Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins301 254 905 грн
Ua
Мені хочеться жити

Мені хочеться жити

Київ

У неї вкрали 50 тисяч гривень і поставили хрест на її лікуванні. Два роки боротьби за життя із раком молочної залози 4 стадії. Два роки безкінечних зборів коштів. Два роки операцій, хіміотерапій та опромінень. І тепер знов життя висить на волосині. Стався рецидив. І одночасно вкрали кошти з особистої картки на черговий курс лікування. А пауза в лікуванні для неї – смерть. Половина вкраденого – пожертви, перераховані до її дня народження, інша половина – кредитний ліміт. Загалом – це сума наступного курсу, а значить – ще одного місяця життя для неї. Тепер цих грошей немає, і вона благає вас про допомогу. 
Детальніше
блог
 
УББ
13/05/20
15:13

Ти не один! Ми об'єдналися, аби допомагати ⠀

На 1+1 протягом тижня тривав благодійний марафон «Ти не один» на підтримку лікарям, який розпочався 3-го травня з онлайн-концерту. ⠀

За результатами марафону нам вдалося зібрати понад 2 000 000 гривень. Вже розпочато процес закупівлі засобів індивідуального захисту для українських лікарів - придбали 3 400 захисних костюмів, кожен з яких має відповідний сертифікат європейського зразку. ⠀

На решту виручених коштів будуть придбані респіратори, захисні рукавички та інші засоби індивідуального захисту. ⠀

Дякуємо кожному, хто став частиною доброї справи!

Деталі проекту ТУТ!

УББ
21/04/20
17:44

3 000 000 гривень на допомогу діточкам з онкологією та хворобами серця!

Соціальна ініціатива нашої команди та Київстар - "Дитяча надія" зібрала вже понад 3 000 000 гривен на допомогу маленьким пацієнтам.

Допомогу у вигляді сучасного обладнання, медичних витратних матеріалів та інструментів отримало 19 відділень у 12 дитячих лікарнях по усій країні.

Проект підтримало вже 47 000 абонентів Київстар. Найчастіше вони жертвують на допомогу онкохворим – 59% від усіх внесків. А середній розмір пожертви, становить всього 15 грн, але кожна така сума допомагає тисячам маленьких українців.

Долучитись до проекту просто! Переходьте за посиланням: ДИТЯЧА НАДІЯ,а якщо ви - абонент Київстар, то надсилайте СМС з сумою від 1 грн на номер 450 016.

Разом ми станемо дитячою надією!