Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 335 602 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 64)

Я біжу, щоб допомогти дітям з ДЦП. Сєдова Наталія

Київ. Стартував 3.9.2018

Мене звуть Наталія Сєдова, я програмний координатор Hillel Kiev.
Цікавлюся новими технологіями в світі smm, Instagram і блогерства. Люблю людей, природу і свого чоловіка.
В цьому році я пробіжу свою першу дистанцію в WizzAir Kyiv City Marathon 2018, щоб допомогти дітям з ДЦП.

Зроблено Зібрали 756.44 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу - не можу стояти осторонь. Роман Корнійко

Київ. Стартував 6.9.2018

Роман Корнійко. Засновник «Отчого Дому». Я біжу цей марафон для того, щоб своїм маленьким прикладом привернути увагу до дітей та штовхнути ваги на бік любові та турботи. Я дуже добре розумію, що дітям-сиротам необхідно відчути себе звичайними дітьми з нашого двору.

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Бігти - щоб Мувіки дихали! Ольга Вовк-Собіна

Київ. Стартував 31.8.2018

Вовк-Собіна Ольга – засновник програми допомоги хворим на муковісцидоз в БФ «Щаслива дитина», співзасновник ГО «Україна без тортур».
«Більше 6 років поспіль я присвятила себе допомозі хворим на муковісцидоз, наразі свого життя не уявляю без своїх підопічних. МуВіки стали моїм сенсом та викликом. За жартом долі, цієї весни в моїй родині також виявили хворих на муковісцидоз. Я докладу максимум зусиль задля того, щоб досягти мети - щоб подарувати МуВікам омріяну свободу та підвищити якість їх життя!
Моя мета: зібрати 12 043 гривень на придбання трьох портативних небулайзерів для хворих на муковісцидоз!

Зроблено Зібрали 12 043 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Бігти - щоб Мувіки дихали! Мочернюк Ольга та Дар'я

Київ. Стартував 31.8.2018

Ось так складається в житті. Спочатку я стала мамою чудової дівчинки-мувіка Даші, а вже потім, за сумісництвом, співробітником благодійного фонду «Щаслива дитина». У нашої доньки рідкісне генетичне захворювання – муковісцидоз. Діагноз, який не злякав нашу сім'ю, а надав нам додаткових сил і мотивації задля боротьби.
Даша – це суцільний енергетичний потік і щасливе цуценя в одному флаконі: ніколи лежати й страждати, немає часу плакати і скаржитися, чому так склалося в житті. А ось починати тренування просто неба о 6 ранку, цілий день не злазити зі шведської стінки та закінчувати день пізно ввечері на велосипеді або самокаті після тренування на гімнастиці - це її спосіб життя. Вона повноцінно відвідує школу і спортивну гімнастику, обожнює подорожі і довгі прогулянки.

Зроблено Зібрали 410.64 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу для дітей Джерела. Зореслава Люльчак

Київ. Стартував 6.9.2018

Зореслава Люльчак – директорка центру «Джерело», викладачка НУ «Львівська Політехніка». «Я біжу, щоб вихованці «Джерела» продовжували навчатися, спілкуватися, розвиватися і змінювати світ на краще. Я біжу для їхніх посмішок.»

Зроблено Зібрали 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу для дітей Джерела. Яна Казаріна

Київ. Стартував 10.9.2018

Я вирішила пробігти свої перші 5 км на Wizz Air Kyiv City Marathon 2018, щоб підтримати центр «Джерело», який вже 25 років займається реабілітацією дітей з інвалідністю. Я знаю, як важливо мати справжнього друга, і хочу, щоб у кожної дитини був такий друг.

Зроблено Зібрали 2 775.39 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сонячний забіг. Володимир Голіяд

Київ. Стартував 30.8.2018

Володимир Голіяд, батько 2х дітей, член правління ВБО «Даун Синдром», ініціатор благодійних забігів на підтримку дітей з синдромом Дауна: «Мій син Діма, народився із синдромом Дауна. В пологовому будинку нам із дружиною запропонували від нього відмовитися. Але як це? Лише тому що він інакший? Адже ми його чекали, він був бажаним для нас. Звісно, у мене виникали питання «За що?», «чому?». Я нічого не знав про синдром, та що нас очікує. Шукаючи інформацію, познайомився з іншими батьками з організації «Даун Синдром».

Зроблено Зібрали 3 371.73 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу заради сухих лап. Рудольф Краєвський

Київ. Стартував 31.8.2018

«Я біжу та збираю кошти для Happy Paw, щоб зробити собак на землі більш щасливими, а Happy Paw втілять це у реальність», - Так говорить Рудольф Краєвський – один з очільників української веган-спільноти, засновник Vegano Hooligano та ініціатор фестивалю KYIV VEGAN BOOM і, звичайно, ви чули про нього як про людину, що завжди усміхається і готова допомагати. Так, допомагати наразі потрібно багато.

Зроблено Зібрали 4 640.69 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Бігти - щоб Мувіки дихали! Аліса Онуфрієва

Київ. Стартував 31.8.2018

Привіт, мене звати Аліса Онуфрієва. Мені 11 років і у мене муковісцидоз. Цього року зі мною сталося диво! Чарівники подарували мені портативний інгалятор. Завдяки йому я змогла здійснити свою заповітну мрію - похід у Карпати. Це був неймовірний і незабутній тиждень: гори, кришталево чиста вода, вечори біля багаття, нові друзі, зорепад, чорничні поля і ще багато-багато нових і незабутніх вражень. Те, заради чого варто жити і боротися кожного дня. Я мрію, щоб у всіх наших Мувіків були такі ж маленькі чудові інгалятори. Хочу, щоб всі могли робити те, що хочуть, щоб кожен міг здійснити свою найзаповітнішу мрію і наповнити життя барвами, емоціями і новими враженнями. Сподіваюся, що знайдеться ще багато добрих чарівників, які допоможуть мені зібрати 9 400 гривень для таких самих дітлахів як я. Тоді диво трапиться ще з двома дітьми!

Зроблено Зібрали 861.10 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Бігти - щоб Мувіки дихали! Леонід Лобанок

Київ. Стартував 31.8.2018

Мене звати Леонід Лобанок. Кілька років поспіль я допомагав фонду "Щаслива дитина" як волонтер, і за цей час багато його підопічні стали частиною мого серця. Зараз я виконавчий директор фонду, тому тепер це ще й моя відповідальність. Трапляються миті, коли всередині відчувається неймовірне бажання зрушити гори або перевернути світ заради життя конкретної дитини! Але що я можу зробити, щоб хвороба відступила? Що мені під силу, щоб зберегти чиєсь життя? Я біжу! Біжу не від завдань і труднощів, але для їх вирішення! Біжу з гаслом і закликом спільно допомогти нашим МуВікам - підопічним з генетичним захворюванням "муковісцидоз".Моя мета - зібрати з вашою допомогою 14,235 гривень на придбання портативних інгаляторів, які дадуть дітям з муковісцидозом свободу!

Зроблено Зібрали 761.98 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн