Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins252 489 796 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 105)

Майбутнє дітей – у наших руках

Київська область. Стартував 9.7.2014

Діти – майбутнє нашої нації і держави. Тому наше першочергове завдання – виховати національно-свідоме, патріотичне і сильне покоління. Тоді ми зможемо бути упевнені: доля України – в надійних руках. Крім того, важливо захистити молодь від негативного впливу алкоголю, паління та наркоманії. Для цього потрібно продемонструвати дітям перспективу – спорт як запоруку здорового і щасливого життя. Адже в здоровому тілі – здоровий дух.

Ми хочемо грати в футбол

Київ. Стартував 19.4.2018

"Працював на тартаку на вихідних, щоб трохи підзаробити. Та за ці гроші вже бутси купив – салатові. А влітку буде "Кубок Карітасу"? Ми з хлопцями чекаємо!", – пише нам Антон з Кремінної, Луганської області. "Так, буде!", – відповідаємо. Вже втретє ми на волонтерських засадах організовуємо чемпіонат з вуличного футболу серед дітей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах – "Кубок Карітасу".

"Біг заради майбутнього", Денис Мінін

Київ. Стартував 10.9.2016

Я біжу для того, щоб спорт був доступний кожному, щоб можливість займатися Street Workout була в усіх охочих до того, щоб слова "здоровий спосіб життя" були не ефемерною термінологією, а стилем життя для нашої молоді. Для Києва - мета зібрати 90 000 грн для облаштування функціонального майданчика для занять зі StreetWorkout.

Ялинка в ластах

Севастополь. Стартував 29.10.2012

Ми щороку влаштовуємо Новорічні ялинки для дітей-інвалідів у... басейні! У випадках захворювань опорно-рухової системи водна терапія дуже важлива, але часом важко переконати дитину зважитись зайти у воду. Тому ми поєднуємо заняття з веселими святами. Але у мікрофонів, які використовуються зараз давно вийшов термін експлуатації і вони в жахливому, «аварійному» стані! Для проведення подальших заходів нам терміново необхідно придбати радіомікрофони.

Якісний відпочинок дітям

Київ. Стартував 29.3.2013

Щороку українська скаутська організація «Пласт» організовує для вихованців відпочинок у наметових таборах. Пластовий табір на природі є ідеальним засобом розвитку у дитини її найкращих якостей і здібностей. І щороку ми маємо одну й ту саму проблему – шукаємо можливість відправити до табору дітей з бідних або багатодітних сімей. Сподіваємося, цього літа, завдяки Вашій допомозі, відпочити на природі зможуть усі діти!

Вуличний баскетбол – спорт для всіх

Київ. Стартував 15.1.2014

Цієї весни благодійний фонд «Україно! Я за тебе!» хоче реалізувати надзвичайно важливий соціальний проект: надати можливість молоді займатися баскетболом та відшліфовувати досягання командного, а не тільки індивідуального, результату. В рамках проекту на території з відкритим доступом буде встановлена баскетбольна стійка Spalding 54, де кожний бажаючий зможе грати в баскетбол.

Інклюзивний табір

Переяслав-Хмельницький. Стартував 9.4.2013

Щороку ми організовуємо для дітей з особливими потребами поїздки в інклюзивний оздоровчий табір. З ними там працюють досвідчені логопеди, психологи, дітки проходять іпотерапію, спілкуються з однолітками, грають на природі. Однак багато хто не може собі дозволити таку поїздку. Мета проекту «Інклюзивний табір» - допомогти діткам з небагатих і багатодітних родин потрапити в цю казку.

Допоможи дитині займатися футболом!

Ужгород. Стартував 12.10.2017

Хлопці завжди залишаються хлопцями, навіть під обстрілами, в зруйнованих спортивних залах, на майданчиках, оминаючи вирви від снарядів, вони грають футбол. Інколи до них приєднуються дівчата. Все ж краще, ніж сидіти вдома. Вони займаються міні-футболом часто під акомпанемент обстрілів у розбитих спортивних залах та зруйнованих футбольних майданчиках. Але в містах та селах Донецької та Луганської області, на жаль, зараз у дорослих багато проблем. 

Скільки разів підтягнешся?

Севастополь. Стартував 25.1.2013

Молодь Севастополя хоче бути найздоровішою і найсильнішою! Але як це зробити із нашою екологією і чималенькими цінами у тренажерних залах? Вихід є! Ми з вами можемо зробити так, аби у місті з'явився універсальний спортивний комплекс для воркаута (workout) - занять на вуличних тренажерах і снарядах. Мета цього проекту - зібрати гроші на його купівлю та установку.

Сирітство і талант

Хмельницький. Стартував 9.2.2018

Сирітство – слово, від якого щемить серце. Сирітство – це завжди самотність, відчуття покинутості, неповноцінності, відчуття себе не окремою, унікальною особистістю, а одним із… Це коли немає, на кого опертися і кому довіритися. Це невпевненість, страх: "А що буде далі?", розгубленість і розпач після того, як інтернатні двері зачинилися, коли життя "комуною", коли говорили, що робити і як робити, коли все вирішували за тебе – все залишилося позаду… Як жити далі? Хто підтримає і підкаже?!