Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка
Два життя – одна надія. 4

Два життя – одна надія. 4

Кривий Ріг

Цим чарівним малюкам вже збирали кошти наші колеги, наразі допомагати їм продовжує наш фонд. Іванку та Микиті зараз вже по 3 рочки, і за цей короткий час вони пережили вже дуже багато чого. Хлопчики з'явилися на світ в дружній родині, де мама з татом любили один одного і з нетерпінням, як справжнього дива, чекали народження синів.
Детальніше
блог
 
УББ
21/02/17
11:37

Ну що ж, друзі!

Ми так трепетно ​​і так радісно повідомляємо про старт нової акції! Такої доброї і такої милої акції! Акції, яку ми всією командою вже любимо і плекаємо!

Ну зізнайтеся, що купувати квіти на 8 березня – ну вже давно не те. Дорого, банально, та й недовговічна ця радість. А тут така любов – Ви робите благодійну пожертву у нас на сайті. Натомість, Ви отримуєте листівку, яка ще дуже довго буде нагадувати Вам, що в жіночий день Ви зробили величезну радість та здійснили чиюсь мрію.

Ціна пожертвування стартує від 150 гривень. Тому що це мінімальна ціна букета на 8 березня. Але ще 150 гривень – це внесок у свято для одиноких мам і бабусь в Дніпропетровському будинку для літніх людей: https://ubb.org.ua/uk/project/2831/

Це вакцинація 368 бездомних собак у 8 притулках Києва: https://ubb.org.ua/ru/project/2401/

Це ігрова зона для дітей-інвалідів в Івано-Франківську: https://ubb.org.ua/ru/project/2259/

Це підгузки і пелюшки для лежачих важкохворих людей похилого віку: https://ubb.org.ua/ru/project/2768/

150 гривень – це три дні з повноцінним, смачним харчуванням для дитини сироти в Місті Щасливих Дітей! https://ubb.org.ua/ru/project/2813/

Всього 150 гривень...

Загалом, багато писати не будемо. Ось захід: FlowerPower - Благодійність замість квітів! Ось сайт, де здійснюються мрії і відбувається ціла магія: https://ubb.org.ua/uk/flower_power/

Друзі, благодійники – keep calm and do charity. Це ж так приємно, а зараз ще і красиво!

УББ
15/02/17
13:04

"У вашої дитини – рак", – самі лише ці слова, здавалося б, можуть вбити. Бо більшість вважає онкологічний діагноз вироком. На щастя, більшість помиляється.

15 лютого світ відзначає день онкохворої дитини. І головне завдання цього дня – це донести інформацію про виліковність раку. Як у світі, так і в Україні.

Щорічно в нашій країні налічується близько 1 000 нових випадків захворювання дітей раком. 30% маленьких пацієнтів зі злоякісними пухлинами, які вже проходили курс лікування, потребують повторної терапії. Або більш прогресивних методів лікування. В Україні онкологічні захворювання посідають друге місце серед причин смертності дітей віком від 5 до 14 років. Однак статистика обнадіює – 70% випадків захворювання виліковується.

Вирішальним у боротьбі дітей з раком є те, наскільки суспільство впевнено, що ця боротьба може призвести до успіху. А також вирішальним в цій боротьбі часто є гроші. І саме гроші в більшості випадків допомагають перемогти хворобу.

Найбільше проектів на УББ присвячені саме боротьбі з раком. І нас надзвичайно тішить, що українці все ж вміють об’єднуватися навколо біди. Бо більшість цих проектів шивдко збираються. На Українській біржі благодійності за 4 роки на потреби онкохворих зібрано більше 20 мільйонів гривень! Ці гроші допомогли впоратися із хворобою сотням дітей! Сотні дітей – живі і здорові завдяки вашій небайдужості.

Ми бажаємо усім батькам хворих діток – віри, а діткам – якнайшвидшого одужання!