Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins266 781 645 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 27)

Клуб мандрівників

м. Дніпропетровськ. Стартував 1.3.2012

Хто з нас у дитинстві не мріяв про далекі подорожі й цікаві мандрівки? У дитинстві всі бачать себе героями пригодницьких книжок. Наші мрії втілили в життя батьки: походи, подорожі, літні табори – під час цього пізнається світ, втамовується жага допитливості.

 А що робити сиротам?

МедіаПаспорт

м. Дніпропетровськ. Стартував 19.9.2012

Усиновити дитину? Немає нічого простіше! Тому що половину проблем бере на себе сайт «МедіаПаспорт». Це галерея веб-сторінок дітей, яким потрібні батьки - з їхніми фотографіями, відео про них, з анкетою та інтерв'ю вихователів. За перші 3 місяці роботи сайту з 111 дітей 23 вже знайшли родину! Підтримай проект «МедіаПаспорт», допоможи зневіреному маляті знайти дім і любов!

Зроблено Зібрали 12 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Не будь байдужим

Харків. Стартував 17.10.2012

Милосердя і співчуття життєво необхідні риси людини! Таке горе, як пожежа може трапитися з кожним і, на жаль, ніхто від подібних випадків не застрахований. Ми закликаємо допомогти харківській родині Волковських, яка після пожежі залишилася практично без житла. Яна Волковська - студентка, стипендіат програми «Завтра.ua», активний волонтер багатьох соціальних і благодійних програм.

Зроблено Зібрали 9 350 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Житло є, а де жити немає

Горловка. Стартував 5.4.2013

Микола та Юля виросли без батьків. Вони покохали один одного, побралися. Нещодавно у них народилася дівчинка, а міська рада навіть виділила молодій родини квартиру. Але жити в ній неможливо: відсутня підлога, вікна, батареї… Пара звертається до України: будь ласка, допоможіть зібрати гроші на ремонт! Своїми силами молоде подружжя із дитинкою на руках, нажаль, не впорається.

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Щасливий дім

Запорізька обл. Стартував 10.10.2013

Багато хто думає, що в інтернатах не вистачає грошей, солодощів або іграшок. Насправді головне, чого не дістає там дітям - це соціальної адаптації, «включення в життя», подолання ізоляції від суспільства. Це реалізується за нової реабілітаційної програми БФ «Щаслива дитина». Вона передбачає створення груп інтенсивної реабілітації в умовах близьких до родинних.  На жаль, поки що не вистачає коштів на нові меблі і техніку.

Увага! Зараз вилетить пташка!

Запоріжжя. Стартував 23.10.2012

Завдяки розміщенню прохань про допомогу на сайті Благодійного фонду «Щаслива дитина», з 2004 року фонд допоміг багатьом дітям знайти родину і зберегти здоров'я. Однак нам дуже не вистачає фотоапарата, щоб підкріплювати такі оголошення якісними фото. І, звичайно ж, публікувати щасливі усмішки та обличчя тих, кому вдалося допомогти!

Свято для одиноких

Дніпро . Стартував 2.10.2017

У Дніпрі знаходиться найбільший в Україні геріатричний пансіонат, побудований ще в 1979 році. Зараз там живе 605 людей похилого віку та інвалідів, серед яких багато немобільних. Мета нашого проекту – подарувати свято жителям пансіонату. Адже зі дня на день ці люди бачать тільки стіни своїх кімнат і один одного. І немає ніякої надії на краще життя...

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Талановитим сиротам - відповідні умови!

Запоріжжя. Стартував 15.10.2013

Учні Вільнянської спеціальної школи-інтернату – справжні перлини, якими пишається заклад. Вихованці регулярно стають лауреатами та переможцями різноманітних творчих конкурсів. Але вже давно школярі мріють не лише про перші місця й почесні грамоти. Вони мріють про нормальний санвузол – чистий, з гарячою водою, і головне – у приміщенні, а не на дворі!

Зроблено Зібрали 140 050 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Щаслива оселя

Запоріжжя. Стартував 30.8.2016

Подаруйте дитячому протитуберкульозному санаторію ігрову кімнату!

У цих стінах тривале лікування та оздоровлення проходять десятки ще зовсім маленьких пацієнтів. Туберкульоз – підступна та жорстока хвороба, для дитячого організму особливо небезпечна. Тож малеча змушена проводити тут чималу частину свого дитинства. А ось дитиною себе відчути у цьому закладі дуже важко. Бо для дітей тут практично нічого немає.

Зроблено Зібрали 27 144 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Теплі обійми

Харків . Стартував 9.9.2019

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь. Більшій половині самотніх людей потрібна допомога в повсякденному житті, особливо сьогодні, коли для багатьох пенсіонерів основним джерелом існування є пенсія, розмір якої не забезпечує нормального життя. 

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн