Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

ЗРОБЛЕНО (10 з 638)

Іскра надії для сироти-інваліда

Івано-Франківська обл. Стартував 26.1.2012

Вихованці Вигодського реабілітаційного центру – це сироти-інваліди з вадами зору та ДЦП. Склалося так, що центр існує, та своє головне призначення – лікувати – ледве виконує. У його працівників просто опускаються руки. Щоб добитися успіхів у лікуванні дітей, необхідно регулярно проводити якісні та грамотні реабілітаційні заняття. Одним з важливих елементів результативного реабілітаційного процесу є заняття в сенсорній кімнаті. Якої немає.

Зроблено Зібрали 23 800 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруй мрію

м. Дрогобич. Стартував 30.12.2011

У цьому центрі дівчата із діагнозом ДЦП, завдяки заняттям, чудово вишивають та шиють. Підлітки із легкою формою олігофренії віднайшли в собі неабиякі здібності до малювання. А в чотирьох дітей із синдромом Дауна проявився винятковий артистичний хист!

Для багатьох родин «тепла підлога» вдома – це буденна річ, як праска або телевізор. Така сама підлога могла б зігрівати маленькі ніжки діток реабілітаційного центру в Дрогобичі. Не залишайте молодь без їхнього єдиного щастя - розвитку своїх талантів!

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Будинок матері та дитини

Івано-Франківська обл.. Стартував 4.2.2012

У містечку Милосердя Св. Миколая на Івано-Франківщині живуть 7 неповнолітніх мам та 18 їхніх діток. Свого будинку у них або ніколи не було, або з нього вигнали. Ці діти, які вже встигли народити, та їхні чада можуть опинитися знову на вулиці - під дощем і снігом, якщо будівлю Містечка Милосердя змиє ґрунтовими або дощовими водами. Терміново потрібні гроші на проведення дренажних робіт.

Зроблено Зібрали 35 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Якщо СІРИЙ – не колір, а стан душі

м. Івано-Франківськ. Стартував 25.1.2012

Івано-Франківський притулок для дітей – місце, яке кардинально відрізняється від інших інтернатів та дитячих будинків області. Відрізняється тим, що тут зі стін давно облізла фарба, а зі стелі сиплеться штукатурка. На вікнах – іржаві ґрати, а скрипучі двері – завжди на замку. І навіть прогулянка на вулиці – нудна й нецікава. Адже дітлахам просто немає чим займатися. Поруч – жодного, навіть старого спортивного майданчика або пісочниці. Про таку розкіш, як гойдалка у дворі - сироти давно тільки мріють.

Зроблено Зібрали 42 162 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Наше майбутнє – у ваших руках

м. Івано-Франківськ. Стартував 23.1.2012

Молодь з особливими потребами зможе розраховувати на хорошу роботу! Центр соціальної адаптації «Карітас» готує молодь до майбутнього життя, навчаючи навичкам потрібних професій. Тут, зокрема, інваліди можуть оволодіти професією садівника. Можуть - якщо їм в цьому допоможемо ми з вами. Центру реабілітації не вистачає грошей на придбання садового інвентарю та інструментів.

Зроблено Зібрали 29 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Самотність як вирок

м. Львів. Стартував 27.1.2012

Товариство від них відвернулася, родичі про них забули, влада про них згадує лише перед виборами. Це - інваліди війни та праці, учасники бойових дій, сім'ї загиблих. Вони отримують мінімальні пенсії, не маючи інших джерел доходу. На допомогу прийшов Червоний Хрест. Щомісяця організація закуповує медикаменти для малозабезпечених. Ви можете приєднатися до цієї благородної програми, підтримавши її фінансово.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Мрія рухатися

Івано-Франківська обл. Стартував 29.3.2012

Під опікою благодійного фонду «Ти-АНГЕЛ» перебуває маленька п’ятирічна принцеса – Аріночка Жураковська. Дівчинка хворіє на ДЦП. Лікарі поставили страшний діагноз - правосторонній геміпарез зі стійкими вираженими руховими розладами. Проте, завдяки активній терапії останніх років, дівчинка вже самостійно ходить. Продовжувати лікування – конче необхідно! Аби закінчити курс реабілітації, потрібно майже 60 тисяч гривень. Таких грошей у матусі Аріни просто немає. Вона виховує дівчинку сама.

Зроблено Зібрали 57 700 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

У пошуках чистої води: Івано-Фр. обл.

Івано-Франківська обл.. Стартував 17.5.2012

Минулого року Містечку Милосердя Святого Миколая подарували будиночок, в який на передодні свята Св. Миколая оселилися одинокі матері зі своїми дітками: їм немає де жити. Ремонт у будинку йде вкрай повільно через брак коштів. Нам запропонували волонтерську допомогу, але навіть для цього потрібні гроші на інструмент для добровольців.

Зроблено Зібрали 2 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Плита для центру дозвілля інвалідів

м. Дрогобич. Стартував 19.9.2012

Людині з особливими потребами аби вижити треба вміти доглядати за собою. Неповносправній молоді допомагає у цьому та вчить найнеобхіднішому центр «Дивовижні долоні». Дуже складно, але й дуже важливо, навчити інвалідів готувати собі їжу. Проте зробити це на старій поламаній електроплитці центру – майже неможливо. Ми з вами можемо зробити щасливими дуже багатьох, просто назбиравши три тисячі гривень на нову плиту!

Зроблено Зібрали 3 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

День Св.Миколая, покровителя дітей

Івано-Франківськ. Стартував 5.10.2012

БФ «Ти-Ангел» планує організувати у день Св.Миколая справжнє свято для діток, що перебувають у лікарнях та реабілітаційних центрах: заклопотані батьки хворих дітей часто забувають про подарунки. А також для дітей, що втратили батьків і друзі-сироти по інтернату – вся їхня родина. До них усіх завітає Миколай Чудотворець із святковими розвагами та подарунками! Для організації благодійної акції Фонду необхідно зібрати 10 000 грн.

Зроблено Зібрали 10 350 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн