Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 471 173 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (7 з 9)

Комп'ютерна грамота для дідусів та бабусь

Івано-Франківська область, Коломия. Стартував 11.3.2016

При благодійному фонді "Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії" функціонує проект "Університет третього віку", який є чудовою можливістю для спілкування, нових знайомств, розширення світогляду, а також набуття нових знань та можливостей самореалізації для осіб літнього віку. Одною з головних цілей цього проекту є сприяння соціальній інтеграції та адаптації в суспільстві людей похилого віку.

Зроблено Зібрали 9 403.04 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Обіди для дітей із кризових сімей

Львів. Стартував 23.1.2015

Усміхнені діти на фото – щасливі, і почуваються у повній безпеці. Нічого не виказує їхні сумні життєві історії. Лиш працівники садочка знають, що покійний батько Валі був наркоманом, а хвора на СНІД мама подолала глибоку депресію та присвятила своє життя донечці. Мати Галі має психічні розлади і не може влаштуватися на роботу, а вдома часто немає їжі. Батьки Ігора зловживають алкоголем і зовсім не дбають про своїх трьох дітей.

Зроблено Зібрали 30 001 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Друге життя вживаним речам

Дрогобич, Львівська область. Стартував 19.11.2014

Спільнота безпритульних осіб просить допомогти їм придбати контейнери для збору вживаних речей. Ці речі вони сортуватимуть, відновлюватимуть і продаватимуть у соціальній крамниці у Дрогобичі. Результати такої роботи будуть наступні: безхатченки працюватимуть та утримуватимуть себе і спільноту, у місті буде крамничка з добрими та дешевими товарами, люди не викидатимуть речі, а віддаватимуть їх потребуючим, тим самим долучаючись до благодійності та підтримуючи безхатченків.

Зроблено Зібрали 12 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Весела постіль – веселі діти

Івано-Франківська обл. Стартував 11.12.2013

На лікуванні в Долинській районній дитячій лікарні протягом місяця перебуває до 60 дітей різного віку. Поки медичні працівники лікують маленьких пацієнтів, БФ «Ти-Ангел» вирішив теж не сидіти склавши руки, а зробити щось і зі свого боку. Ідея з’явилась одразу - закупити яскраву, кольорову та приємну на дотик постільну білизну!

Зроблено Зібрали 7 980 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Лікарня – не привід відмовлятись від дитинства

Івано-Франківська обл. Стартував 11.12.2013

Долинська районна дитяча лікарня потребує нашої з вами допомоги. Заклад не має жодного дитячого майданчика. Та хіба маленькі пацієнти не йшли б охочіше до медичної установи, якби поруч був яскравий майданчик, де можна пограти? Долучіться до збору коштів на обладнання для нового ігрового дитячого майданчика для Долинської дитячої лікарі! Потрібно зібрати 30000 гривень.

Усім світом

Закарпатська обл. Стартував 27.11.2013

Дитячий садочок у селі Мирча Закарпатської області не ремонтувався останні 80 років. Він може прийняти лише 20 дітей, але садок необхідний ще 30-ти малюкам. Садочок знаходиться в умовах жахливої антисанітарії: води і каналізації немає, туалет на вулиці, пічне опалення. Гар і грибок на стінах осідають у дитячих легенях. Будинок буквально розвалюється на очах. У нас є шанс все змінити і подарувати дітям новий садок, якщо ми зберемо на це гроші!

Я забув смак справжнього молока

Чернівецька обл.. Стартував 17.2.2012

В сільських школах дітям дають розведене сухе молоко. Не таємниця, з чого це молоко роблять і наскільки «корисним» для дитини такий продукт. Є й інша проблема – власники корів не мають кому продати надлишки молока, або ж їх жорстоко ошукують нечисті на руку заготівельники.

1500 родин Буковини об’єдналися заради спільної мети – забезпечити дитячі садочки, лікарні та школи екологічно чистим молоком.