все це таборовики переживають, здобуваючи знання та вміння через різноманітні мистецькі, спортивні, природничі, історичні ігри.
29/03/13
10:29
Бюджет проекту розрахований на 10 таборів із загальною кількістю учасників - 400 дітей (по 40 осіб на кожному таборі, відповідно до скаутської методики). Програму кожного табору організовує 6 волонтерів. Отже, ми шукаємо кошти на забезпечення харчування (980 грн.) і проїзду(200 грн.) для 60 волонтерів. Таборовим спорядженням (намети, спальні мішки, туристичне спорядження) волонтери забезпечують собі самостійно. Більшу ж частину вартості перебування власне дітей на таборі сплачують батьки.

Письмо об отмене проекта


Якісний відпочинок дітям

эфир 30.04.2013В рамках 1-го етапу ЮМПЗ буде відбуватися крайовий новацький екологічний табір. До вашої уваги невелика презентація про те, що ми плануємо на таборі робити!

Якісний відпочинок дітям

10.04.2013Мета табору «Вовча Школа» -- розвиток екологічного пластування, а саме: сприяння накопиченню юнацтвом екологічних знань, виховання любові до природи, прагнення берегти і примножувати її багатства, здобуття практичних навиків таборування і діяльності в природі без завдання шкоди довкіллю. Дану мету ми досягаємо шляхом проведення теренових ігор та змагів, серії тематичних інструктажів та гутірок.

Якісний відпочинок дітям

10.04.2013Відеосюжет з новин Івано-Франківського каналу "3 студія" про всеукраїнський летунський пластовий табір "Чота Крилатих 2010". Матеріал вийшов у ефір 16 серпня (понеділок).