Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins279 755 597 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 774)

Врятувати Віку!

Луганська обл.. Стартував 27.2.2020

Віці всього 5 років. Захворіла дівчинка наприкінці 2018 року. У неї почала боліти нога. Мама з донькою звернулися до лікарні за місцем проживання, лікар виписав мазь. Болі у ніжці припинились. Але через деякий час повернулися. Знову ніжку мазали маззю і знову болі пройшли. Коли вже в третій раз мама з дочкою звернулися в лікарню, дівчинку направили на рентген. На знімку показало просвітлення у кістці. Віці поставили діагноз під питанням "фіброзна дисплазія" і направили у Лисичанськ у дитячу обласну лікарню. По приїзду в Лисичанськ лікар оглянув дитину і сказав приїхати через півроку, мовляв, може, саме минеться. А через два тижні знову з'явився біль у нозі, і мама з Вікою знову зібралися і поїхали в Лисичанськ. 

Зроблено Зібрали 8 384 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

У Максима пухлина мозку. 2

Харків. Стартував 8.1.2020

Максим Діденко, знайомий донорам УББ, вже третій рік зі своїх чотирьох бореться за життя. Ворог у Максима дуже серйозний – рак мозку. Один раз Максим його вже здолав – два роки тому лікарі привітали дитину і батьків з досягнутою ремісією. Але підступний ворог відступив лише на час і повернувся через чотири місяці у вигляді рецидиву захворювання. Зараз хлопчик знову проходить курси основного лікування. Позаду вже установка шунта і 4 операції на головному мозку. Але це було тільки початком боротьби за життя Максима. 

Зроблено Зібрали 27 177 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

В Ангеліни рідкісне захворювання. 6

Харківська обл.. Стартував 27.12.2019

Дивлячись на цю завзяту дівчинку, складно собі уявити, що вона живе досить непростим життям. У Ангеліни первинний імунодефіцит – вроджене захворювання, яке геть позбавляє дитину природного імунітету. Все дитинство вона проводить в лікарнях: віруси, інфекції, пневмонії не дають дівчинці повноцінно жити. І тільки прийом імуноглобулінів дозволяє їй на якийсь час забути про своїх постійні хвороби. Донори УББ неодноразово допомагали Ангеліні, і завдяки цій допомозі зараз дівчинка живе, як звичайна дитина. 

Зроблено Зібрали 14 729 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Юркові потрібна наша допомога. 2

Дніпро. Стартував 26.12.2019

У Юри Петренко непроста доля. Йому всього десять років, і з народження він постійно хворіє на інфекційні захворювання – гнійні синусити, гострі бронхіти і пневмонії. Виною всьому вроджена вада імунітету – первинний імунодефіцит. Це важке захворювання лікарі кафедри імунології виявили у Юри 7 років тому. Діагноз передбачає регулярну підтримку організму імуноглобулінами і лікування вірусних або інфекційних захворювань антибіотиками. Кількість медпрепаратів, які приймає Юрко, жахає. Деякі антибіотики вже не чинять на організм хлопчика необхідної дії. Мама хлопчика постійно знаходиться в пошуку фахівців, здатних системно допомогти дитині. Юрі необхідне лікування, яке не буде ще більше пригнічувати імунітет. 

Зроблено Зібрали 25 700 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підтримаймо Діану у лікуванні лейкозу. 5

Донецька обл.. Стартував 24.12.2019

Історія Діани Шишман зачепила серця багатьох небайдужих людей. Дитина зі складною долею, що залишилася сама, без батьків. І до всього ще й онкологічне захворювання, здатне позбавити її життя. Але Діана не здалася. І після чергового курсу "хімії" лікарі констатували досягнення ремісії. У Діани є всі шанси подолати захворювання і забути про це назавжди. На УББ кілька разів були залучені кошти на лікування дівчинки, чим немало посприяли сьогоднішньому позитивному стану дитини. 

Зроблено Зібрали 10 820 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Життя Марка залежить від ліків

Харків. Стартував 20.12.2019

Марку десять років. Це дуже комунікабельний та веселий хлопчик. Любить тварин, вдома живе улюблениця сім'ї, кішка Мілка. Через своє захворювання хлопчик не відвідував дитячий сад. І зараз шкільне навчання він проходить удома. Марк завжди з нетерпінням чекає зустрічей з друзями. Він дуже потребує спілкування з однолітками. Як і всі хлопчаки, любить грати в футбол, хоча йому заборонено... З двох років хлопчик почав часто кашляти. Через півроку захворів на бронхіт. Дитину турбував практично постійний кашель. У квітні 2013 року Марк обстежувався в МДКЛ №16 м. Харкова. Тоді йому діагностували муковісцидоз змішаної форми та цироз печінки. 

Зроблено Зібрали 19 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Не залишитися у світі тиші

Запоріжжя. Стартував 18.12.2019

Сумні оченята, серйозний погляд і занепокоєння, коли мама не на відстані витягнутої руки, – таке перше враження від знайомства з Данилом. Йому всього сім, і він майже нічого не чує. Живе в своєму особливому світі, позбавленому яскравих фарб і багатогранних звуків, і тому трохи тривожному, коли немає маминої руки поруч. Діагноз Дані встановили нещодавно, і для збереження слуху йому терміново необхідні чутливі слухові апарати. 

Зроблено Зібрали 50 290 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Відео нового життя

Донецька обл.. Стартував 12.12.2019

Максим – учень 9 класу. Як і більшість юнаків цього віку, Макс любить комп'ютерні ігри та відслідковує новини в електронному світі. Хлопець настільки життєлюб, що намагається показати нам красиве життя у відеороликах, які розміщує на власному ютуб-каналі. На жаль, зараз на сторінці відео все менше… Адже, коли ти прив'язаний до крапельниці, важко знайти щось цікаве на лікарняних стінах. І життя ніби розрізане навпіл – страшною хворобою, що називається рак. 

Зроблено Зібрали 72 628.98 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть врятувати єдину донечку! 6

Дніпропетровська обл.. Стартував 11.12.2019

Соня продовжує боротьбу за життя, яка не зупиняється ні на один день. Здавалося б, все найстрашніше позаду: залишилися в минулому блоки хіміотерапії, хворобливі пункції, безсонні ночі, дні, сповнені тривог, в очікуванні результатів... Але і вдома часто виникають непередбачені ситуації. Минулий місяць складним був для Соні та її мами. Буквально через тиждень після крапельниць показники печінки у дівчинки були 238 при нормі 32! І це при тому, що дівчинка приймає гепатопротектори, а мама Соні постійно стежить за аналізами. Кілька днів по тому, вночі, Соні раптово стало погано: дівчинку трясло і кидало в жар, її обличчя стало білим... 

Зроблено Зібрали 11 695 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Даша хоче дихати. 2

Запоріжжя. Стартував 29.11.2019

Кожен, хто знайомиться з Дашею, каже, що вона дуже енергійна дівчинка, у неї купа енергії та позитиву. Вона обожнює тварин та, здається, що вони все це відчувають, бо з усіх боків збігаються до неї. Дашенька не може і хвилину всидіти на місці. Як тільки зупиняється на мить, відразу встигає зробити якусь шкоду зі словами: "Нічого не могла з собою вдіяти, мені було нудно!". Але батьки тільки раді такій активності, адже для дітей з муковісцидозом рух – це життя. А для Даринки – вдвічі, тому що у неї в легенях вже кілька років поспіль живе руйнівна синьогнійна паличка. 

Зроблено Зібрали 13 483 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн