Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 338 978 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 5449)

"Бігти, щоб нагодувати", Жан Беленюк

Київ. Стартував 29.8.2016

Я, Жан Беленюк - український борець греко-римського стилю у ваговій категорії до 85 кг. Срібний призер Олімпійських ігор (2016), срібний призер Європейських ігор, чемпіон та бронзовий призер чемпіонатів світу, дворазовий чемпіон і бронзовий призер чемпіонатів Європи, бронзовий призер Універсіади. Заслужений майстер спорту України - підтримую фонд «Соціальне партнерство» на «Фандрайзинг марафоні - 2016. Осінь.

Біг заради порятунку маленьких життів. А. Клименко

Вінниця. Стартував 1.9.2017

Андрій Клименко – бізнесмен, тренер, мотиваційний спікер, засновник і головний виконавчий директор компанії Aiia, приєднався до команди фонду "Свічадо" задля порятунку передчасно народжених дітей, маленьких пацієнтів Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

ДЖАМАЛА/ЛІТЕРАТУРНИЙ КУРАЖ БАЗАР, ВЕРЕСЕНЬ

Київ. Стартував 30.8.2019

Мета Літературного Кураж Базару — зібрати кошти на видання книжок для дітей і підлітків із вадами зору. Ці книги будуть надруковані рельєфно-крапковим шрифтом Брайля та плоскодрукарським шрифтом.

На Літературному Кураж Базарі виступить Джамала. Завдяки її підтримці та великому благодійному концертові ми сподіваємося швидко зібрати кошти на перші макети.

Галявина народних казок

м. Запоріжжя. Стартував 19.9.2012

Наші діти забули хто такий Івасик Телесик та Котигорошко! Вони плутають Колобка із телепузиком, Козу-дерезу із радістю проміняють на покемонів. ГО «Спас» вирішила повернути дітям Запоріжжя Українську казку – створити «Галявину народних казок» із фігурами казкових героїв. І чим більше дорослі знайдуть для цього грошей – тим більше казок поселиться на цій чарівній галявині!

Майбутнє дітей – у наших руках

Київська область. Стартував 9.7.2014

Діти – майбутнє нашої нації і держави. Тому наше першочергове завдання – виховати національно-свідоме, патріотичне і сильне покоління. Тоді ми зможемо бути упевнені: доля України – в надійних руках. Крім того, важливо захистити молодь від негативного впливу алкоголю, паління та наркоманії. Для цього потрібно продемонструвати дітям перспективу – спорт як запоруку здорового і щасливого життя. Адже в здоровому тілі – здоровий дух.

Допоможіть врятувати оченята Жені

Полтава. Стартував 9.2.2016

Ніжний мамин погляд, посмішка батька, різнобарвний метелик, повітряна кулька – найпам’ятніші моменти дитинства. А наша донечка позбавлена цих вражень... Нашій Жені всього один рік, вона з народження бореться за те, щоб бачити своїх близьких, у неї вроджена ускладнена катаракта обох очей, яку лікарі пізно виявили. Про вроджену патологію очей лікарі мали попередити ще в пологовому будинку... Женічка нічого не бачила, їй видалили кришталики в 4 місяці в Києві в Центрі мікрохірургії ока.

Хочу жити в світі звуків

Кривий Ріг. Стартував 12.10.2017

Кізимишин Михайло народився 10 лютого 2010 року в Кривому Розі. Багатодітна сім'я Кізимишиних має троє дітей, один з них, найстарший, Міша – слабкочуючий, хороший, добрий хлопчик. Він дуже любить своїх молодших братика та сестричку, допомагає мамі, грається з ними. Цього року хлопчик пішов у перший клас спеціалізованої школи "Сузір'я". Дитина має слухові апарати, але дуже слабкі, низькочастотні.

Гідний старт до отримання знань

Харків . Стартував 9.7.2019

Уже закінчився перший місяць літа, час летить невпинно, і вже скоро розпочнеться новий навчальний рік. Та, на превеликий жаль, є діти, батьки яких не в змозі забезпечити дітей канцелярією та наплічниками, щоб гідно піти на свято Першого дзвоника. Чи буде цей день святковим для першокласників із сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах, залежить від кожного з нас. 

Сподіваюся на повне одужання. 2

Кривий Ріг. Стартував 26.7.2018

Під час народження Давид міг померти. Так говорили лікарі, адже хлопчикові не вистачало кисню. Проте малюк народився живим, одразу ж закричав, його віддали мамі. Здавалося б, все позаду. Але після народження хлопчик сильно плакав і не пив молока. Це і стало поганою ознакою, яка хвилювала маму Давида. І не даремно, адже через добу після цього у хлопчика зупинилося дихання, а згодом із ротика пішла піна. Все це було, немов у нічному кошмарі...

Кохання не може померти!

Чернівецька обл.. Стартував 7.6.2016

UPD: на превеликий жаль, Сергія не стало. Він боровся, як міг, і тепер він назавжди залишиться в наших серцях як справжній борець. Іноді дітей не стає раніше за батьків, всупереч усім спробам і намаганням лікарів і молитвам небайдужих людей. Приносимо найщиріші співчуття рідним Сергія і всім, хто підтримував його та був із ним до кінця.