Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins239 327 350 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 726)

Нова шкіра – порятунок для Володимира

Рівне. Стартував 19.9.2017

Дорогі донори, вчора Володимира не стало. Ми приносимо найщиріші співчуття рідним та близьким Володимира Івановича.

Зачасту допомоги потребують не тільки дітки, а й люди у віці. Ситуація із Володимиром – саме така. Чоловік понад 8 місяців перебуває в лікарні. Через стрімкий розвиток хвороби атеросклероз судин нижніх кінцівок (йому проводили операції по шунтуванню судин, які пройшли невдало) призвів до ампутації обох ніг. За останні шість місяців він переніс більше десяти операцій.

Не дай замерзнути дитині

Львів. Стартував 2.2.2018

У Кризовому центрі "Діти вулиці" щодня перебуває до 32 дітей із кризових родин. Батьки їх вживають алкоголь, наркотики, перебувають у місцях позбавлення волі. У їхніх домах відсутні елементарні умови для нормального розвитку: не завжди є їжа, в хаті бруд та холод. У нас діти забезпечені 4-разовим харчуванням, одягом, взуттям. З ними постійно працює два вихователі, діє гурток ліпки, живопису та аплікації. З дітьми займається фаховий логопед. Приміщення Кризового центру відремонтовано, для дітей обладнано ігрові кімнати, спальні, є гарна дитяча площадка з качелями, гірками.

Терапія радістю. 3

Хмельницький. Стартував 27.7.2018

Дорогі наші благодійники! Звертаємося до Вас у черговий раз із проханням допомогти у зборі коштів для продовження проекту "Терапія радістю", що двічі успішно реалізовували працівники нашого фонду для діток, які перебувають на стаціонарному лікуванні в Хмельницькій обласній та міській дитячих лікарнях. Творчі заняття з малюками, яким доводиться тривалий час перебувати у лікарняних стінах, іноді – без мами чи когось з рідних, терплячи, до того ж, різні неприємні лікарські маніпуляції, є надзвичайно важливими та потрібними.

Особлива допомога особливим дітям

Хмельницький. Стартував 20.1.2017

Від народження основним провідником для дітей є їхні відчуття – дотик, запах, звук, зір – все те, що наповнює їх життя, робить його яскравим та щасливим. ХОБФ "Карітас", створюючи "Соціальний центр для особливої молоді", невтомно працює для того, щоб допомогти дітям та молоді з особливими потребами міста Хмельницького, відкрити весь спектр їх відчуттів.

Неслухняні ніжки Степана

Івано-Франківська обл.. Стартував 19.4.2018

Проблеми у цього хлопчика почалися ще при народженні. Степана притиснули, внаслідок чого йому було пошкоджено голівку. Хлопчик отримав ядерну жовтяницю – важке пошкодження центральної нервової системи. Потім хлоп’ятко опинилося у реанімації через високий вміст білірубіну в крові.

Дамо шанс на життя Ельдару

Івано-Франківська область. Стартував 26.12.2017

UPD: на превеликий жаль, рак переміг Ельдара. 19 травня перестало битися серце 17-річного Ельдара Рамазанова. Юнак тривалий час боровся зі складною онкологічною недугою, але хвороба перемогла хлопця. Лікарі приклали максимум зусиль для порятунку Ельдара, але медицина виявилася безсильною. Ми приносимо слова співчуття рідним хлопця і дякуємо всім, хто його підтримував!

Ельдар 16-річний добродушний хлопець, у котрого багато задумів та сподівань. На жаль, в один момент усі його мрії замінились однією – бажанням жити.

У Насті буде щасливе дитинство!

Рівненьска область . Стартував 2.8.2017

МОЗ виділив кошти на оплату лікування Насті.

Настуні з Рівненської області скоро виповниться два роки. У дитини рідкісний тип лейкозу - ювенільний мієломоноцитарний лейкоз, який майже не піддається лікуванню хіміопрепаратами. Єдиний шанс виграти цю боротьбу - пересадка кісткового мозку від неродинного донора.

Врятуйте сердечко Ганни Деркач

Рівненська обл.. Стартував 22.2.2017

Мене звуть Деркач Аня. Мені 17років. Зараз я навчаюся на другому курсі училища на повара-кондитера. Коли мені було 12, лікарі поставили невтішний діагноз: "вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока". Тоді я навіть не усвідомлювала, через що доведеться пройти.

Я завжди буду поруч

Львів. Стартував 25.10.2017

На жаль, ми не змогли допомогти Сашкові, вчора його не стало. Ми не можемо стримати сліз. Команда УББ висловлює свою співчуття рідним і коханій Саши. Він мужньо боровся за життя.

"Ти закохала мене в себе, ти закохала мене в життя. Ти дала мені бажання дихати на повні груди, відкрила новий світ. Мені 24, тобі 23, і ми тільки починаємо доросле життя. Заради тебе я переїхав у Київ зі Львова, знайшов роботу та планував спільне майбутнє. Через кілька тижнів мало відбутись наше весілля. Але злий рок втрутився в наші плани, вирішив випробувати наше кохання. Люба, я обіцяю, я одужаю і ніколи тебе не покину". Таке зізнання кілька місяців тому зробив своїй нареченій молодий Сашко Семенов.

Іскра надії для сироти-інваліда

Івано-Франківська обл. Стартував 26.1.2012

Вихованці Вигодського реабілітаційного центру – це сироти-інваліди з вадами зору та ДЦП. Склалося так, що центр існує, та своє головне призначення – лікувати – ледве виконує. У його працівників просто опускаються руки. Щоб добитися успіхів у лікуванні дітей, необхідно регулярно проводити якісні та грамотні реабілітаційні заняття. Одним з важливих елементів результативного реабілітаційного процесу є заняття в сенсорній кімнаті. Якої немає.

Зроблено Зібрали 23 800 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн