Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins302 598 852 грн
Ua
Поставити хлопчика на ніжки. 3

Поставити хлопчика на ніжки. 3

Вінницька обл.

Малюк, що на фото, – Микита. Він народився у поставлений термін і дуже гарно розвивався. Коли хлопчикові виповнилось 7 місяців, він уже ходив біля опори і повторював звуки тварин. Але щастя батьків було недовгим: уже в 11 місяців за один день вірусний енцефаліт безпощадно паралізував спастикою маленьке тіло тоді ще активного Микити. Лікарі розводили руками, не роблячи жодних прогнозів. Енцефаліт залишив страшні наслідки, із якими хлопчик бореться до нині. 
Детальніше
блог
 
УББ
13/05/20
15:13

Ти не один! Ми об'єдналися, аби допомагати ⠀

На 1+1 протягом тижня тривав благодійний марафон «Ти не один» на підтримку лікарям, який розпочався 3-го травня з онлайн-концерту. ⠀

За результатами марафону нам вдалося зібрати понад 2 000 000 гривень. Вже розпочато процес закупівлі засобів індивідуального захисту для українських лікарів - придбали 3 400 захисних костюмів, кожен з яких має відповідний сертифікат європейського зразку. ⠀

На решту виручених коштів будуть придбані респіратори, захисні рукавички та інші засоби індивідуального захисту. ⠀

Дякуємо кожному, хто став частиною доброї справи!

Деталі проекту ТУТ!

УББ
21/04/20
17:44

3 000 000 гривень на допомогу діточкам з онкологією та хворобами серця!

Соціальна ініціатива нашої команди та Київстар - "Дитяча надія" зібрала вже понад 3 000 000 гривен на допомогу маленьким пацієнтам.

Допомогу у вигляді сучасного обладнання, медичних витратних матеріалів та інструментів отримало 19 відділень у 12 дитячих лікарнях по усій країні.

Проект підтримало вже 47 000 абонентів Київстар. Найчастіше вони жертвують на допомогу онкохворим – 59% від усіх внесків. А середній розмір пожертви, становить всього 15 грн, але кожна така сума допомагає тисячам маленьких українців.

Долучитись до проекту просто! Переходьте за посиланням: ДИТЯЧА НАДІЯ,а якщо ви - абонент Київстар, то надсилайте СМС з сумою від 1 грн на номер 450 016.

Разом ми станемо дитячою надією!