Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins240 085 915 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 4847)

Біг заради порятунку маленьких життів. А. Клименко

Вінниця. Стартував 1.9.2017

Андрій Клименко – бізнесмен, тренер, мотиваційний спікер, засновник і головний виконавчий директор компанії Aiia, приєднався до команди фонду "Свічадо" задля порятунку передчасно народжених дітей, маленьких пацієнтів Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

ДЖАМАЛА/ЛІТЕРАТУРНИЙ КУРАЖ БАЗАР, ВЕРЕСЕНЬ

Київ. Стартував 30.8.2019

Мета Літературного Кураж Базару — зібрати кошти на видання книжок для дітей і підлітків із вадами зору. Ці книги будуть надруковані рельєфно-крапковим шрифтом Брайля та плоскодрукарським шрифтом.

На Літературному Кураж Базарі виступить Джамала. Завдяки її підтримці та великому благодійному концертові ми сподіваємося швидко зібрати кошти на перші макети.

Хочу жити в світі звуків

Кривий Ріг. Стартував 12.10.2017

Кізимишин Михайло народився 10 лютого 2010 року в Кривому Розі. Багатодітна сім'я Кізимишиних має троє дітей, один з них, найстарший, Міша – слабкочуючий, хороший, добрий хлопчик. Він дуже любить своїх молодших братика та сестричку, допомагає мамі, грається з ними. Цього року хлопчик пішов у перший клас спеціалізованої школи "Сузір'я". Дитина має слухові апарати, але дуже слабкі, низькочастотні.

Гідний старт до отримання знань

Харків . Стартував 9.7.2019

Уже закінчився перший місяць літа, час летить невпинно, і вже скоро розпочнеться новий навчальний рік. Та, на превеликий жаль, є діти, батьки яких не в змозі забезпечити дітей канцелярією та наплічниками, щоб гідно піти на свято Першого дзвоника. Чи буде цей день святковим для першокласників із сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах, залежить від кожного з нас. 

Сподіваюся на повне одужання. 2

Кривий Ріг. Стартував 26.7.2018

Під час народження Давид міг померти. Так говорили лікарі, адже хлопчикові не вистачало кисню. Проте малюк народився живим, одразу ж закричав, його віддали мамі. Здавалося б, все позаду. Але після народження хлопчик сильно плакав і не пив молока. Це і стало поганою ознакою, яка хвилювала маму Давида. І не даремно, адже через добу після цього у хлопчика зупинилося дихання, а згодом із ротика пішла піна. Все це було, немов у нічному кошмарі...

Ми хочемо грати в футбол

Київ. Стартував 19.4.2018

"Працював на тартаку на вихідних, щоб трохи підзаробити. Та за ці гроші вже бутси купив – салатові. А влітку буде "Кубок Карітасу"? Ми з хлопцями чекаємо!", – пише нам Антон з Кремінної, Луганської області. "Так, буде!", – відповідаємо. Вже втретє ми на волонтерських засадах організовуємо чемпіонат з вуличного футболу серед дітей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах – "Кубок Карітасу".

Якщо свято не настане

Хмельницька обл.. Стартував 21.12.2018

Пригадайте себе дитиною. Напевно, найбільшим страхом тоді був страх не отримати подарунок на Новорічні та Різдвяні свята. Кожен раз ми щиро раділи, що під своєю ялинкою таки знаходили дуже бажані подарунки. Тому і зараз продовжуємо зберігати віру в чудеса для своїх дітей та близьких. Проте не всім так щастить. Поряд з нами живуть діти, для яких новорічні подарунки – це справжня лотерея.

Нова шкіра – порятунок для Володимира

Рівне. Стартував 19.9.2017

Дорогі донори, вчора Володимира не стало. Ми приносимо найщиріші співчуття рідним та близьким Володимира Івановича.

Зачасту допомоги потребують не тільки дітки, а й люди у віці. Ситуація із Володимиром – саме така. Чоловік понад 8 місяців перебуває в лікарні. Через стрімкий розвиток хвороби атеросклероз судин нижніх кінцівок (йому проводили операції по шунтуванню судин, які пройшли невдало) призвів до ампутації обох ніг. За останні шість місяців він переніс більше десяти операцій.

Лікарня – не привід відмовлятись від дитинства

Івано-Франківська обл. Стартував 11.12.2013

Долинська районна дитяча лікарня потребує нашої з вами допомоги. Заклад не має жодного дитячого майданчика. Та хіба маленькі пацієнти не йшли б охочіше до медичної установи, якби поруч був яскравий майданчик, де можна пограти? Долучіться до збору коштів на обладнання для нового ігрового дитячого майданчика для Долинської дитячої лікарі! Потрібно зібрати 30000 гривень.

Лікування кіномистецтвом

Коломия. Стартував 3.7.2017

Напевно, немає людей, які не любили б дивитися мультфільми чи фільми, чи не так? Одним із найулюбленіших занять наших підопічних, які відвідують проект по роботі з неповносправною молоддю, є перегляд різноманітних цікавих та повчальних фільмів. Наші вихователі готують добірку кращих робіт кіномистецтва та вмикають їх. Перегляд фільмів, які регулярно супроводжуються поїданням попкорну, створюють атмосферу домашності та неабиякого затишку.