Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

ЗРОБЛЕНО (10 з 652)

Чужих дітей не буває. 3

Донецька обл.. Стартував 21.5.2019

Напевно, багато хто пам'ятає Женю Мікуліча – симпатичного кароокого хлопчика з Донецької області. Кілька років тому завдяки підтримці небайдужих людей хлопчик отримував необхідні медикаменти для лікування грибкової інфекції легень. Женя хворів із першого місяця народження. Тільки за перші роки життя хлопчик переніс інфекції м'яких тканин (парапроктит, панарицій), паховий і шийні лімфаденіти, гіпохромну анемію з 9 місяців, вторинну кардіопатію, фолікулярну ангіну. Не кажучи вже про пневмонії та лімфаденіт... І лише через деякий час, після детального клінічного обстеження в Києві, була встановлена причина частих хвороб Жені. У хлопчика первинний імунодефіцит, хронічна гранулематозна хвороба. 

Зроблено Зібрали 10 200 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть врятувати єдину донечку! 3

Дніпропетровська обл.. Стартував 14.5.2019

Софійка Збара – не новачок на УББ. Двічі донори УББ збирали кошти на медикаменти для дівчинки, завдяки яким вона змогла продовжити лікування. І зараз маленька принцеса з сірими очима і чарівною посмішкою знову потребує нашої допомоги. У липні 2017 року Софійці поставили діагноз гострий лімфобластний лейкоз. Дівчинка пройшла основне лікування. В минулому залишилися блоки хіміотерапії, болісні пункції, безсонні ночі, дні, сповнені тривог, в очікуванні результатів... 

Зроблено Зібрали 13 671 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

У пастці ДЦП

Запоріжжя. Стартував 7.5.2019

Три роки тому, пройшовши важкі випробування, Ілюша вижив. З цього і почалося життя хлопчика, кожен день якого більше схожий на боротьбу, ніж на щасливе і безтурботне дитинство. У досягненнях Іллі поки занадто багато "не": не сидить, не ходить і не говорить. Але він все розуміє, і весь спектр емоцій відбивається на його личку і в блискучих оченятах. Збереження інтелекту дає можливість в подальшому успішно розвиватися. От тільки фінансові витрати сім'ї, де є дитина з особливостями розвитку, не відповідають доходам. У наших силах дати можливість Іллі поборотися за своє здоров'я, яке так нещадно вкрала хвороба! 

Зроблено Зібрали 12 770 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Відновити зір Лізі допоможе операція

Донецька обл.. Стартував 7.5.2019

Ліза Шпитко – дуже добра дівчинка, вона могла б мати багато друзів. Але діти не дуже-то хочуть з нею дружити: у Лізочки серйозні проблеми з очима. У дворічному віці вона захворіла на грип, і виникли серйозні ускладнення, які позначилися на очах дитини. Ліза дуже погано бачить і не може повноцінно освоювати шкільну програму. Дівчинка психологічно подавлена, вона практично не спілкується з однолітками, і єдиними друзями для неї стали тварини. Все своє душевне тепло Лізочка віддає котикам, собачкам та іншим тваринкам. З раннього дитинства дівчинка вирішила бути ветеринаром: вона хоче відкрити свою клініку для бездомних тварин.

Зроблено Зібрали 6 356 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Повернемо зір Олексію

Запорізька обл.. Стартував 23.4.2019

Проблеми із зором у 15-річного Олексія почалися ще у дитинстві. Це був не перший випадок хвороби в родині. У його прадіда, бабусі, батька, старшої сестри і її дочки теж проблеми із зором. І Льоші захворювання передалося у спадок, у нього погано бачить ліве око. Хлопчик із батьками проживає в Запорізькій області. Льоша з багатодітної сім'ї, він – пізня і остання дитина в сім'ї. Навчається він у звичайній сільській школі, у 8 класі. На уроках інформатики хлопчикові складно працювати за комп'ютером: трішки позаймається, і перед очима все пливе... Він не бачить. 

Зроблено Зібрали 6 356 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підтримаймо Діану в лікуванні лейкозу

Донецька обл.. Стартував 15.4.2019

Діана Шишман – дівчинка з дуже непростою долею. Тільки недавно їй виповнилося 13 років – закінчилося дитинство, позбавлене батьківського тепла і турботи буквально з перших днів життя. У перші ж дні життя від неї відмовилася мати і в подальшому житті Діани участі не брала. Мами не стало кілька років тому. Дівчинка з бабусею переїхали в м. Слов'янськ. 2014 рік дуже був важким в житті дівчинки: в Слов'янську почалися військові дії, а у Діани почалися серйозні проблеми зі здоров'ям. Лікарі виявили у неї рак крові.

Зроблено Зібрали 10 477 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

У Даші є всі шанси перемогти лейкоз

Дніпропетровська обл.. Стартував 11.4.2019

11-річна дівчинка зі звичайної криворізької родини – Дарина Телебей – останні 8 місяців провела не з друзями в школі, а в Дніпровській обласній дитячій лікарні, у відділенні гематології. В кінці літа минулого року лікарі діагностували у Даші гострий лімфобластний лейкоз – онкологічне захворювання, здатне позбавити дівчинку життя. Захворювання спочатку проявило себе у вигляді ГРВІ, і після стандартного лікування практично всі симптоми зникли, крім підвищеної температури. 

Зроблено Зібрали 18 246 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Улянка намагається здолати лейкоз

Дніпропетровська обл.. Стартував 10.4.2019

Життєрадісна та весела Уляна захворіла в квітні минулого року. У тоді ще трирічної дівчинки спостерігався занепад сил на фоні високої температури. У міській лікарні Павлограда після проведення аналізів лікарі запідозрили онкологію. Дівчинку з мамою направили в Дніпро у спеціалізоване онковідділення. Місяць постійних крапельниць, уколів та переливання крові, і стан дитини покращився. Навіть пункція спинного мозку не виявила рак. Лікарі вирішили, що це була інфекція, та відправили Уляну та її щасливу від такого збігу маму додому. 

Зроблено Зібрали 15 806 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Мамо, дожени мене!

Запоріжжя. Стартував 8.4.2019

Смерть старшої дитини відібрала сенс існування Ольги і Ігоря. І тільки поява довгоочікуваного другого синочка повернула їх до життя. Костя народився зовсім крихіткою, близько кілограма, але з характером спортсмена – весь у тата і маму. З перших днів малюкові довелося боротися, але не за спортивні медалі, а за життя! Майже два місяці на штучній вентиляції легень, операція на кишківнику, порятунок зору у Києві – все це витримав маленький Костик. Малюк відчував, що втрату другого сина батьки просто не переживуть. Костя вижив і продовжує боротися з діагнозом "ДЦП", вириваючи з лап хвороби свою свободу руху. 

Зроблено Зібрали 8 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо Стасу побороти лейкоз! 2

Дніпропетровська обл.. Стартував 1.4.2019

Стасу Бухаліну зараз трохи більше 11 років. Це відкритий і добродушний хлопчик із сильним характером. Онкологічний діагноз лікарі поставили йому в жовтні 2016 року. Тоді він захворів на бронхіт, у нього збільшилися шийні лімфовузли. Здавалося б, нічого страшного. Обстеження, консультації і раптом страшний діагноз: гострий лімфобластний лейкоз... Відтоді Стас веде боротьбу за життя, яка не зупиняється ні на один день. Уже позаду основне лікування в стаціонарі. Зараз хлопчик вдома, приймає "хімію" в таблетках, а також бореться з ускладненнями, що виникли після лікування основного захворювання.

Зроблено Зібрали 11 942 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн