Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

ЗРОБЛЕНО (10 з 335)

Війна за здоров’я. 3

Донецька обл.. Стартував 10.5.2018

Маленький Влад живе на кордоні – між війною і миром, між хворобою та здоров’ям. Цей хлопчик встиг побачити багато недоброго. Не раз він із сім’єю покидав рідний дім, щоб не потрапити під перехресний вогонь, майже рік лікувався у дитячому відділенні Інституту раку. Наступним етапом для Влада має стати MIBG-сканування. Уже не вперше: завдяки вашій допомозі, хлопчик проходив обстеження в Італії. І щоразу повертався, щоб продовжити лікування. Владик і його батьки дуже сподіваються, що це сканування стане останнім. Лише після підтвердження успішності терапії хлопчик зможе повернутися до звичайного життя без лікарняних стін: піде у дитячий садочок, почне готуватися до школи…

Зроблено Зібрали 16 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підтримаймо ліками імунітет Насті!

Дніпро . Стартував 4.5.2018

Нейтропенія – це зниження числа нейтрофілів у крові, які захищають людину від різного роду інфекцій, в основному бактеріальних і грибкових, що потрапляють в організм. Ці клітини розпізнають патогенні бактерії, поглинають і розщеплюють їх, після чого гинуть самі. Саме такий діагноз – нейтропенія – у 12-річної Анастасії Костомарової з Дніпра. Дуже важкий шлях пройшли мати з донькою, поки дитині змогли встановити правильний діагноз.

Зроблено Зібрали 15 650 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Вчасна терапія – життя

Харківська обл.. Стартував 27.4.2018

Восени минулого року у Максима виявили пухлину мозку. Хлопчик переніс необхідні операції та терапії у рідному Харкові, а тепер прибув на високодозовану хіміотерапію у Київ. Однак не може її розпочати через відсутність ліків. Препарат "Метотрексат" внесений до державних закупівель, але, на жаль, зараз він відсутній у відділенні через перебої з постачанням. Максиму потрібно пройти чотири блоки, а вартість одного складає майже три з половиною тисячі гривень. У родині працює лише тато, але його заробітної плати не вистачає на усі медикаменти для лікування сина.

Зроблено Зібрали 13 860 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Життя наосліп

Донецька обл.. Стартував 2.4.2018

"Я пробувала зрозуміти свою дитину, з самого ранку я зав'язувала очі і намагалася робити звичайну домашню роботу, було дуже важко, відчуття безпорадності і втрати простору мене не покидало, витримувала я недовго, але я знала, що коли я зніму пов'язку, побачу звичний для мене світ. Я б усе віддала, щоб зняти таку пов'язку з очей моєї дитини", –  мама зітхає і гладить русяву голівку синочка.

Зроблено Зібрали 8 825 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підтримаймо красуню у боротьбі з лейкозом! 3

Дніпропетровська обл.. Стартував 30.3.2018

Хвороба настигла Діану Портретну за день до останнього дзвоника. Замість шкільних канікул дівчинка опинилася в лікарняних стінах. Кілька днів тому Діані виповнилося чотирнадцять, і вже більше року вона наполегливо переносить всі страждання, пов'язані з лікуванням раку. Хоча товариській і раніше веселій дівчинці важко терпіти похмурі дні лікарняного життя. Але вона сильна, і зможе все пережити.

Зроблено Зібрали 7 919 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможіть маленькому Миколці! 6

Харків . Стартував 27.3.2018

Це Миколка. І він досі в реанімації... Ви, любі наші донори, вже не раз допомагали йому з медикаментами, МРТ та курсами реабілітацій. Зараз хлопчик настільки слабкий, що не може навіть самостійно їсти. Мама носить його на руках і знову просить допомоги синові.

Зроблено Зібрали 6 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Складна задача Ярослава

Дніпропетровська обл.. Стартував 26.3.2018

Ярослав дуже любить конструктори "Лего" та складні головоломки. Це і рятувало хлопця під час лікування, коли він був буквально прив′язаний до крапельниці. Його теперішнє життя також схоже на складну задачу: лікування важкої хвороби завершено, але його результат точно невідомий. Для того, щоб дізнатися, чи була схема лікування успішною, чи пішла хвороба, необхідно пройти обстеження в Італії. А у родини уже немає коштів, щоб його оплатити.

Зроблено Зібрали 17 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати життя Влада

Дніпро . Стартував 26.3.2018

Кожен день життя 15-річного Влада був насичений новими враженнями та можливостями... Ще недавно цей життєрадісний хлопчина грав футбол із друзями, катався на мотоциклі і вів життя звичайного підлітка. А зараз його оточують стіни лікарняної палати і неймовірна кількість ліків.

Зроблено Зібрали 7 825 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Не хочу жити в тиші!

Днiпро. Стартував 15.3.2018

Історія життя хворої дитини - не серіал і не кіно ... Це життя, в якому дитина просто стає заручником ситуації. І не дивлячись на всю її драматичність, вона залишається дитиною: щасливою, люблячою, яка вміє радіти дрібницям. Страждають батьки - дорослі люди, які поодинці стають просто безсилими проти хвороби свого чада ...

Зроблено Зібрали 305 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Матвійчик потребує нашої допомоги! 5

Луганська обл.. Стартував 7.3.2018

Мама Матвія говорить, що її син – найбільше щастя її життя. Проте щастя це з'явилося на світ, коли на її Батьківщині, на Сході Україні, почалася війна. Під час пологів лисичанські лікарі не захотіли робити кесарів розтин жінці, тому дитина народилася синьою і була оповита пуповиною. Хлопчик не дихав, у нього була гіпоксія мозку.

Зроблено Зібрали 49 400 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн