Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

ЗРОБЛЕНО (10 з 478)

Відновити зір Лізі допоможе операція

Донецька обл.. Стартував 7.5.2019

Ліза Шпитко – дуже добра дівчинка, вона могла б мати багато друзів. Але діти не дуже-то хочуть з нею дружити: у Лізочки серйозні проблеми з очима. У дворічному віці вона захворіла на грип, і виникли серйозні ускладнення, які позначилися на очах дитини. Ліза дуже погано бачить і не може повноцінно освоювати шкільну програму. Дівчинка психологічно подавлена, вона практично не спілкується з однолітками, і єдиними друзями для неї стали тварини. Все своє душевне тепло Лізочка віддає котикам, собачкам та іншим тваринкам. З раннього дитинства дівчинка вирішила бути ветеринаром: вона хоче відкрити свою клініку для бездомних тварин.

Зроблено Зібрали 6 356 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підтримаймо Діану в лікуванні лейкозу

Донецька обл.. Стартував 15.4.2019

Діана Шишман – дівчинка з дуже непростою долею. Тільки недавно їй виповнилося 13 років – закінчилося дитинство, позбавлене батьківського тепла і турботи буквально з перших днів життя. У перші ж дні життя від неї відмовилася мати і в подальшому житті Діани участі не брала. Мами не стало кілька років тому. Дівчинка з бабусею переїхали в м. Слов'янськ. 2014 рік дуже був важким в житті дівчинки: в Слов'янську почалися військові дії, а у Діани почалися серйозні проблеми зі здоров'ям. Лікарі виявили у неї рак крові.

Зроблено Зібрали 10 477 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Улянка намагається здолати лейкоз

Дніпропетровська обл.. Стартував 10.4.2019

Життєрадісна та весела Уляна захворіла в квітні минулого року. У тоді ще трирічної дівчинки спостерігався занепад сил на фоні високої температури. У міській лікарні Павлограда після проведення аналізів лікарі запідозрили онкологію. Дівчинку з мамою направили в Дніпро у спеціалізоване онковідділення. Місяць постійних крапельниць, уколів та переливання крові, і стан дитини покращився. Навіть пункція спинного мозку не виявила рак. Лікарі вирішили, що це була інфекція, та відправили Уляну та її щасливу від такого збігу маму додому. 

Зроблено Зібрали 15 806 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Мамо, дожени мене!

Запоріжжя. Стартував 8.4.2019

Смерть старшої дитини відібрала сенс існування Ольги і Ігоря. І тільки поява довгоочікуваного другого синочка повернула їх до життя. Костя народився зовсім крихіткою, близько кілограма, але з характером спортсмена – весь у тата і маму. З перших днів малюкові довелося боротися, але не за спортивні медалі, а за життя! Майже два місяці на штучній вентиляції легень, операція на кишківнику, порятунок зору у Києві – все це витримав маленький Костик. Малюк відчував, що втрату другого сина батьки просто не переживуть. Костя вижив і продовжує боротися з діагнозом "ДЦП", вириваючи з лап хвороби свою свободу руху. 

Зроблено Зібрали 8 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Пухлина мозку загрожує Дмитрику. 3

Харківська обл.. Стартував 29.3.2019

Діма Калашевич продовжує боротьбу за життя. У лютому його прооперували в столичному "ОХМАТДИТі", операція тривала 5 годин. Лікарі намагалися видалити максимальну кількість пухлини – 75% пухлини було видалено, решта 25% знаходиться на перетині великих судин, і їх не неможливо видалити. Діма тиждень тому лежав в неврології: у хлопчика виникли судоми, наслідки після операції. Зараз судомні напади зняті.
За результатами першої гістології, це пілоцитарна астроцитома – вже інший діагноз, ніж Дімі ставили раніше. У зв'язку зі зміною діагнозу, йому змінили протокол лікування.

Зроблено Зібрали 10 849 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Складна задача Ярослава. 2

Дніпропетровська обл.. Стартував 26.3.2019

Ярослав дуже любить конструктори "Лего" та складні головоломки. Це і рятувало хлопця під час лікування, коли він був буквально прив′язаний до крапельниці. Його теперішнє життя також схоже на складну задачу: лікування тяжкої хвороби завершено, проте впевненості у його результативності немає. Рік тому, завдяки зібраним коштам на УББ, Ярослав їздив до Італії на обстеження, і йому призначили подальше лікування – метрономну хіміотерапію. Тепер знову потрібне контрольне MIBG сканування, на яке у одинокої мами немає коштів. Адже попереднє лікування забрало увесь родинний бюджет.

Зроблено Зібрали 16 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Родинна хвороба? 2

Харківська обл.. Стартував 1.3.2019

Андрійка терміново прооперували у Інституті нейрохірургії. Дякуючи небайдужим, нам вдалося зібрати кошти на сайті УББ та забезпечити хлопчика необхідними ліками. Медики зробили все можливе, щоб поставити Андрійка на ноги, але усунути високий черепний тиск їм не вдалося. Потрібно купувати шунтуючу систему – і родина вимушена знову просити про допомогу. 

Зроблено Зібрали 43 980 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

DataHeart: спорт заради життя!

Запоріжжя. Стартував 1.3.2019

DataHeart – спортивно-благодійний проект компанії "Датагруп". Мета проекту – залучити якомога більше співробітників компанії до спорту та разом зібрати кошти на проведення операцій дітям із вадами серця. Згідно зі статистикою, в Україні щороку подібних операцій потребують майже п'ять тисяч дітей. Також доведено, що своєчасно зроблена операція допомагає врятувати життя дитині та в 99% є успішною. Прооперовані немовлята приблизно в 90% випадків мають повністю здорове серце та можуть вести повноцінне життя: займатися спортом, творчістю та улюбленими справами. 

Зроблено Зібрали 79 929 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Затишок для Нетерплячок. Маріуполь. 2

Маріуполь. Стартував 28.2.2019

Перша домівка Нетерплячок (передчасно народжених дітей) – пластиковий прозорий бокс – кювез. Перше їх ліжко – це скручені рушники та пелюшки. А їм, напевно, так хочеться згорнутись та заснути у теплих маминих обіймах. На жаль, іноді буває так, що дитина вимушена перебувати у боксі тривалий час і обійми батьків для неї тільки по розкладу та на обмежений час. Але ми знаємо, як це виправити.

Зроблено Зібрали 21 847 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

СМА, стоп!

Донецька обл.. Стартував 25.2.2019

Даші скоро буде 9 років, 8 із них вона бореться з рідкісним захворюванням, що прогресує, СМА – спінальною м'язовою атрофією. Це хвороба, яка забирає у людини здатність ходити, стояти, сидіти, їсти і навіть дихати, вона буквально з'їдає м'язи. До 1 року і 2 місяці Дашенька, як і всі дітки, могла самостійно сісти навпочіпки і встати, нахилиться і підняти з підлоги іграшку, але зараз ці навички втрачені. Поступово атрофуються всі м'язи організму, настає паралізація рухового апарату, серця і дихання.

Зроблено Зібрали 10 666 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн