Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 997 930 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 108)

Майбутнє дітей – у наших руках

Київська область. Стартував 9.7.2014

Діти – майбутнє нашої нації і держави. Тому наше першочергове завдання – виховати національно-свідоме, патріотичне і сильне покоління. Тоді ми зможемо бути упевнені: доля України – в надійних руках. Крім того, важливо захистити молодь від негативного впливу алкоголю, паління та наркоманії. Для цього потрібно продемонструвати дітям перспективу – спорт як запоруку здорового і щасливого життя. Адже в здоровому тілі – здоровий дух.

Ми хочемо грати в футбол

Київ. Стартував 19.4.2018

"Працював на тартаку на вихідних, щоб трохи підзаробити. Та за ці гроші вже бутси купив – салатові. А влітку буде "Кубок Карітасу"? Ми з хлопцями чекаємо!", – пише нам Антон з Кремінної, Луганської області. "Так, буде!", – відповідаємо. Вже втретє ми на волонтерських засадах організовуємо чемпіонат з вуличного футболу серед дітей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах – "Кубок Карітасу".

Біжимо, щоб підлітки мали літо. Inventor

Київ. Стартував 10.3.2020

Ми – команда STEM школи Inventor. І ми вперше зібрали аж 55 бігунів для участі в марафоні, тому що мета того варта! Ми біжимо, щоб діти та молодь з інвалідністю товаришували, знаходили друзів та розважалися у новому інклюзивному таборі. Ми біжимо, тому що щиро віримо в кожну дитину й прагнемо допомогти розкрити їй власні таланти. Ми біжимо, тому що для нас це більше, ніж просто забіг. Це справді крута можливість допомогти іншим та змінити себе. 

"Біг заради майбутнього", Денис Мінін

Київ. Стартував 10.9.2016

Я біжу для того, щоб спорт був доступний кожному, щоб можливість займатися Street Workout була в усіх охочих до того, щоб слова "здоровий спосіб життя" були не ефемерною термінологією, а стилем життя для нашої молоді. Для Києва - мета зібрати 90 000 грн для облаштування функціонального майданчика для занять зі StreetWorkout.

Ялинка в ластах

Севастополь. Стартував 29.10.2012

Ми щороку влаштовуємо Новорічні ялинки для дітей-інвалідів у... басейні! У випадках захворювань опорно-рухової системи водна терапія дуже важлива, але часом важко переконати дитину зважитись зайти у воду. Тому ми поєднуємо заняття з веселими святами. Але у мікрофонів, які використовуються зараз давно вийшов термін експлуатації і вони в жахливому, «аварійному» стані! Для проведення подальших заходів нам терміново необхідно придбати радіомікрофони.

Якісний відпочинок дітям

Київ. Стартував 29.3.2013

Щороку українська скаутська організація «Пласт» організовує для вихованців відпочинок у наметових таборах. Пластовий табір на природі є ідеальним засобом розвитку у дитини її найкращих якостей і здібностей. І щороку ми маємо одну й ту саму проблему – шукаємо можливість відправити до табору дітей з бідних або багатодітних сімей. Сподіваємося, цього літа, завдяки Вашій допомозі, відпочити на природі зможуть усі діти!

Вуличний баскетбол – спорт для всіх

Київ. Стартував 15.1.2014

Цієї весни благодійний фонд «Україно! Я за тебе!» хоче реалізувати надзвичайно важливий соціальний проект: надати можливість молоді займатися баскетболом та відшліфовувати досягання командного, а не тільки індивідуального, результату. В рамках проекту на території з відкритим доступом буде встановлена баскетбольна стійка Spalding 54, де кожний бажаючий зможе грати в баскетбол.

Інклюзивний табір

Переяслав-Хмельницький. Стартував 9.4.2013

Щороку ми організовуємо для дітей з особливими потребами поїздки в інклюзивний оздоровчий табір. З ними там працюють досвідчені логопеди, психологи, дітки проходять іпотерапію, спілкуються з однолітками, грають на природі. Однак багато хто не може собі дозволити таку поїздку. Мета проекту «Інклюзивний табір» - допомогти діткам з небагатих і багатодітних родин потрапити в цю казку.

Допоможи дитині займатися футболом!

Ужгород. Стартував 12.10.2017

Хлопці завжди залишаються хлопцями, навіть під обстрілами, в зруйнованих спортивних залах, на майданчиках, оминаючи вирви від снарядів, вони грають футбол. Інколи до них приєднуються дівчата. Все ж краще, ніж сидіти вдома. Вони займаються міні-футболом часто під акомпанемент обстрілів у розбитих спортивних залах та зруйнованих футбольних майданчиках. Але в містах та селах Донецької та Луганської області, на жаль, зараз у дорослих багато проблем. 

Скільки разів підтягнешся?

Севастополь. Стартував 25.1.2013

Молодь Севастополя хоче бути найздоровішою і найсильнішою! Але як це зробити із нашою екологією і чималенькими цінами у тренажерних залах? Вихід є! Ми з вами можемо зробити так, аби у місті з'явився універсальний спортивний комплекс для воркаута (workout) - занять на вуличних тренажерах і снарядах. Мета цього проекту - зібрати гроші на його купівлю та установку.