Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins307 007 494 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 809)

Кохання не може померти!

Чернівецька обл.. Стартував 7.6.2016

UPD: на превеликий жаль, Сергія не стало. Він боровся, як міг, і тепер він назавжди залишиться в наших серцях як справжній борець. Іноді дітей не стає раніше за батьків, всупереч усім спробам і намаганням лікарів і молитвам небайдужих людей. Приносимо найщиріші співчуття рідним Сергія і всім, хто підтримував його та був із ним до кінця.

Нова шкіра – порятунок для Володимира

Рівне. Стартував 19.9.2017

Дорогі донори, вчора Володимира не стало. Ми приносимо найщиріші співчуття рідним та близьким Володимира Івановича.

Зачасту допомоги потребують не тільки дітки, а й люди у віці. Ситуація із Володимиром – саме така. Чоловік понад 8 місяців перебуває в лікарні. Через стрімкий розвиток хвороби атеросклероз судин нижніх кінцівок (йому проводили операції по шунтуванню судин, які пройшли невдало) призвів до ампутації обох ніг. За останні шість місяців він переніс більше десяти операцій.

Здорові діти – здорове майбутнє

Рівненська обл.. Стартував 13.4.2016

Точна та своєчасна діагностика може врятувати не одне дитяче життя, адже вже при першому зверненні до педіатра за допомогою простого аналізу крові можна виявити та діагностувати наявність запальних чи ревматичних процесів і терміново направити дитину до спеціалістів. На жаль, сьогодні не всі можуть собі дозволити пройти повну діагностику та зробити аналізи на новому обладнанні в приватних діагностичних лабораторіях.

Діагностична база – сімейній медицині Ужгорода

м. Ужгород. Стартував 24.1.2012

Ужгородській амбулаторії сімейної медицини потрібна допомога! Після численних прохань Міська рада нарешті погодилася виділити гроші на ремонт приміщень амбулаторії. Однак профінансувати ремонт доріжки до входу і монтаж навісу для колясок - знову нікому. Цілі Проекту оновлені, і тепер ми просимо всіх добрих людей допомогти нам знайти кошти на тент і облаштування доріжки!

Нетерплячки – придбання позиціонерів для Рівненської ОДЛ

Рівне. Стартував 24.2.2016

При передчасному народженні вкрай важливо забезпечити дитині умови виходжування наближені до внутрішньоутробних. Це називається "догляд, спрямований на розвиток", та має особливе значення для фізіологічного постнатального розвитку недоношеної дитини. В утробі у мами тепло, темно та тихо, а ще дитина там знаходиться в фізіологічному положенні (природному). Материнське тепло в сучасній медицині допомагають замінити спеціальні укладки та позиціонери.

Дмитрик боротиметься до кінця

Хмельницька область. Стартував 19.3.2015

Дмитрику лише 11 років. Як і більшість хлопчиків його віку, захоплювався моделюванням кораблів та літаків, відвідував студію сучасного танцю та займався дзюдо. Як раптом хвороба стала на заваді планів – мієлодиспластичний синдром з підвищеним рівнем бластів, або "передлейкоз". У дітей воно зустрічається лише в 1-2 випадках на 100 000. На жаль, єдиним методом, що дозволяє розраховувати на одужання – це трансплантація кісткового мозку.

Чиста вода у дитячі лікарні

Івано-Франківська обл. Стартував 15.5.2013

Ви пили воду з гірського джерела? Від неї неможливо відірватись і напитись, такою смачною вода здається у порівнянні з тою, що тече з кранів. Шкода, що дітки онкологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні та Долинської міської лікарні п’ють водопровідну воду. Благодійний фонд «Ти-Ангел» вирішив допомогти джерельній воді «пробити русло» до цих дітлахів! Ми плануємо встановити в цих дитячих лікарнях кулери та забезпечити їх чистою питною водою.

Між минулим і майбутнім

Чернівці. Стартував 29.4.2016

Сашко любить спорт і з дитинства мріє стати археологом. Після закінчення навчання в школі Сашко дуже хотів вступити до університету та вивчати археологію. Але шлях до мрії раптом обірвала страшна хвороба – лейкоз. Чи буде у Сашка майбутнє, щоб вивчати тайни минулого, залежить від нас. Сашкові потрібна операція з пересадки кістового мозку від нерідного донора за кордоном!

Інновації, що рятують життя

Івано-Франківська область. Стартував 23.5.2014

Пульсоксиметр та Монітор Пацієнта – саме на це обладнання очікують зараз діти, що перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні Івано-Франківської обласної дитячої лікарні. Ці апарати допоможуть відслідковувати та оперативно реагувати на будь-які зміни, що відбуваються в організмі щойно прооперованої дитини. Із ними дитина буде під повним контролем навіть дистанційно. Це б допомогло приділяти пацієнтам відділення значно більше уваги. Ціна питання – 62 260 грн.

Не дай замерзнути дитині

Львів. Стартував 2.2.2018

У Кризовому центрі "Діти вулиці" щодня перебуває до 32 дітей із кризових родин. Батьки їх вживають алкоголь, наркотики, перебувають у місцях позбавлення волі. У їхніх домах відсутні елементарні умови для нормального розвитку: не завжди є їжа, в хаті бруд та холод. У нас діти забезпечені 4-разовим харчуванням, одягом, взуттям. З ними постійно працює два вихователі, діє гурток ліпки, живопису та аплікації. З дітьми займається фаховий логопед. Приміщення Кризового центру відремонтовано, для дітей обладнано ігрові кімнати, спальні, є гарна дитяча площадка з качелями, гірками.