Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins266 856 541 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 20)

Допоможи дитині займатися футболом!

Ужгород. Стартував 12.10.2017

Хлопці завжди залишаються хлопцями, навіть під обстрілами, в зруйнованих спортивних залах, на майданчиках, оминаючи вирви від снарядів, вони грають футбол. Інколи до них приєднуються дівчата. Все ж краще, ніж сидіти вдома. Вони займаються міні-футболом часто під акомпанемент обстрілів у розбитих спортивних залах та зруйнованих футбольних майданчиках. Але в містах та селах Донецької та Луганської області, на жаль, зараз у дорослих багато проблем. 

Сирітство і талант

Хмельницький. Стартував 9.2.2018

Сирітство – слово, від якого щемить серце. Сирітство – це завжди самотність, відчуття покинутості, неповноцінності, відчуття себе не окремою, унікальною особистістю, а одним із… Це коли немає, на кого опертися і кому довіритися. Це невпевненість, страх: "А що буде далі?", розгубленість і розпач після того, як інтернатні двері зачинилися, коли життя "комуною", коли говорили, що робити і як робити, коли все вирішували за тебе – все залишилося позаду… Як жити далі? Хто підтримає і підкаже?!

Старенькі руки зможуть творити

Львів. Стартував 11.2.2014

Впродовж року громадська організація «Львівське міське товариство інвалідів» прагне надати самотнім малозабезпеченим особам та інвалідам похилого віку можливість самореалізації в процесі спільної праці - вишивання. Плануємо придбати комп’ютеризовану вишивальну машину «BROTHER INNOV-V5», робота на якій допоможе стареньким або інвалідам поринути у світ вишиванкових барв та зробити своє життя яскравішим. І зараз ця творча мрія потребує підтримки кожного для її реалізації.

Відкрити життя для сліпих

Чернівці, Рівне. Стартував 18.6.2013

Коли потрапляєш у стіни старовинного храму мистецтв в полон його чарівної музики, розумієш – дива трапляються з тими, хто їх очікує. Для «особливих» героїв нашого сюжету справжнім дивом став творчий проект «Відчинилося життя». Це спільний проект оркестру Львівського національного академічного драматичного театру ім. Заньковецької та обдарованих незрячих виконавців. І зараз це творче диво потребує нашої підтримки для організації концертів.

Зроблено Зібрали 1 815 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Відкрий дитині красу Дністра

Тернопіль. Стартував 20.1.2014

Навколо нас є багато мальовничих куточків природи, але не всі можуть їх побачити. Є багато дітей, котрі не мають можливості їздити на море, ходити в походи, сплавлятись по річках. Але відкрити світ чудової природи можемо ми з вами – долучившись до соціального проекту «Відкрий дитині красу Дністра».

Зроблено Зібрали 18 419 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Пісня – душа народу

Хмельницька обл. Стартував 3.3.2014

Українська пісня – це поетична біографія народу, його душа. Занапастимо душу – згине народ. А поки гине улюблений усім Шепетівським районом ансамбль народної пісні «Грицівчанка». Колективу, якому аплодувала стоячи столиця, немає під що співати – останній старенький баян нещодавно розсипався на сцені під час одного з виступів. Мета нашого проекту – зібрати гроші на барабан, кобзу, баян та контрабас для «Грицівчанки».

Зроблено Зібрали 1 070 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Крок до справжнього життя

Львів. Стартував 19.5.2014

Важко собі уявити життя без подорожі чи бодай звичайної прогулянки парком увечері. Проте є люди, для яких звичайна прогулянка стає подією, про яку ще довго згадуєш, сидячи вдома і оглядаючи звичний пейзаж за вікном. Неповносправна молодь, пересуваючись лише за допомогою візка, обмежена у звичних для пересічних громадян речах, хоча минулого літа їм пощастило побувати у Шацьку ДЕКІЛЬКА ДНІВ. Це було щось нечуване – ночувати в наметі з друзями та просто сидіти на березі озера… А ще вони були в Карпатах. Для них це і є увесь світ за 25 років.

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Діти-сироти варті кращого

Хмельницький. Стартував 10.2.2015

Всі діти унікальні та обдаровані. Добре, коли виявлення та розвиток творчих здібностей підтримуються батьками або близькими людьми. А що робити дітям-сиротам, які проживають у притулках, дитячих будинках та дітям з кризових сімей, до яких рідним немає діла? Рано чи пізно більшість таких дітей, у т.ч. і випускники інтернатних закладів, опиняються на вулиці, де на них чекають наркотики, алкоголь, ВІЛ, злочинність, в’язниця… Проте цим дітям реально допомогти, давши їм шанс обрати інший шлях та краще майбутнє.

Зроблено Зібрали 6 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Особлива поезія

Львів. Стартував 7.4.2015

У Майстернях Центру для дітей та молоді з особливими потребами "Джерело" важконеповносправна молодь здобуває соціально-побутові навички, вчиться самостійності і працює на творчих арт-терапевтичних студіях. Дівчата з неповносправністю Центру мріють представити сильну особливу молодь України на Міжнародному поетичному фестивалі "Rozwijamy skrzydla" у Польщі. Вони складають багато віршів та поезії. Ці поетичні твори – приклад великої перемоги, натхнення для кожного з нас. Це твори від щирого серця, кожне слово наповнене глибиною, любов’ю до життя.

Зроблено Зібрали 3 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Літні канікули для знедолених діток

Хмельницький. Стартував 19.5.2016

Чи знаєте Ви, з якими труднощами щороку напередодні літа стикаються діти з багатодітних, малозабезпечених та кризових родин? Звісно, як і де провести літні канікули. Коли сім’я має обмежений бюджет, який переважно витрачається на харчування, то про планування відпочинку й не може йти мови. От тому діти залишаються без належного нагляду батьків та підпадають під згубний вплив вулиці. Сьогодні ми звертаємось до Вас посприяти в організації дитячого табору.

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн