Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

ЗРОБЛЕНО (10 з 1752)

Матусю, коли настане мій світанок?

Запоріжжя. Стартував 30.1.2015

Про недитячі речі дитячими вустами розповідала нам 9-річна Лізонька… "Сьогодні помер ще один мій лікарняний друг… Я тут вже другий рік, але звикнути до такого не виходить. Раніше у такі моменти бабуся мені співала "Світаночок", а я уявляла як танцюю під нього на сцені. Ніби й не хвора зовсім… А тепер вона також захворіла та не приходить. Чула як мама лікарю казала, що в бабусі рак. Я навіть подумала тоді, що вона від мене заразилася…"

Зроблено

Подаруйте дітям життя!

Рівне. Стартував 12.6.2015

До тисячі дітей щороку лікується у відділенні патології новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні. Половина з них потребує внутрішньовенне введення ліків, яке можливо якісно проводити тільки завдяки шприцевим насосам. Обладнання, яке є в лікарні – застаріло. Для купівлі нових апаратів потрібні кошти, яких закладу взяти просто ніде.

Зроблено

Встояти на ногах: 4 етап зборів

Київ. Стартував 12.4.2016

Не так багато залишилося часу до 18 років, адже саме в цьому віці остаточно формується скелет, виростає нога. Потім вже дуже важко буде щось змінити, розтягнути, виправити. Паші поки ще тільки 16, ще є час інтенсивно попрацювати, максимально змусити хвору паралізовану ногу опуститися вниз, спину - вирівнятися, руку - слухатися. Його мама дуже хвора, вона перебуває на обліку в онкологічному центрі. Вона розуміє, що не вічна і благає допомогти її синові в подальшому лікуванні.

Зроблено

Врятуйте мою сестричку

Запоріжжя. Стартував 19.8.2015

В одній сім'ї відразу двоє дітей потребують допомоги. Трирічна Мирослава з самого народження знаходиться в лікарнях. Через рідкісну і важку аномалію розвитку нирок крихітка перенесла десять операцій, але її стан не покращився. Функція нирок у Мирославочки знижується з кожним днем, чекати більше не можна - потрібно терміново їхати до Іспанії. Клініка Sant Joan de Deu готова прийняти дитину на обстеження.

Зроблено

Дуже хворий зайчик Женя

Київська область, с. Стадниця. Стартував 28.4.2015

Жені Заяц рік виповниться тільки в червні. Він не навчився ще ходити, не навчився говорити, але навчився терпіти болючі уколи і переніс п'ять блоків хіміотерапії. Гострий монобластний лейкоз, рецидив – смертельне онкологічне захворювання Жені не можуть вилікувати в Україні. Тому що в Україні не роблять операції з пересадки неспоріднених гемопоетичних стовбурових клітин. Ми робитимемо ТКМ Жені в італійській клініці в Пізі. Це коштує 120 тис. євро, які неможливо зібрати без допомоги благодійників.

Зроблено

Невідома хвороба Сергія

Одеська обл.. Стартував 23.2.2017

Коли у Сергія з’явилася "крива посмішка", мама запанікувала, бо знала, що це ознака інсульту. Вона чекала тата з роботи, щоб разом піти до лікаря, але так і не дочекалася – чоловік трагічно загинув. Сергія обстежили і пролікували, але особливого результату не було. Через деякий час у хлопця відмовили ноги. Зараз у Інституті нейрохірургії лікарі намагаються розібратися з причиною хвороби та усунути її. Але супутня терапія та операція-обстеження вимагають значних витрат. А у мами, яка залишилася сама виховувати п’ятеро діток, такої можливості немає.

Зроблено Зібрали 2 750.96 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Обстеження MIBG для Коті!

Полтавська обл.. Стартував 20.2.2017

Маленький Костянтин нещодавно завершив лікування онкозахворювання, але без спеціального обстеження неможна сказати, чи успішно. Батьки Коті – так малюка називають у родині – тяжко переживають невпевненість. Вони разом витримали безліч труднощів лікування і хочуть для своєї родини спокійного життя. MIBG-сканування – єдине обстеження при нейробластомі, яке точно вказує на відсутність чи наявність пухлини.

Зроблено Зібрали 14 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Побороти рак та інфекцію

Львів. Стартував 16.2.2017

Віка у лікарні більше, ніж півроку. Щойно дівчинка закінчила перший клас, як серйозно захворіла. У дитини, на відміну від її ровесників, не було ні літніх канікул, ні новорічно-різдвяних свят. Натомість вона вже восьмий місяць в лікарні – лікується від лейкемії. А крім того, організмом гуляє інфекція. Стоматит, ураження бронхіальних шляхів та травної системи – постійні супутники основного захворювання, які спричиняють страждання. Без дорогих антибіотиків дівчинці не обійтися.

Зроблено Зібрали 9 522.47 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати маленьку Радість

Полтавська обл.. Стартував 9.2.2017

У Милани пухлина головного мозку. Дівчинка надто маленька, щоб розуміти, чому їй погано. А коли їй краще, вона дуже любить малювати і фантазувати, створюючи цілі казкові світи на папері… і на стінах! Міла навіть не здогадується, що її світ, її життя під загрозою.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати життя Олексію! 2

Донецька обл.. Стартував 7.2.2017

Ось уже три місяці Олексій бореться з хворобою. "Лейкоз був для нас, як грім серед ясного неба. По правді кажучи, тільки так і буває, коли у дітей діагностують РАК. Лише перебуваючи в лікарні, бачивши щодня муки не тільки власної дитини, а й усіх маленьких пацієнтів навколо, розумієш, як це несправедливо... і страшно.

Зроблено Зібрали 7 825 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн