Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins265 771 311 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 77)

Левове Серце

Запорізька обл.. Стартував 25.1.2012

Уже давно реабілітаційний центр для тварин у Василівці (Запорізька обл.) власноруч займається збереженням рідкісного виду тварин – берберійських левів, які в дикій природі вже зникли. Але це складно робити без підтримки суспільства і держави! Якщо не приділяти належної уваги проблемі, може трапитися так, що наші діти вже ніколи не побачать справжнього живого берберійського лева.

 

Врятуй птаха

Київ. Стартував 10.2.2014

Коли ви останній раз бачили снігура? А коли чули щебетання солов’я під вашими вікнами? Птахів, яких ми в дитинстві бачили або чули щодня, наші діти можуть побачити тільки на екранах комп’ютера. Фонд «Україно! Я за тебе!» закликає підтримати цей проект, в рамках якого в Києві будуть розвішені годівнички, шпаківні та інформаційні стенди про птахів. На нашу думку це дозволить зберегти та відновити популяцію пернатих не тільки в Києві але в Україні.

Посади дерево

Будь-яке місто. Стартував 1.3.2012

Щороку в усіх містах України вирубуються тисячі дорослих та здорових дерев заради будівництва бізнес-центрів, будинків, супермаркетів. Незаасфальтованими залишились хіба що дитячі пісочниці у дворах.

Міжнародний Благодійний Фонд «Україно! Я за тебе!» намагається виправити ситуацію шляхом відновлення зелених насаджень в Києві та Україні.

Lybid 7.0 Social Active Space

Київ. Стартував 13.4.2018

UPD: На прохання Оператора допомоги проект було зупинено в зв’язку з тим, що процес отримання дозволу від Київської міської ради затягнувся на невизначений термін, а без цього дозволу неможливо розпочати роботи, спрямовані на благоустрій обраної території. Детальніша інформація в блозі проекту та рубриці "Документація".

Пропонуємо твоїй увазі унікальну можливість активної участі у реалізації амбітного соціального проекту для тебе і твого кола оточення – Lybid 7.0 Social Active Space!

Ні - відстрілу безпритульних тварин

м. Запоріжжя. Стартував 26.1.2012

Чи можна вбивати інших заради власного благополуччя і комфорту?

Нещодавно в Запоріжжі захисники прав тварин зупинили масштабну програму по знищенню собак і кішок. Вилов і відстріл тварин проходив просто на вулицях, іноді - на очах дітей.

Зроблено Зібрали 8 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Друг для Друга

м. Черкаси. Стартував 26.1.2012

Притулки для тварин існують не для того, щоб собаки або коти там помирали! Помирали від… старості. Що потрібно тварині, яку спіймали на вулиці і яка наразі перебуває у притулку? Їжа? Тепло? Догляд? Безумовно. Але усі ці речі - другорядні. Цим нещасним Барсикам та Мурзикам потрібна родина! Потрібні ми з вами!

Зроблено Зібрали 4 800 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Радісний старт життя

м. Черкаси. Стартував 25.1.2012

Кожному цуценяті у притулку щоночі сниться, як його забирає до себе жити добра людина. Нажаль, є категорія тваринок у будь-якому притулку, що їм знайти господаря майже неможливо. Це цуценята-дівчатка, яким робити стерилізацію ще зарано. І їхні сни про щасливе життя залишаються лише снами… 

Допомогти цій малечі узявся Черкаський благодійний фонд «Еко-Центр».

Зроблено Зібрали 8 896 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Щасливий квиток в майбутнє

м. Черкаси. Стартував 14.2.2012

Головним завданням і головною проблемою усіх притулків для тварин є пошук домівки для своїх хвостатих вихованців. Але не дивлячись на те, що всі тварини Черкаського муніципального притулку вакциновані та стерилізовані, мешканці міста досі за звичкою купують цуценят у так званих «розведенців». Тим самим прирікаючи мешканців притулку на сіру самотність. Черкаський благодійний фонд «Еко-Центр» знайшов рішення цих проблем!

Зроблено Зібрали 6 250 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Відроди життя! Запусти рибу!

г. Киев. Стартував 2.4.2012

За останні 20 років кількість риби в річках України зменшилася в десятки разів. Там, де в дитинстві ми з вами ловили рибу, в тих озерах, куди ходили з вудкою по вихідних наші діди, зараз в основному водяться порожні пляшки і жаби. Деякі вчені впевнені, що популяція риби в Україні вже давно перейшла за межу самовідновлення. І Україна скоро стане першою країною без риби. Але відродити життя в Дніпрі ще можна!

Зроблено Зібрали 170 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

У пошуках чистої води: Черкаси

м. Черкаси. Стартував 17.5.2012

У Черкаському муніципальному притулку проживають близько 450 собак. Доки жителі притулку живуть тут, чекаючи змін на краще, ми вже забезпечили більшість із них власними будками. Але все одно залишається багато тварин, які поки що тільки із заздрістю поглядають на «будиночки» сусідів і крадькома зітхають, мріючи про власне житло...

Зроблено Зібрали 941 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн