Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins310 935 600 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 38)

Я біжу, щоб допомогти дітям з ДЦП. Сєдова Наталія

Київ. Стартував 3.9.2018

Мене звуть Наталія Сєдова, я програмний координатор Hillel Kiev.
Цікавлюся новими технологіями в світі smm, Instagram і блогерства. Люблю людей, природу і свого чоловіка.
В цьому році я пробіжу свою першу дистанцію в WizzAir Kyiv City Marathon 2018, щоб допомогти дітям з ДЦП.

Зроблено Зібрали 756.44 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Бігти - щоб Мувіки дихали! Ольга Вовк-Собіна

Київ. Стартував 31.8.2018

Вовк-Собіна Ольга – засновник програми допомоги хворим на муковісцидоз в БФ «Щаслива дитина», співзасновник ГО «Україна без тортур».
«Більше 6 років поспіль я присвятила себе допомозі хворим на муковісцидоз, наразі свого життя не уявляю без своїх підопічних. МуВіки стали моїм сенсом та викликом. За жартом долі, цієї весни в моїй родині також виявили хворих на муковісцидоз. Я докладу максимум зусиль задля того, щоб досягти мети - щоб подарувати МуВікам омріяну свободу та підвищити якість їх життя!
Моя мета: зібрати 12 043 гривень на придбання трьох портативних небулайзерів для хворих на муковісцидоз!

Зроблено Зібрали 12 043 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Бігти - щоб Мувіки дихали! Мочернюк Ольга та Дар'я

Київ. Стартував 31.8.2018

Ось так складається в житті. Спочатку я стала мамою чудової дівчинки-мувіка Даші, а вже потім, за сумісництвом, співробітником благодійного фонду «Щаслива дитина». У нашої доньки рідкісне генетичне захворювання – муковісцидоз. Діагноз, який не злякав нашу сім'ю, а надав нам додаткових сил і мотивації задля боротьби.
Даша – це суцільний енергетичний потік і щасливе цуценя в одному флаконі: ніколи лежати й страждати, немає часу плакати і скаржитися, чому так склалося в житті. А ось починати тренування просто неба о 6 ранку, цілий день не злазити зі шведської стінки та закінчувати день пізно ввечері на велосипеді або самокаті після тренування на гімнастиці - це її спосіб життя. Вона повноцінно відвідує школу і спортивну гімнастику, обожнює подорожі і довгі прогулянки.

Зроблено Зібрали 410.64 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу для дітей Джерела. Зореслава Люльчак

Київ. Стартував 6.9.2018

Зореслава Люльчак – директорка центру «Джерело», викладачка НУ «Львівська Політехніка». «Я біжу, щоб вихованці «Джерела» продовжували навчатися, спілкуватися, розвиватися і змінювати світ на краще. Я біжу для їхніх посмішок.»

Зроблено Зібрали 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу для дітей Джерела. Яна Казаріна

Київ. Стартував 10.9.2018

Я вирішила пробігти свої перші 5 км на Wizz Air Kyiv City Marathon 2018, щоб підтримати центр «Джерело», який вже 25 років займається реабілітацією дітей з інвалідністю. Я знаю, як важливо мати справжнього друга, і хочу, щоб у кожної дитини був такий друг.

Зроблено Зібрали 2 775.39 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сонячний забіг. Володимир Голіяд

Київ. Стартував 30.8.2018

Володимир Голіяд, батько 2х дітей, член правління ВБО «Даун Синдром», ініціатор благодійних забігів на підтримку дітей з синдромом Дауна: «Мій син Діма, народився із синдромом Дауна. В пологовому будинку нам із дружиною запропонували від нього відмовитися. Але як це? Лише тому що він інакший? Адже ми його чекали, він був бажаним для нас. Звісно, у мене виникали питання «За що?», «чому?». Я нічого не знав про синдром, та що нас очікує. Шукаючи інформацію, познайомився з іншими батьками з організації «Даун Синдром».

Зроблено Зібрали 3 371.73 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Бігти - щоб Мувіки дихали! Аліса Онуфрієва

Київ. Стартував 31.8.2018

Привіт, мене звати Аліса Онуфрієва. Мені 11 років і у мене муковісцидоз. Цього року зі мною сталося диво! Чарівники подарували мені портативний інгалятор. Завдяки йому я змогла здійснити свою заповітну мрію - похід у Карпати. Це був неймовірний і незабутній тиждень: гори, кришталево чиста вода, вечори біля багаття, нові друзі, зорепад, чорничні поля і ще багато-багато нових і незабутніх вражень. Те, заради чого варто жити і боротися кожного дня. Я мрію, щоб у всіх наших Мувіків були такі ж маленькі чудові інгалятори. Хочу, щоб всі могли робити те, що хочуть, щоб кожен міг здійснити свою найзаповітнішу мрію і наповнити життя барвами, емоціями і новими враженнями. Сподіваюся, що знайдеться ще багато добрих чарівників, які допоможуть мені зібрати 9 400 гривень для таких самих дітлахів як я. Тоді диво трапиться ще з двома дітьми!

Зроблено Зібрали 861.10 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Бігти - щоб Мувіки дихали! Леонід Лобанок

Київ. Стартував 31.8.2018

Мене звати Леонід Лобанок. Кілька років поспіль я допомагав фонду "Щаслива дитина" як волонтер, і за цей час багато його підопічні стали частиною мого серця. Зараз я виконавчий директор фонду, тому тепер це ще й моя відповідальність. Трапляються миті, коли всередині відчувається неймовірне бажання зрушити гори або перевернути світ заради життя конкретної дитини! Але що я можу зробити, щоб хвороба відступила? Що мені під силу, щоб зберегти чиєсь життя? Я біжу! Біжу не від завдань і труднощів, але для їх вирішення! Біжу з гаслом і закликом спільно допомогти нашим МуВікам - підопічним з генетичним захворюванням "муковісцидоз".Моя мета - зібрати з вашою допомогою 14,235 гривень на придбання портативних інгаляторів, які дадуть дітям з муковісцидозом свободу!

Зроблено Зібрали 761.98 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Бігти - щоб Мувіки дихали! Сергій Андрух

Київ. Стартував 31.8.2018

Сергій Андрух. Дизайнер. Чому я приймаю участь в марафоні: Я хочу кайфувати. Переважно робота дизайнера полягає в тому, що ти цілий день ворушиш виключно кистю руки, але біг активізує в організмі те, чого раніше йому не вистачало -ендорфін, дофамін та адреналін. Завдяки ним організм оновлюється, збадьорюється і стає неймовірно щасливим. Ба більше, участь в марафоні дає можливість зберегти активним та сильним своє серце, а воно, в свою чергу потрібно для того, щоб дарувати його підопічним Благодійного фонду "Щаслива дитина". Бігти заради маленьких сердець це нагорода! Дякую Всесвіту, що можу робити добрі справи!

Зроблено Зібрали 3 045.39 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Я біжу, щоб допомогти дітям з ДЦП. Ершенгорен Ілля

Київ. Стартував 3.9.2018

Мене звуть Ілля Ершенгорен, я студент, волонтер і просто хороший хлопець.
Постійно вчуся чомусь новому, люблю подорожі, хороший гумор і нові враження.
В цьому році я вирішив пробігти дистанцію в WizzAir Kyiv City Marathon 2018, щоб допомогти дітям з ДЦП.

Зроблено Зібрали 132.53 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн