Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 272 973 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 10)

Їжа в кожній мисці

Запоріжжя. Стартував 10.12.2018

Їжа – це нагальна потреба і право кожної живої істоти. Ніхто не повинен голодувати, а тим паче ті, хто не може сам про себе подбати і повністю залежить від людини. Під опікою притулку "Дай лапу, друг" 200 вихованців, велика частина з яких – це бездомні тварини з інвалідністю, покинуті старенькі тварини, врятовані від хвороб, травм і жорстокості людей. Їм нікуди йти, притулок – їх домівка, і щодня вони з надією дивляться в очі волонтерів, чекаючи, що їх миску наповнять їжею. Ми з усіх сил намагаємося, щоб усі вихованці були нагодовані. Але кожен новий день для нас – нескінченна боротьба за виживання і відчайдушна надія на вашу доброту і щедрість.

Зроблено Зібрали 55 919.68 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Домівка для особливого Буша

Запоріжжя. Стартував 7.12.2017

Буш – собака-спинальник, він жив у приватному будинку, охороняв власність своїх господарів доти, коли п’яні сусіди вирішили для розваги постріляти у сусідського собаку. Пулі увійшли в хребет… Коли закривавленого собаку забирали волонтери, сусідка порадила приспати песика. Але Буш вижив! Собаки не відчувають себе інвалідами, навіть якщо залишаються без лап, зору і можливості вставати і нормально рухатись – вони все одно радіють життю! Вони хочуть жити!

Зроблено Зібрали 58 600 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дворняжки стануть дефіцитом

Запоріжжя. Стартував 20.6.2014

Природа собаки – бути домашньою, а значить – мати свій будинок, служити людині. У цьому своєму прагненні бути ближче до людей, собаки приходять жити у двори багатоповерхівок, а в пошуках їжі прибиваються до ринків, магазинів і кіосків. Більшість людей ставляться до безпритульних тварин, що живуть по сусідству, лояльно. Але величезне невдоволення, роздратування і навіть агресію викликають у людей так звані «собачі весілля» і народження у безпритульних собак цуценят.

Зроблено Зібрали 50 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

АйБоліт поспішає на допомогу – 2

Запоріжжя. Стартував 6.6.2014

У величезному місті щодня безпритульні тварини потрапляють під колеса машин, стають жертвами жорстокості людей, хворіють інфекційними захворюваннями, страждають від виснаження тощо. Хвора безпритульна собака рідко привертає увагу людей і найчастіше помирає без допомоги в муках. Але є й такі, яким доля посміхається: помітивши бідолаху, якась милосердна людина набирає номер ЗГО з захисту прав тварин «Дай лапу друг». Завдяки Вашій підтримці вже вдалося врятувати 42 життя, але ми можемо більше! Ви – єдиний шанс цих тварин на порятунок.

Зроблено Зібрали 40 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Айболіт поспішає на допомогу

Запоріжжя. Стартував 15.1.2014

Завдяки опублікованим на УББ проектам «Швидка допомога «Дай лапу друг» і «Швидка допомога для тварин. Продовження» ми робимо те, що повинні і що вміємо найкраще. А саме – рятуємо життя братів наших меньших. Тих, що загубилися, потрапив під авто, хворий або виснажений, скалічений жорстокими людьми. Ми продовжуємо збір коштів для ветеринарної допомоги травмованим і тяжкохворим тваринам. Маємо надію, що ви будете і надалі брати участь в цій добрій справі разом з нами.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Порятунок від спеки, снігу й дощу

Запоріжжя. Стартував 20.11.2013

«Что мне снег, что мне зной, что мне дождик проливной!..» Слова цієї веселої і безтурботної пісеньки для вихованців притулку «Дай лапу друг», що в Запоріжжі - нездійсненна мрія й утопія! Казку зробити реальністю і врятувати тварин від сонця і снігу зможе звичайний навіс. Але навіть на його спорудження потрібні кошти, яких Притулок для бездомних тварин не має.

Зроблено Зібрали 19 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Швидка допомога для тварин. Продовження

Запоріжжя. Стартував 22.8.2013

Порятунок життя - спільна справа! У квітні на порталі Біржі стартував наш проект "ШВИДКА ДОПОМОГА" Дай лапу друг». Завдяки грошам, зібраним по цьому проекту було врятовано життя бездомних тварин, які опинилися в біді на міських вулицях. Але ми не зупиняємося, продовжуємо рятувати братів менших. І відкриваємо новий проект, з такою ж метою - збір грошей для ветеринарної допомоги травмованим і тяжкохворим тваринам. Сподіваємося, що він знайде такий же відгук у ваших серцях!

Зроблено Зібрали 20 520 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Швидка допомога "Дай лапу, Друже"

Запоріжжя. Стартував 3.4.2013

Найстрашніше – це бути нікому не потрібним. Лежати на узбіччі і корчитися від болю на очах у перехожих. Життя бездомних тварин сповнене страждань. У місті легко потрапити в біду: можуть викинути господарі, можна загубитися. Тварини потрапляють під колеса, стають мішенями для догхантерів, їх калічать жорстокі люди, вони вмирають від голоду, холоду, хвороб. Мета цього проекту – збір грошей для ветеринарної допомоги травмованим і тяжкохворим тваринам.

Зроблено Зібрали 10 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ні - відстрілу безпритульних тварин

м. Запоріжжя. Стартував 26.1.2012

Чи можна вбивати інших заради власного благополуччя і комфорту?

Нещодавно в Запоріжжі захисники прав тварин зупинили масштабну програму по знищенню собак і кішок. Вилов і відстріл тварин проходив просто на вулицях, іноді - на очах дітей.

Зроблено Зібрали 8 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Левове Серце

Запорізька обл.. Стартував 25.1.2012

Уже давно реабілітаційний центр для тварин у Василівці (Запорізька обл.) власноруч займається збереженням рідкісного виду тварин – берберійських левів, які в дикій природі вже зникли. Але це складно робити без підтримки суспільства і держави! Якщо не приділяти належної уваги проблемі, може трапитися так, що наші діти вже ніколи не побачать справжнього живого берберійського лева.