Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка
Два життя – одна надія. 4

Два життя – одна надія. 4

Кривий Ріг

Цим чарівним малюкам вже збирали кошти наші колеги, наразі допомагати їм продовжує наш фонд. Іванку та Микиті зараз вже по 3 рочки, і за цей короткий час вони пережили вже дуже багато чого. Хлопчики з'явилися на світ в дружній родині, де мама з татом любили один одного і з нетерпінням, як справжнього дива, чекали народження синів.
Детальніше
блог
 
УББ
16/03/17
17:18

Веселитися, співати, купляти барахло та ще й допомагати дітям?! Все це, як завжди, можна зробити на щомісячній барахолці "Кураж Базар"! Найбільша барахолка Києва "Кураж Базар" запрошує всіх на відкриття сезону! Зустрічаємось 25-26 березня на арт-заводі "Платформа"! Будемо радіти весні, оновлювати гардероб і допомагати недоношеним діткам!

Мета березневої барахолки – зібрати гроші на шприцевий насос у відділення виходжування недоношених дітей в Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НAMH України. Щоб приєднатися до збору коштів, можна пожертвувати гроші онлайн за посиланням або взяти участь у флешмобі #вопервыхэтовесело, який стартував 13 березня. З його допомогою ми плануємо зібрати сотні стильних речей і продати їх на березневому "Кураж Базарі", а виручені гроші витратити на шприцевий насос.

Суть флешмобу проста: у тебе в шафі є речі, які ти точно вже не будеш одягати, і ти готовий віддати їх на благодійність? Тоді сфоткай одяг/взуття/сумку, виклади фото на свою сторінку в соцмережі з хештегом #помогаюнакураже, #вопервыхэтовесело, тегни у пості одного або краще 3-х друзів. І вуаля!

Ось як команда нашого фонду приєдналася до флешмобу. Речі можна передати нам в офіс або завести в Благодійний магазин "Ласка" з позначкою "для Кураж Базару" на Липинського, 3, з 18 по 23 березня включно (магазин працює з 10:00 до 21:00). Ці речі продадуть на Куражі 25-26 березня, і всі гроші віддадуть на проект УББ.

Приходь 25-26 березня на арт-завод "Платформа", купуй барахло, веселись, бери участь у флешмобі і цим самим допомагай діткам! Всі подробиці за посиланням.

УББ
15/03/17
17:05
Так вже склалося, що біг для більшості – це нудний, важкий ритуал, про який всі згадують напередодні пляжного сезону. Але наша місія – показати, що біг – це задоволення, яке робить неоціненний вклад в суспільство, рятує життя та популяризує благодійність! Тим паче, у нас вже повним ходом йде Фандрайзинг Марафон. І 9 фондів-учасників вже роблять свої чарівні справи!

БФ "Запорука" біжить заради Вікторії Соловйової, якій потрібен ендопротез (штучна кістка).

БФ "Свічадо" – це перший фонд, в якому фандрайзер вже зібрав кошти на марафон! І тепер Алексей Акимов, Vlasta Shovkovska та команда першої благодійної торгової платформи "Мурахи" біжать та збирають гроші на покупку шприцевих насосів.

Головна мета фонду БФ "Щаслива дитина" в Фандрайзинг Марафоні – збір коштів на проведення конкурсу для прийомних сімей "Ключ до сімейного щастя".

Команда "Кожен Може" поставила перед собою мету купити якісний спирограф для Центру пульмонології.

БО "Серце Воїна" та зіркові фандрайзери біжать, щоб Олексій Аванесян, який втратив ногу під Іловайськом, зміг піти.

Лікарі, які щодня лікують серця в Інституті ім.Амосова, біжать заради рентген-трубки в Національний інститут серцево-судинної хірургії. Це фандрайзери фонду "Серця Майбутнього"!

Команда від фонду ВБО "Даун Синдром" буде бігти, щоб наші дітки сонця отримали можливість на спеціальне навчання.

БФ "Відкриті долоні" бере участь в марафоні, щоб зібрати кошти на спирограф, який робить численні вимірювання, що показують, як функціонують легені.