Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

ЗРОБЛЕНО (10 з 2048)

Біжу за мрії дітей-сиріт. Микола Колодяжний

Запоріжжя. Стартував 7.3.2017

На Nova Poshta Kyiv Half Marathon я бігтиму вперше заради здійснення мрії багатьох дітей-сиріт, що плекають надію про щасливу люблячу родину. Вони мріють про лагідні материнські руки, турботливе, надійне батьківське плече замість холодних чужих стін інтернату. Я бігтиму заради того, щоб кожна дитина в Україні мала свого тата та матусю.

Промені життя

Київ. Стартував 29.6.2017

Олексій майже завжди носить кепки, тому що трішки соромиться нової зачіски. Зараз він проходить протипухлинне лікування, але не може його завершити, бо у лікарні зламався променевий апарат. Хлопець мусить продовжувати терапію у іншому медичному закладі, де послуга платна...

Зроблено Зібрали 12 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Багатодітна бабуся рятує онука

Полтавська обл.. Стартував 23.6.2017

Коли Сергійку було три рочки, його мама померла від пухлини головного мозку. А зараз уже маленький хлопчик змушений боротися за життя – у нього також пухлина головного мозку. Поряд із ним у відділі нейрохірургії знаходиться бабуся-опікун, яка самостійно виховує ще двох старших сестричок Сергійка. Родині ледве вистачає коштів на прожиття, а придбати всі необхідні засоби для операції, яких немає у лікарні, для них просто нереально.

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Вилікувати Івана

Сумська обл.. Стартував 23.6.2017

Ваня дуже любить гостей. Коли заходиш до нього у палату, хлопчик відразу розповідає про події, які з ним сталися за день. Але уже сьогодні він нікому нічого не розповість, бо буде під наркозом на операційному столі. Йому видаляють пухлину головного мозку. У цей час мама мусить знайти кошти, щоб придбати необхідні ліки для післяопераційного періоду. Жінка сама виховує двох дітей, тому без нашої допомоги обійтися не може.

Зроблено Зібрали 11 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

За покликом серця

Дніпропетровська обл.. Стартував 13.6.2017

У 2014 році на фестивалі реклами "Каннські леви" один із головних призів дістався соціальному ролику, який називається "Дорога майбутня мама". У ньому 15 молодих людей із синдромом Дауна звертаються, начебто, від імені ще не народжених дітей до своїх майбутнім мам. Вони кажуть, що життя такої мами буде дуже різним. Іноді сумним, іноді веселим, іноді дуже метушливим. Але вона точно буде повною, бо хіба може бути порожнім життя матері, яка виховує улюблену дитину?

Зроблено Зібрали 9 145.60 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть знову ходити!

Одеська обл.. Стартував 8.6.2017

"До нещасного випадку Богданчик був здоровою, активною дитиною. Але коли йому виповнився 1 рік і 3 місяці, сталося нещастя – він впав у глибоку яму з водою. Коли дитину дістали, він не дихав. Але коли приїхала швидка, лікарям вдалося запустити його серце. По дорозі в лікарню у Богдана була повторна зупинка серця. Висновок лікарів: клінічна смерть 12 хв, мозок мертвий, кома 3 ст. Шанс на життя не дають. Але на ранок сталося диво!

Зроблено Зібрали 10 850 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати сонячного хлопчика

Рівненська обл.. Стартував 8.6.2017

Максим залежить від шунта, як від повітря, – без нього він просто помре. Усі діагнози, з якими народився хлопчик, нагадують витяг з медичної енциклопедії: набряк мозку, судомний синдром, мікроцефалія, гідроцефалія, пневмонія, гіпотрофія… Після встановлення шунтуючої системи Максим живе без болю, але тепер її потрібно обов’язково замінити. Дитина виросла, і старий шунт уже не справляється. Для батьків, які у лікарні бувають частіше, ніж вдома, просто нереально знайти необхідну суму.

Зроблено Зібрали 40 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Їй дуже важко у колясці і без руху! 2

Сумська обл.. Стартував 6.6.2017

2 червня Марійці виповнилось три роки. Здавалося б: чудовий вік, безтурботне дитинство. Але біда в сім'ю Кудояр прийшла раптово. У жовтні минулого року дівчинці поставили онкодіагноз: рак хребта, шийний відділ G3. Маші вже допомагали донори УББ – завдяки підтримці небайдужих людей дівчинка отримала колонієстимулюючий препарат і змогла продовжити лікування. Зараз цій чудовій дитині знову необхідна наша допомога і підтримка!

Зроблено Зібрали 11 502 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Вилікувати і прооперувати

Житомирська обл.. Стартував 1.6.2017

Мілана – довгоочікувана донечка з двійні. Вона та її братик народилися передчасно і, на жаль, з проблемами зі здоров’ям. Міланка була дуже-дуже маленька і не могла самостійно дихати. Після УЗД-дослідження у дівчинки виявили гідроцефалію. Невдале лікування призвело до запального процесу. Зараз дівчинка у Інституті нейрохірургії. Їй потрібно поставити шунт, але, перш за все, усунути запалення. У родини уже немає можливості лікувати своїх діток, і вони просять про допомогу.

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Кураж Базар Благодійний. Відчуй

Київ. Стартував 1.6.2017

На кожному Кураж Базарі ми збираємо гроші на допомогу дітям, а в червні проводимо традиційну Благодійну барахолку, коли віддаємо увесь прибуток із заходу. В результаті нашої трирічної діяльності були закуплені ліки дітям українських онкоцентрів, оклюдери для дітей з вадами серця, апарати для виходжування недоношених дітей, ми обладнали школи і допомогли в лікуванні та проведенні операцій дітям на суму 2,4 мільйона грн. Цього року ми присвячуємо барахолку соціалізації дітей з інвалідністю і повністю профінансуємо табір SpaceCamp для дітей з комплексними порушеннями.

Зроблено Зібрали 100 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн