Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins281 174 920 грн
Ua
Посмішка зовні, але біль всередині

Посмішка зовні, але біль всередині

Одеса

Андрій – дуже позитивний і відкритий хлопець. Дивлячись на нього, усміхненого на фото, не можна і припустити ту ступінь страждань, яку він вже переніс і яку все ще відчуває зараз. У Андрія множинні вади розвитку центральної нервової системи. І в комплекті чимало супутніх діагнозів. Простими словами, у нього паралізована вся ліва частина тіла: мозок, обличчя, язик, рука, внутрішні органи. 
Детальніше
блог
 
УББ
02/04/20
11:20

Захистимо Україну від COVID-19

Коли перед цілою країною стоїть загроза епідемії, ми маємо об'єднуватися, бо за таких умов справа не у здоров'ї якоїсь конкретної людини, ми маємо потурбуватися про кожного українця. Це турбота не тільки про лікарні, у яких не вистачає обладнання, не тільки про пацієнтів, яким вже зараз конче необхідна професійна медична допомога та постійний нагляд, але і про самих лікарів, які надалі мають відважно боротися за життя кожного.

Мета проекту "Захистимо Україну від COVID-19" - придбати найнеобхідніше, аби лікарні та лікарі були готові до будь-якого розвитку подій.

Не панікуємо.

Дотримуємося правил карантину.

Допомагаємо разом!

____________________________________________________________________

50 апаратів штучної вентиляції легень для українських лікарень

Українська Біржа Благодійності спільно з Zagoriy Foundation оголошують загальнонаціональний збір коштів для закупівлі 50 апаратів штучної вентиляції легень в українські лікарні.

Кожен українець може зробити внесок і допомогти забезпечити лікарні необхідним для боротьби з коронавірусом. В умовах пандемії COVID-19 апарати штучної вентиляції легень допомагають рятувати життя пацієнтам з тяжкими ускладненнями. Користуючись досвідом інших країн, українці мають діяти на випередження і встановити необхідні апарати до початку епідемії.

Мета загальноукраїнського збору коштів — закупити 50 апаратів в США, доставити в Україну та встановити в лікарнях.

Для участі достатньо натиснути "Підтримати" ТУТ та зробити внесок.

УББ
21/03/20
17:09

Підтримка київських лікарень у боротьбі з вірусом!

Волонтерський штаб при Київській міській державній адміністрації працює для системної допомоги місту у боротьбі із розповсюдженням вірусу COVID-19. Пріоритет штабу — забезпечити лікарів засобами індивідуального якісного захисту.

Куди підуть ваші волонтерські внески? Ми придбаємо спеціальні захисні комплекти для медичного персоналу 4-х лікарень Києва : 4 лікарня, 8 лікарня, 9 лікарня, 17 лікарня.

Підтримати проект можна ТУТ!

_____________________________________________________________________

Дамо бій коронавірусу!

В умовах стрімкого поширення нового коронавірусу світом та реальних ризиків для української медичної системи ми маємо діяти! Кожному зараз потрібна допомога: медична, фінансова, психологічна.

Та найбільше вона потрібна медикам – усім тим сміливцям, які ведуть війну з коронавірусом. Саме тому KIND Challenge об’єднується з Українською Біржею Благодійности та починає кампанію зі збору коштів для допомоги українським лікарям. Мета - придбання автоматичних гематологічних аналізаторів крові та засобів захисту для українських лікарів.

Підтримати проект можна ТУТ!