Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

ЗРОБЛЕНО (10 з 330)

Допоможіть маленькому Миколці! 6

Харків . Стартував 27.3.2018

Це Миколка. І він досі в реанімації... Ви, любі наші донори, вже не раз допомагали йому з медикаментами, МРТ та курсами реабілітацій. Зараз хлопчик настільки слабкий, що не може навіть самостійно їсти. Мама носить його на руках і знову просить допомоги синові.

Зроблено Зібрали 6 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дівча у біді

Запорізька обл.. Стартував 16.2.2018

У свої 5 рочків вона не вміє ходити, а без підтримки – навіть стояти чи сидіти. Усе життя цієї мужньої дівчинки, Олечки Кожухар, – боротьба за кожен рух і новий звук. Її стан – це наслідок крововиливу в мозок. Під час пологів немовляті вагою якихось 1 700 грамів скручують шию. Лікарська помилка, яка викриється лише за півтора року. Поки ж Олечку терміново везуть у реанімацію. Після появи на світ дитя не кричить, лише стиха хрипить. Апарати підтримки життєдіяльності, жодних прогнозів. Квола дівчинка не плаче, постійно спить і не прокидається, аби навіть поїсти. Лікарі ж годують її антибіотиками і все списують на вірус. Хоча мама Тетяна серцем відчуває: з донькою коїться щось лихе.

Зроблено Зібрали 12 900 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть Софійці приборкати ДЦП

Бердянськ. Стартував 14.2.2018

Вона вже мала би з галасом бігати квартирою, заплітати кіски лялькам і дотепно, перекручуючи слова, розказувати віршики. Однак для 4-річної Софійки Бардась із Бердянська це нереально. Всі сили цієї маленької дівчинки забирає боротьба зі страшною хворобою – дитячим церебральним паралічем. Його Софійка отримала під час народження. Саме день появи на світ став найстрашнішим днем її життя.

Зроблено Зібрали 12 900 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо Іллі перемогти рак крові!

Дніпро . Стартував 14.2.2018

Ілля – єдина і довгоочікувана дитина. Добрий і відкритий, на святах у дитсадку всі провідні ролі були у нього. Хлопчик дуже любить вірші і чудово їх розповідає. Ну і, як всі хлопчаки, любить велосипеди і футбол. Батьки хлопчика розлучилися відразу після його народження, і його мама Жанна сама виховує Іллю. Особливих проблем зі здоров'ям у дитини не було. Він не знав, що таке лікарня. 

Зроблено Зібрали 20 752 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Катя сподівається на допомогу та підтримку! 5

Дніпропетровська обл.. Стартував 7.2.2018

Катя Дяченко добре знайома донорам УББ. Завдяки їхній підтримці дівчина неодноразово отримувала необхідні для лікування медикаменти, за що дуже вдячна. Зараз Катюші знову необхідна наша допомога і підтримка! У 2014 році у дівчинки діагностовано захворювання кровотворної системи – апластична анемія. В основі захворювання лежить порушення кровотворної функції кісткового мозку, а саме різке зниження його здатності виробляти клітини крові: еритроцити, тромбоцити, лейкоцити. Єдиним їхнім джерелом стають донорські компоненти крові.

Зроблено Зібрали 15 650 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Знати, щоб боротися. 2

Запоріжжя. Стартував 6.2.2018

Маленький Ваня лікується у Інституті раку з минулого року. Хлопчик пройшов тривале лікування хіміопрепаратами, але без MIBG-обстеження лікарі не могли прийняти рішення про можливість оперативного видалення пухлини. У вересні Ваня пройшов необхідне сканування в Італії, дякуючи зібраним коштам на УББ. Виявилось, що пухлина операбельна, і лікування продовжилось. За протоколом, після операції та променевої терапії потрібно ще раз провести MIBG-обстеження. Знову італійська клініка чекає на малюка, але потрібно сплатити 522 євро, яких у родини немає. Ми можемо допомогти Вані дізнатись гарні новини та повернутись у звичайне дитинство без хвороби!

Зроблено Зібрали 17 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Маленькій Поліні потрібні ліки!

Дніпропетровська обл.. Стартував 5.2.2018

Діагноз "гострий лімфобластний лейкоз" трирічній Поліні Бобрик лікарі поставили в 2015 році. Починалося все як звичайне ГРЗ. У дівчинки тоді набрякло горло, потім з'явився біль у шиї, і протягом доби температура піднялася до 39,2. Швидка забрала Поліну з мамою до лікарні, а там їх несподівано направили до гематології ОДКЛ м. Дніпропетровська...

Зроблено Зібрали 7 825 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Щоб Вероніка чула

Донецька обл.. Стартував 2.2.2018

"Ма-ма, ба-ба, па-па", – це все, що може сказати Вероніка у свої п’ять років. Вона майже не чує та не говорить. Четверта, остання, ступінь туговухості, практично глухота. Діагнозом ошелешили, коли їй виповнилося два. Здорова, активна, весела дівчинка раптом почала відставати в розвиткові. Відтоді і розпочалася боротьба за кожен звук та кожен склад. Вероніці поставили слухові апарати.

Зроблено Зібрали 21 365.73 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Вікусі Попук

Харків . Стартував 1.2.2018

На перший погляд і не скажеш, що це усміхнене маля з великими блакитними очима потребує нашої допомогу. Вікусі лише 1,2 місяця, а їй потрібна термінова операція, оскільки в крихітки вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Надалі така вада може призвести до серцевої недостатності. Лікарі радять закрити її за допомогою внутрішньосерцевого імпланта і забути про хворобу дитини назавжди! Операцію в НІССХ ім. Амосова проведуть безкоштовно, але імплант, за допомогою якого закривають ваду, коштує 78 110 грн.

Зроблено Зібрали 68 110 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати життя молодій матусі

Донецька обл.. Стартував 26.1.2018

Ользі недавно виповнилося тридцять три. Разом із донькою Юленькою вони живуть у невеликому містечку під назвою Білозерське у Донецькій області. Ця молода симпатична жінка працює бухгалтером у ремонтно-експлуатаційній конторі. Кілька місяців тому звичайне життя цієї маленької сім'ї порушилось. У Ольги не було проявів тривожних симптомів важкого захворювання. Тільки коли на шиї почали помітно збільшуватися лімфовузли, жінка звернулася до лікарів... Лікарі виявили в Ольги онкологічне захворювання – лімфому.

Зроблено Зібрали 35 542 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн