Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка
Мрію бути підтримкою хворому татові

Мрію бути підтримкою хворому татові

Запоріжжя

Світлані 38 років. Дивлячись на її світлини та читаючи її тексти в соціальних мережах, ніколи не скажеш, що вона не може нормально рухатись та постійно страждає від нестерпного болю. У Світлани ревматоїдний артрит у суглобово-вісцеральній формі з ураженням великих та малих суглобів, із залученням внутрішніх органів.
Детальніше
блог
 
УББ
17/01/17
14:53

Сезон дивовижних закриттів!

У це важко повірити, а ще важче уявити. Останній місяць ми розуміли, що навколо відбувається багато доброго, але навіть подумати не могли, що добра було настільки багато.

З дня Святого Миколая (19.12) до Старого Нового року (14.01) на Українській біржі благодійності тривав справжній сезон дивовижних закриттів)) За цей час зібрано 60 проектів! На загальну суму - понад 3 мільйони гривень! Люди, 3 мільйони гривень - за один місяць!!!

Усе добро навряд чи можна перерахувати – десятки кардіоімплантів, медичні гаджети для реанімацій, реабілітації для діток з ДЦП, ліки для тяжкохворих діток та дорослих, нагодовані діти та старі та багато-багато іншого. Кількома словами: здійснена численна кількість мрій, подаровані десятки шансів на одужання!

І це перший рік, коли вчасно закриті всі новорічно-різдвяні потреби! Це означає, що ми встигли! І для сотень діток було свято, їм було радісно, затишно та щасливо!

Відпраляємо промічики подяки за ваші пожертви, лайки, репости, пости, акції. Це все інструменти нашого з вами добра. Це і є безкорислива любов! Ви робите цей світ справжнім!

Віртуально обіймаємо! І безмежно дякуємо!

УББ
10/01/17
13:03

Ну що, всi в строю?

Свята вже закінчилися, всіх привітали, подаруночки з-під ялинки дістали, всі добрі справи минулого року згадали, всі погані події минулого року в ньому і залишили! Із новими силами і бойовим настроєм в 2017!

Чи готові ви знову творити чудеса? Ми впевнені, що готові, тому що ми, зі свого боку, обіцяємо в 2017 році поліпшення нашої роботи і функціоналу нашого сайту! Тепер творити добро з Українською Біржею Благодійності стане ще простіше!

За 2016 рiк зібрано 34 440 670 грн! Усього у 2016 році на Українській Біржі Благодійності стало 135 000 благодійників! На реалізацію різноманітних соціальних проектів на ubb.org.ua зібрано 3 112 348 грн. У цьому році проекти на ubb.org.ua підтримало 106 компаній. 2016 рік став просто проривом у залученні на благодійні проекти публічних особистостей зі всієї України! Десятки публічних особистостей відмовились від подарунків на свої Дні народження та закликали друзів замість презентів підтримувати проекти на ubb.org.ua. Деякі досі підтримують проекти та закликають інших приєднатися до добрих справ! У 2016 році разом з партнерами ми провели, реалізували, втілили в життя 16 різноманітних івентів! Зібрали біля 10 000 000 грн на проекти та цим самим врятували не одне життя.

Отже, наші чудові, казкові чародії! Цей рік був таким добрим на ubb.org.ua тільки завдяки вам!

Нехай те добро, що ви робите та будете робити у 2017 як благодійники, повертається до вас сторицею!