Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

ЗРОБЛЕНО (10 з 417)

Врятувати красуню від лейкозу! 6

Дніпропетровська обл.. Стартував 30.10.2018

Кібка Анастасія родом із містечка Новомосковськ, що на Дніпропетровщині. Дівчина добре знайома донорам УББ. Завдяки підтримці небайдужих людей вона кілька разів отримувала необхідні для лікування медикаменти, за що дуже вдячна!
У липні 2016 року у дівчини діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Анастасії важко давалося лікування. Але дівчина тримається молодцем, їй не позичати витримки.

Зроблено Зібрали 10 576 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Пухлина мозку загрожує Дмитрику

Харківська обл.. Стартував 5.10.2018

Діма Калашевич родом із Чугуєва Харківської області. Захворів хлопчик раптово. Дитина спостерігалася та лікувалася у невропатолога і ортопеда. Але цього літа стан здоров'я хлопчика різко погіршився. У нього раптово з'явилася блювота, результати аналізів були в нормі, ацетон – нуль. До всього додалася сонливість і слабкість. Мама помітила, що син став "тягнути" праву ногу, та й права рука помітно стала слабшою, посмішка на обличчі скосилася вліво, а права сторона обличчя стала нерухомою. Стурбована мама показала дитину неврологу. Лікарка запідозрила інсульт і направила Дмитра до Харкова.

Зроблено Зібрали 19 412 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Обстеження для маленького Микити! 3

Запоріжжя. Стартував 3.10.2018

Маленький Микитка вже почав забувати про лікарню. Майже весь час хлопчик проводить з молодшим братиком, який народився відразу після того, як він завершив лікування. А лікування було тривалим і тяжким – з численними хіміотерапіями і пересадкою кісткового мозку. Разом із вами ми вже двічі допомагали родині через УББ: зібрали кошти на ліки, а також на перше MIBG-сканування. Тоді все було добре, але за міжнародним протоколом потрібно пройти ще одне, останнє, обстеження. Родині з маленькою дитиною і після виснажливого лікування не впоратися без нашої підтримки.

Зроблено Зібрали 17 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Їж, надійся, живи! 2

Харківська обл.. Стартував 13.9.2018

"Чи чула я раніше про таке захворювання? Ні.., до того моменту, поки моїй молодшій донечці Полінці не виповнилося 6 місяців. Саме тоді для нас діагноз "спінальна м'язова аміотрофія" пролунав, як вирок", – тепер мама Полі знає все-все про цю підступну хворобу. Знає, що СМА – захворювання рідкісне. В Україні сьогодні проживають приблизно 200 дітей і дорослих зі СМА. Знає, що кожен 40-й житель планети – здоровий носій спінальної м'язової аміотрофії, найчастіше, не підозрює навіть про існування такого захворювання, і тим більше про те, що робити, якщо воно проявляється.

Зроблено Зібрали 6 908 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Рятівна краплина, щоб жила дитина!

Запорізька обл.. Стартував 3.9.2018

Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня має потребу в лабораторному обладнанні, яке використовується для проведення переливання крові. На даний час в лікарні це обладнання є тільки в двох відділеннях, де ці процедури проводяться найчастіше – гематологічному і в одному з відділень реанімації. Однак, залишається потреба ще в трьох таких комплектах. На перший погляд просте лабораторне обладнання, водяна баня, має велику роль у процесі визначення, чи відповідає донорська кров показникам крові хворої дитини, адже це дуже важливо, щоб в результаті гемотрансфузії здоров'я дитини покращилось без побічної реакції.

Зроблено Зібрали 11 970 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати Анастасію

Харків . Стартував 1.8.2018

Зараз Насті тринадцять, і останній рік вона відчайдушно бореться з пухлиною, що вбиває її мозок. Головний біль, нудота, хиткість при ходьбі, загальна слабкість – з такими симптомами дитину госпіталізували до 5 Харківської лікарні. Лікарі без вагань запідозрили пухлину головного мозку. Через день Анастасії виконали МРТ спинного мозку, яке і показало новоутворення. Дівчинку направили до лікарні швидкої допомоги, де її довелося двічі прооперувати. Під час першої операції видалили пухлину на спинному мозку. За результатами гістології це була пілоцитарна астроцитома.

Зроблено Зібрали 12 852 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Пухлина мозку може відняти в Олега життя

Харків . Стартував 31.7.2018

Скоро вже два роки, відколи Олег живе зі смертельно небезпечною пухлиною мозку. Він пережив вже кілька операцій, але зупинити зростання пухлини повністю лікарям поки не вдається. У дитини набряк зорових нервів, він ледве бачить тільки одним оком. Для сім'ї п'ятикласника Олега Єрьомченко досі все, що відбувається, здається неймовірним. Відмінник у навчанні, небайдужий до математики і всіляких конструкторів хлопчик другий рік знаходиться на межі життя і смерті.

Зроблено Зібрали 17 840 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Назустріч знанням

Харків . Стартував 27.7.2018

Уже середина літа, а це означає, що не за горами і свято Першого дзвоника. Чи буде цей день святковий для першокласників з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, залежить від кожного з нас. Благодійний фонд "Карітас Харків" хоче допомогти 25 першокласникам з сімей, що опинилися у непростих життєвих обставинах.

Зроблено Зібрали 7 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

В Ангеліни рідкісне захворювання

Харківська обл.. Стартував 23.7.2018

П'ять із половиною років тому в родині Онопрієнко з'явилося очікуване поповнення. Причому відразу двоє діточок – Ангеліна та Меланія. Обидві народилися здоровими і без особливих проблем зі здоров'ям. Але Ангеліні пощастило менше, ніж її сестричці. Коли їй виповнилось 2,5 роки, у дівчинки почало псуватися здоров'я. Спочатку визначили низький гемоглобін, збільшення печінки і селезінки. Пізніше були необхідні обстеження та аналізи. Але точний діагноз лікарі поставити дівчинці так і не змогли. Лімфома, лейкоз – ці діагнози були під питанням.

Зроблено Зібрали 13 797 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Перший крок для Віки. 6

Донецька обл.. Стартував 20.7.2018

Яке ж це щастя, коли твоя дитина дивиться мультики, розуміє, коли ти до неї звертаєшся, вимовляє свої перші звуки і слова, робить свої перші кроки... І неважливо, що все це відбувається, коли дитині 11 років. Бо ж у Вікусі ДЦП, спастичний тетрапарез і затримка статомоторного та психомовленнєвого розвитку. Нові навички даються дівчинці величезною працею.

Зроблено Зібрали 28 450 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн