Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 997 345 грн
Ua
Допоможіть зупинити рак! 2

Допоможіть зупинити рак! 2

Одеса

Дорогі донори! Сім'я Генсіровских знову змушена звертатися до вас за допомогою. Андрій і його мати – люди з інвалідністю. Надія Григорівна не бачить, у Андрія – медулярний рак щитоподібної залози з метастазами в хребті. З 2012 року хлопець переніс 4 операції (видалення щитоподібної залози, видалення лімфовузлів, дві операції з видалення надниркових залоз). У 2016 році були виявлені метастатичні ураження хребта з новоутворенням в нижньому поперековому хребці.
Детальніше
блог
 
УББ
10/06/20
13:19

1 рік добрих справ завдяки вашому кешбеку у Monobank!

Рік тому, коли ми разом з Кураж та Monobank запускали послугу кешбеку на благодійність для усіх користувачів найсучаснішого банку країни, то навіть не могли здогадатися, що лише за перший рік це вил'ється у майже 13 000 000 гривень на добрі справи та десятки одиниць сучасного медичного обладнання, яке вже рятує життя у лікарнях по усій країні!

Завдяки користувачам банку зібрано черговий проект! Його мета - 2 аналізатори газів крові EasyStat Analyzer для виходжування новонароджених у Ковельське та Новоград-Волинське міськрайонні територіальні медичні об’єднання.

Підключайте функцію кешбеку на благодійність у додатку Monobank, та давайте допомагати разом!

УББ
13/05/20
15:13

Ти не один! Ми об'єдналися, аби допомагати ⠀

На 1+1 протягом тижня тривав благодійний марафон «Ти не один» на підтримку лікарям, який розпочався 3-го травня з онлайн-концерту. ⠀

За результатами марафону нам вдалося зібрати понад 2 000 000 гривень. Вже розпочато процес закупівлі засобів індивідуального захисту для українських лікарів - придбали 3 400 захисних костюмів, кожен з яких має відповідний сертифікат європейського зразку. ⠀

На решту виручених коштів будуть придбані респіратори, захисні рукавички та інші засоби індивідуального захисту. ⠀

Дякуємо кожному, хто став частиною доброї справи!

Деталі проекту ТУТ!