Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins312 209 424 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 582)

Майбутнє дітей – у наших руках

Київська область. Стартував 9.7.2014

Діти – майбутнє нашої нації і держави. Тому наше першочергове завдання – виховати національно-свідоме, патріотичне і сильне покоління. Тоді ми зможемо бути упевнені: доля України – в надійних руках. Крім того, важливо захистити молодь від негативного впливу алкоголю, паління та наркоманії. Для цього потрібно продемонструвати дітям перспективу – спорт як запоруку здорового і щасливого життя. Адже в здоровому тілі – здоровий дух.

Допоможіть врятувати оченята Жені

Полтава. Стартував 9.2.2016

Ніжний мамин погляд, посмішка батька, різнобарвний метелик, повітряна кулька – найпам’ятніші моменти дитинства. А наша донечка позбавлена цих вражень... Нашій Жені всього один рік, вона з народження бореться за те, щоб бачити своїх близьких, у неї вроджена ускладнена катаракта обох очей, яку лікарі пізно виявили. Про вроджену патологію очей лікарі мали попередити ще в пологовому будинку... Женічка нічого не бачила, їй видалили кришталики в 4 місяці в Києві в Центрі мікрохірургії ока.

Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Поліна Неня

Київ. Стартував 1.3.2016

Поліна Неня – телеведуча, засновник сайту bestin.ua та його головний редактор, мати 2-х діток приєдналася до команди БФ «Свічадо» для участі у Благодійному Київському напівмарафоні, який проходить в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2016. В рамках Благодійного напівмарафону Поліна збирає 98 000 грн для придбання реаніматора новонароджених у відділення інтенсивної терапії новонароджених "Пологового будинку №2" м. Чернівці.

Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Артур Гаспар

Київ. Стартував 1.3.2016

Артур Гаспар – артист, танцівник, фронтмен колективу Kazaky приєднався до команди БФ «Свічадо» для участі у Благодійному Київському напівмарафоні, який проходить в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2016. В рамках Благодійного напівмарафону Артур збирає 56 540 грн для придбання система для кисневої терапії у відділення інтенсивної терапії новонароджених «Пологовий будинок №2» м. Чернівці.

Якісний відпочинок дітям

Київ. Стартував 29.3.2013

Щороку українська скаутська організація «Пласт» організовує для вихованців відпочинок у наметових таборах. Пластовий табір на природі є ідеальним засобом розвитку у дитини її найкращих якостей і здібностей. І щороку ми маємо одну й ту саму проблему – шукаємо можливість відправити до табору дітей з бідних або багатодітних сімей. Сподіваємося, цього літа, завдяки Вашій допомозі, відпочити на природі зможуть усі діти!

Вуличний баскетбол – спорт для всіх

Київ. Стартував 15.1.2014

Цієї весни благодійний фонд «Україно! Я за тебе!» хоче реалізувати надзвичайно важливий соціальний проект: надати можливість молоді займатися баскетболом та відшліфовувати досягання командного, а не тільки індивідуального, результату. В рамках проекту на території з відкритим доступом буде встановлена баскетбольна стійка Spalding 54, де кожний бажаючий зможе грати в баскетбол.

Врятуйте мою маму!

Київ. Стартував 8.2.2013

Збір коштів припинено. На жаль, Ірина Олексіївна не вийшла з коми. 21 лютого її серце перестало битися. Співчуваємо рідним та близьким та висловлюємо подяку людям, які вірили в Ірину Кириченко разом з нами і робили свої благодійні внески.

Діма: увімкніть звук

Сумська обл.. Стартував 13.8.2019

У 14-річного Дмитра двостороння нейросенсорна туговухість 4-го ступеня: без слухових апаратів хлопчик не розрізняє слів, а навколишній світ для нього перетворюється в хаотичний набір звуків і постійний шум. Дімі допоможуть високочастотні цифрові слухові апарати. Якщо зараз їх не встановити, хлопчик розучиться говорити. Тоді і про навчання в школі, і спілкування з людьми можна буде забути. 

Простягніть руку допомоги дітям!

Київ. Стартував 20.3.2015

Ви тільки уявіть собі чергу до кабінету УЗД для дітей із вродженими вадами серця або з підозрою на цю проблему! Діти різного віку: від новонароджених і недоношених до 18-річних… Черга за попереднім записом, та серед них діти, які прийшли на призначений час, інші приїхали прямо з вокзалу (оскільки приїжджають з усієї України), і їм ще чекати і чекати, треті – не тільки з хворою дитиною, але і зі здоровою, оскільки немає з ким залишити її вдома. Черга, як жива істота, кашляє, чхає, вередує, пхикає і просто плаче.

Жити без корсету: 2 етап зборів

Київська область. Стартував 26.2.2016

"Почати свою історію я хочу з подяки – з Вашою допомогою я пройшла 10 місяців лікування. Результати вражаючі... Кут викривлення хребта зменшився з 70 до 54 градусів. Але зупинятися не можна, і я знову прошу у Вас допомоги. Ось моя історія... Мене звуть Людочка, мені 13 років. Мій діагноз: сколіоз 3 ступеня, я дитина-інвалід. 25 серпня 2007 року мене за голову покусав собака (американський стаф). Я була на волосок від смерті, але лікарям мене вдалося врятувати. У мене на голові 10 швів, а також було порушено лицьовий нерв. Я пролежала 2 місяці в лікарні".