Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

ЗРОБЛЕНО (10 з 1680)

Матусю, коли настане мій світанок?

Запоріжжя. Стартував 30.1.2015

Про недитячі речі дитячими вустами розповідала нам 9-річна Лізонька… "Сьогодні помер ще один мій лікарняний друг… Я тут вже другий рік, але звикнути до такого не виходить. Раніше у такі моменти бабуся мені співала "Світаночок", а я уявляла як танцюю під нього на сцені. Ніби й не хвора зовсім… А тепер вона також захворіла та не приходить. Чула як мама лікарю казала, що в бабусі рак. Я навіть подумала тоді, що вона від мене заразилася…"

Зроблено

Подаруйте дітям життя!

Рівне. Стартував 12.6.2015

До тисячі дітей щороку лікується у відділенні патології новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні. Половина з них потребує внутрішньовенне введення ліків, яке можливо якісно проводити тільки завдяки шприцевим насосам. Обладнання, яке є в лікарні – застаріло. Для купівлі нових апаратів потрібні кошти, яких закладу взяти просто ніде.

Зроблено

Встояти на ногах: 4 етап зборів

Київ. Стартував 12.4.2016

Не так багато залишилося часу до 18 років, адже саме в цьому віці остаточно формується скелет, виростає нога. Потім вже дуже важко буде щось змінити, розтягнути, виправити. Паші поки ще тільки 16, ще є час інтенсивно попрацювати, максимально змусити хвору паралізовану ногу опуститися вниз, спину - вирівнятися, руку - слухатися. Його мама дуже хвора, вона перебуває на обліку в онкологічному центрі. Вона розуміє, що не вічна і благає допомогти її синові в подальшому лікуванні.

Зроблено

Врятуйте мою сестричку

Запоріжжя. Стартував 19.8.2015

В одній сім'ї відразу двоє дітей потребують допомоги. Трирічна Мирослава з самого народження знаходиться в лікарнях. Через рідкісну і важку аномалію розвитку нирок крихітка перенесла десять операцій, але її стан не покращився. Функція нирок у Мирославочки знижується з кожним днем, чекати більше не можна - потрібно терміново їхати до Іспанії. Клініка Sant Joan de Deu готова прийняти дитину на обстеження.

Зроблено

Дуже хворий зайчик Женя

Київська область, с. Стадниця. Стартував 28.4.2015

Жені Заяц рік виповниться тільки в червні. Він не навчився ще ходити, не навчився говорити, але навчився терпіти болючі уколи і переніс п'ять блоків хіміотерапії. Гострий монобластний лейкоз, рецидив – смертельне онкологічне захворювання Жені не можуть вилікувати в Україні. Тому що в Україні не роблять операції з пересадки неспоріднених гемопоетичних стовбурових клітин. Ми робитимемо ТКМ Жені в італійській клініці в Пізі. Це коштує 120 тис. євро, які неможливо зібрати без допомоги благодійників.

Зроблено

Наші хлопці на "передовій"

Донецька обл.. Стартував 24.1.2017

Вже декілька років Україна живе в стані хиткого миру. Неоголошена війна увірвалася і забрала спокій цілої нації. Та незважаючи ні на що, ми, мирні жителі, продовжуємо жити своїм звичним життям. Але за наш мирний сон ми маємо завдячувати тим, хто не побоявся і пішов захищати свій рідний край, тим, хто покинув свою домівку, звичне життя, дружин і дітей й пішов за покликом серця боронити Україну.

Зроблено Зібрали 28 263 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуємо Назара від ампутації ніг!

Рівненська обл.. Стартував 18.1.2017

Назар Юрчук – світлий, сонячний, життєрадісний хлопчина. Назарчик має вроджену ваду – гіперплазію жирових тканин, синдром судинної мальформації. Звичною мовою це означає, що постійно росте жирова тканина та судини, особливо на ніжках і тазостегнових частинах тіла.

Зроблено Зібрали 7 530 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати майбутню медсестру

Житомирська обл.. Стартував 16.1.2017

Наталія навчається на медсестру і мріє стати лікарем. Але вона навіть не уявляла, що так близько познайомиться з "лікарською справою". Зараз дівчина у реанімації і потребує інтенсивного лікування. Щодня мама витрачає тисячі гривень на ліки, і ресурсів у родини більше немає. Зараз життя Наталі залежить від того, чи знайде мама кошти на флакон антибіотиків. Давайте разом допоможемо дівчині вилікуватися!

Зроблено Зібрали 18 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

ATLANT-Україна: від серця до серця!

Черкаська обл.. Стартував 13.1.2017

За статистикою, щороку в Україні з вадами серця народжуються понад 5000 малюків. 5000 крихіток приходять у цей світ борцями, які вже з пелюшок відстоюють своє право на життя.

Зроблено Зібрали 69 826 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Мрію про свою казку

Дніпропетровська область. Стартував 28.12.2016

Маленький Святослав Холод із міста Кам'янське хворіє з народження – у нього ДЦП. Лікарі говорили, що він навіть не вміє ковтати слинку, і ні про який розвиток мови йти не може. Але люблячі батьки з таким прогнозом не змирилися, і сім'я на лікування Святика кинула всі сили і засоби.

Зроблено Зібрали 16 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн