Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

ЗРОБЛЕНО (10 з 2416)

Біжу за мрії дітей-сиріт. Микола Колодяжний

Запоріжжя. Стартував 7.3.2017

На Nova Poshta Kyiv Half Marathon я бігтиму вперше заради здійснення мрії багатьох дітей-сиріт, що плекають надію про щасливу люблячу родину. Вони мріють про лагідні материнські руки, турботливе, надійне батьківське плече замість холодних чужих стін інтернату. Я бігтиму заради того, щоб кожна дитина в Україні мала свого тата та матусю.

Малюкові потрібні ліки та підтримка! 2

Миколаївська обл.. Стартував 7.12.2017

Цей чудовий малюк вже знайомий донорам УББ. Завдяки підтримці небайдужих людей Максим Лопуха отримав необхідні ліки, за що дуже вдячні його батьки. У вересні у хлопчика діагностовано рак крові. Як обухом по голові для батьків був цей діагноз: як у їхнього життєрадісного та активного хлопчика виявлено рак крові? Звідки? Але, як говорять лікарі, "невідомо, хто винен". Дитину треба лікувати. Процес лікування лейкозу складний, довготривалий та дорогий.

Зроблено Зібрали 12 681 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

6-річна Ілона протистоїть лейкозу!

Миколаїв. Стартував 1.12.2017

Ще тільки у вересні Ілона вперше сіла за шкільну парту. Але побути першокласницею їй довелося всього два тижні. Несподіване і дуже тяжке захворювання крові геть змінило життя дитини і її великої багатодітної сім'ї. Референс-лабораторія "ОХМАТДИТ" уже в жовтні підтверджує діагноз: Т-клітинний гострий лімфобластний лейкоз.

Зроблено Зібрали 16 474 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підтримаймо Богдану в лікуванні раку крові! 3

Полтавська обл.. Стартував 29.11.2017

У Богдани Саєнко складна форма лейкемії. З серпня минулого року дівчинка перебуває в НДСЛ "ОХМАТДИТ" на лікуванні. Скільки за цей час вона та її мама Наталя пройшли складних ситуацій та пережили стресів, не передати словами. Позаду і складні блоки високодозної хіміотерапії, і трансплантація – донором для Богдани був її батько. Позаду ускладнення, коли майже два місяці лікували двосторонню пневмонію та геморогічний цистит.

Зроблено Зібрали 11 260 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Молода мама потребує допомоги

Вінницька обл.. Стартував 24.11.2017

Ірина – молода матуся, яка зараз відчайдушно бореться за життя. Вона повинна перемогти нейросаркому, щоб не лишити сина без батьків. Так сталося, що вона наодинці виховує 2-річного Толіка. Живуть вони в затишному містечку Гайсин на Вінниччині. Іра – дуже позитивна, світла людина, має освіту психолога. Після закінчення школи дівчина вступила до інституту та отримала професію. Але попрацювати за фахом Ірина ще не встигла через декретну відпустку. Здавалося, все у житті Ірини склалось непогано: отримала вищу освіту, народила сина.

Зроблено Зібрали 8 156 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сумна історія маленького Мірзи

Миколаївська обл.. Стартував 21.11.2017

Хлопчик із незвичайним для українців ім'ям – Мірза – потрапив до відділення гематології Миколаївської обласної дитячої лікарні у вересні цього року. Діагноз у дитини важкий: гострий лімфобластний лейкоз. Мірзі всього 5 років, він найменший у родині. Крім нього, батьки виховують ще двох дітей-школярів: 12-річного Юсуфа і 8-річну Еліф. У вересні у хлопчика несподівано піднялася температура, яка трималася 5 днів. Дитина стала дуже млявою. Всі підозрювали, що це звичайний грип. Але тут на тілі у хлопчика з'явилися якісь синці. Стурбована мама на наступного ранку привезла сина до лікарні.

Зроблено Зібрали 11 998.88 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати життя маленькій Даринці!

Черкаси . Стартував 20.11.2017

Маленькій Даші Огілько з Черкащини ще не має й року, а маля вже змушене боротися за своє життя. Коли дівчинці було 6 місяців, мама помітила на голові дитини якесь новоутворення. Звернулися до лікарні. Після огляду лікарі припустили, що це скупчення крові, і призначили операцію. Дитину прооперували нейрохіруги. Проте точний діагноз дитині не змогли визначити ні в Черкасах, ні в Києві. І батьки були змушені відправити аналізи до Німеччини. Відповідь, отримана з референтної лабораторії онкогемопатології Берліну, шокувала батьків та родичів дитини: лімфома м'яких тканин голови…

Зроблено Зібрали 14 275 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Малюкові потрібні ліки та підтримка!

Миколаївська обл.. Стартував 17.11.2017

Наприкінці січня 2015 року вся родина Лопуха з нетерпінням чекала появи малюка. І ось, нарешті, 28 січня на світ з’явився Максимчик. Хлопчик радував батьків: веселий, життєрадісний та енергійний малюк, він дуже рідко хворів та постійно знаходився в гарному настрої. Активний та допитливий, Максим дуже любив гратися зі своїм старшим братом. Та хіба можна всидіти на місці, коли навколо стільки цікавого?

Зроблено Зібрали 10 389 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підтримаймо майбутнього лікаря у боротьбі з лімфомою!

Житомирська обл.. Стартував 16.11.2017

Красива дівчина на фото – Альона Назарчук. Їй всього 17 років, і вона студентка 3 курсу Бердичівського медичного коледжу. Але прекрасну пору юності і радості в її житті затьмарює хвороба: у дівчини діагностовано важке онкозахворювання...

Зроблено Зібрали 5 731 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підтримаймо Вову у лікуванні лейкозу!

Житомирська область. Стартував 13.11.2017

У Вовки Іванюка зовсім непроста доля. Живе Вовка з бабусею, яка замінила хлопчикові батька і матір. Батьки його живуть окремо, кожен своїм життям. Бабусі довелося оформити офіційне опікунство. Коли Вова був зовсім маленьким - він був дуже веселим і життєрадісним. Але як тільки мама поїхала - дитина замкнулася в собі.

Зроблено Зібрали 5 624 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн