Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність
Врятувати ніжку Вікторії! 2

Врятувати ніжку Вікторії! 2

Рівненська обл.

Рак кістки… Це сталося 5 років тому. Віка в палаті з мамою, Віка після операції, Віка і милиці, Віка і невпевнений крок, Віка із виснаженим від болю обличчям на реабілітації – хронологія життя дівчини, яку зараз ми бачимо на світлині усміхненою і щасливою у вишиванці. Хвороба лишилася у минулому, а два роки тому на місце видаленої хворої кістки поставили штучну – ендопротез. 
Детальніше
блог
 
УББ
06/08/19
11:48

1 000 000 гривень на благодійність, аби українська малеча мала шанс бути здоровою

Цю неймовірну суму ми зібрали завдяки кожному з вас та усім абонентам компанії Kyivstar, які підтримали проект "Дитяча Надія".

Це не просто мільйон гривень, це ще й тисячі пожертв заради добрих справ, це тисячі людей, які зважилися підтримати важливий для країни проект та стати його частиною.

У рамках проекту вже було закуплено життєво необхідне медичне обладнання до 5 різних лікарень у різних куточках нашої країни, аби безперервно рятувати життя діточок з онкологічними захворюваннями чи хворобами серця.

Ми вдячні кожному, хто разом з нами стає цією дитячою надією.

Підтримати проект дуже просто, тут ви можете перерахувати будь-яку комфортну для вас суму: https://ubb.org.ua/uk/kyivstar/

Давайте робити добро разом!

УББ
10/06/19
13:27

Щороку в Україні майже 5 000 немовлят народжуються із вадою серця, яка розвивається у маминому лоні одночасно із зародженням нового життя.

Третину з них із пологових будинків виписують навіть без підозри на недугу, у той час як у перші години або дні життя крихітки мали б потрапити на хірургічний стіл. Через це 800 із них потім помирають. Інститут серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова – саме те місце, де дітки з вродженими вадами серця мають шанс на порятунок. Щороку там обстежують до 20 000 діток, а оперують близько 750 маленьких пацієнтів. Однак, обладнання, що є буквально запорукою порятунку, постійно зношується.

Задля забезпечення лікарні сучасним медичним обладнанням, ми з мережею АЗК «WOG», фондом "Твоя опора" та Машею Ефросиніною розпочали новий етап соціального проекту "Дорога до серця". Мета акції "Дорога до серця" – придбати життєво необхідний УЗД апарат для Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова. Адже нині із ладу майже вийшов наявний, а коли він остаточно зламається, сотні діток з мамами опиняться сам на сам зі своєю бідою.

І саме ви можете стати частиною важливої місії, для цього необхідно лише придбати кавовий напій в особливому благодійному горнятку на будь-якому АЗК мережі WOG та WOG CAFE. Вартість такого горнятка – 2 гривні. Акція триватиме, доки не будуть розкуплені всі горнятка і таким чином буде зібрано 1 330 000 гривень.

Також ви можете відправити благодійне SMS на номер 88001, його вартість 20 гривень і всі кошти буде перераховано на благодійний проект.

Підтримати проект будь-якою зручною для вас сумою можна тут: https://ubb.org.ua/uk/project/5141