Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins265 094 406 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 748)

Галявина народних казок

м. Запоріжжя. Стартував 19.9.2012

Наші діти забули хто такий Івасик Телесик та Котигорошко! Вони плутають Колобка із телепузиком, Козу-дерезу із радістю проміняють на покемонів. ГО «Спас» вирішила повернути дітям Запоріжжя Українську казку – створити «Галявину народних казок» із фігурами казкових героїв. І чим більше дорослі знайдуть для цього грошей – тим більше казок поселиться на цій чарівній галявині!

Хочу жити в світі звуків

Кривий Ріг. Стартував 12.10.2017

Кізимишин Михайло народився 10 лютого 2010 року в Кривому Розі. Багатодітна сім'я Кізимишиних має троє дітей, один з них, найстарший, Міша – слабкочуючий, хороший, добрий хлопчик. Він дуже любить своїх молодших братика та сестричку, допомагає мамі, грається з ними. Цього року хлопчик пішов у перший клас спеціалізованої школи "Сузір'я". Дитина має слухові апарати, але дуже слабкі, низькочастотні.

Гідний старт до отримання знань

Харків . Стартував 9.7.2019

Уже закінчився перший місяць літа, час летить невпинно, і вже скоро розпочнеться новий навчальний рік. Та, на превеликий жаль, є діти, батьки яких не в змозі забезпечити дітей канцелярією та наплічниками, щоб гідно піти на свято Першого дзвоника. Чи буде цей день святковим для першокласників із сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах, залежить від кожного з нас. 

Маленька художниця потребує допомоги!

Луганська обл., м.Алчевськ. Стартував 10.6.2016

Танюша, маленька дівчинка, яка приїхала на лікування з Алчевська. В її місті залишились її картини, її пастелі, її улюблені пензлики. Мама, коли везла дівчинку в Київ сподівалась, що вони скоро повернуться додому і буде все як завжди… Але, на жаль діагноз, який встановили в НІРі був не втішний - остеогенна саркома. Зла хвороба не пожаліла дівчинку і почала своє власне життя в ніжці дитини...

Щоб серце не плакало

Дніпропетровськ. Стартував 18.7.2014

Практично від самого народження Настусі батьківське безмежне щастя було затьмарене підозрами лікарів про те, що в маленькому сердечку щось не так – почали прослуховуватися хрипи. Крихітку відправили на УЗД серця і виявили відкрите овальне вікно. Такий діагноз зустрічається серед новонароджених і за сприятливоого збігу обставин через деякий час все приходить в норму. Але у випадку з Настусею такого, на жаль, не сталося. На повторному УЗД в 6 місяців виявили відкриту артеріальну протоку – вроджений порок серця.

Без операцій і шрамів!

Запорожье. Стартував 6.2.2013

Є такий чарівний прилад - фібробронхоскоп. Це своєрідний зонд - камера і маніпулятор. Завдяки йому можна зазирнути навіть в бронхи новонароджених, щоб точно і швидко поставити діагноз. Більш того, якщо необхідне хірургічне втручання, його можна повести без видимих розрізів - «зсередини». Такого обладнання немає ані в Запоріжжі, ані в області, і найближчим часом не передбачається. Мета проекту - купівля фібробронхоскопу для Запорізької обласної дитячої лікарні.

Увага! Зараз вилетить пташка!

Запоріжжя. Стартував 23.10.2012

Завдяки розміщенню прохань про допомогу на сайті Благодійного фонду «Щаслива дитина», з 2004 року фонд допоміг багатьом дітям знайти родину і зберегти здоров'я. Однак нам дуже не вистачає фотоапарата, щоб підкріплювати такі оголошення якісними фото. І, звичайно ж, публікувати щасливі усмішки та обличчя тих, кому вдалося допомогти!

Клуб мандрівників

м. Дніпропетровськ. Стартував 1.3.2012

Хто з нас у дитинстві не мріяв про далекі подорожі й цікаві мандрівки? У дитинстві всі бачать себе героями пригодницьких книжок. Наші мрії втілили в життя батьки: походи, подорожі, літні табори – під час цього пізнається світ, втамовується жага допитливості.

 А що робити сиротам?

Вийти на зв'язок зі світом

Дніпро . Стартував 19.10.2017

Тремтяча картинка, бентежливий шум – канадські програмісти нещодавно створили ролик, що відображає сприйняття світу людьми з аутизмом. Ще 30 років тому таким дітям ставили діагноз "шизофренія" й замикали в психіатричних клініках. Сучасний метод корекції поведінки – АВА-терапія – вчить людей з аутизмом взаємодіяти з навколишнім світом. Для четвірки дітлахів із Дніпра заняття АВА-терапією – їх дитсадок і школа, єдине коло друзів і шанс навчитися виживати в такому непривітному до них світі.

Щасливий дім

Запорізька обл. Стартував 10.10.2013

Багато хто думає, що в інтернатах не вистачає грошей, солодощів або іграшок. Насправді головне, чого не дістає там дітям - це соціальної адаптації, «включення в життя», подолання ізоляції від суспільства. Це реалізується за нової реабілітаційної програми БФ «Щаслива дитина». Вона передбачає створення груп інтенсивної реабілітації в умовах близьких до родинних.  На жаль, поки що не вистачає коштів на нові меблі і техніку.