Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 792 747 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 60)

Біжу на підтримку Джерела. Валентина Сілецька

Київ. Стартував 27.9.2019

Валентина Сілецька – адвокат, марафонець.
"Моя рідна сестра має інвалідність 1-ї групи (ДЦП). Я знаю проблему зсередини, тому обрала "Джерело". Я точно знаю, наскільки наша допомога важлива кожній дитині і сім’ї в "Джерелі". Разом ми можемо більше!". Діти з особливостями розвитку мають такі ж права і потреби, як і їхні однолітки школярі. Вони прагнуть дружити і спілкуватися, мають право вчитися, розвиватися і насолоджуватися дитинством. На жаль, через такі фізичні бар’єри як відстань чи недоступність громадського транспорту, переважна більшість таких дітей змушена залишатися вдома, хоча часто їх відділяють від друзів лише декілька кілометрів. 

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжимо, щоб Віка ходила! Масажний патруль

Київ. Стартував 20.9.2019

Ми – команда професіоналів, які люблять свою справу. Беремо участь у фестивалях, забігах, марафонах, благодійних акціях. Наша спеціалізація – відновлення спортсменів після тяжких фізичних навантажень.

Ми хочемо допомогти Вікторії одержати перемогу над недугою та здійснити свої мрії! І сподіваємось зустрітися з нею на черговому спортивному заході!

Зроблено Зібрали 24 581.20 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб Андрійко жив без болю! Маргарита і Валерія

Київ. Стартував 20.9.2019

Валерія Вишневська - проектний менеджер в сфері інтернет маркетингу.
Маргарита Громова - team leader на сайті з працевлаштування Work.ua.

Ми дружимо не перший рік і разом займаємося кроссфітом. Нас об'єднує багато, а тепер буде об'єднувати і спільна добра справа! Разом ми пробіжимо десятикілометрову дистанцію в Wizz Air Kyiv City Marathon і не тільки для того, щоб поставити ще одну галочку в плані змагань і навіть не тільки для того, щоб поставити особистий рекорд. Ще одна наша мета - допомогти п'ятирічному Андрійку Москаленко взяти верх над епілепсією.

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб Андрійко жив без болю! Лавро Ольга

Київ. Стартував 20.9.2019

Ольга Лавро - дружина, мама двох дітей, засновниця і співвласниця автомобільної компанії Qiwi Motors.

Все моє життя так чи інакше пов'язане зі спортом і благодійністю. Цієї осені я біжу, щоб підтримати маленького Андрійка і допомогти йому перемогти епілепсію.

Зроблено Зібрали 3 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Бігти – щоб Михайлик жив! Ірина Ярко

Київ. Стартував 19.9.2019

Мій велосипед – це мій стиль життя, що дарує свободу пересування і свободу в душі. Проте зараз переді мною стоїть новий виклик – забіг на 5 тисяч метрів. Затятою бігункою назвати себе не можу. Буду відвертою. Пробігти 5 кілометрів на Wizz Air Kyiv City Marathon, на жаль, не вдасться фізично, оскільки в цей день "крутитиму педалі" на Велофорумі у Вінниці. Але лишитися байдужою до історії Михайлика Братушкіна теж не можу! Тому, поклавши руку на серце, щиро зобов’язуюсь до офіційного старту марафону в Києві виходити на ранкові пробіжки тут, у Запоріжжі, і щодня публікувати відеозвіти. Але попри все я хочу, щоб ви ані на секунду не забували: у центрі уваги – хлопчик, для якого ми шукаємо донора печінки.

Зроблено Зібрали 3 623.10 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб Андрійко жив без болю! Анна Каплун

Київ. Стартував 17.9.2019

Анна Каплун – співзасновник у компанії по виробництву візуальної реклами Cowboy-Art.

"Цієї осені я біжу, щоби допомогти маленькому Андрійкові приборкати епілепсію. Біг – величезна й дуже важлива частина мого життя. Благодійність – не менш важлива. А ще у мене є власна улюблена справа, сім'я, двоє дітей, і маса планів і цілей.
Я люблю проходити шлях у напрямку до мети, який починається з маленьких кроків, подолання себе й завершується п'янким почуттям перемоги. Я люблю піднімати власну планку й прагнути до більшого. І в мене навіть виходить допомагати іншим жінкам проходити цей шлях. 

Зроблено Зібрали 6 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб Андрійко жив без болю! Олександра Гришина

Київ. Стартував 17.9.2019

Олександра Гришина – спортсменка і тренер, майстер спорту з плавання та триатлону, чемпіонка України з триатлону на довгій дистанції, переможниця змагань серії Ironman 70.3.

"Я біжу, щоб допомогти п'ятирічному Андрійку перемогти епілепсію. Мені, як і іншим здоровим людям, важко уявити, що таке епілептичний напад. Біль у зведених м'язах, неможливість поворухнутися, нестача повітря. Одного разу мені довелося справлятися з важкими травмами, реабілітуючись після аварії. Я знаю, що таке долати біль, зціпивши зуби. Зрештою, у мене все вийшло. Мене нескінченно радує, коли я бачу, як мій тренерський приклад надихає інших йти до наміченої мети. 

Зроблено Зібрали 4 437.42 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу, щоб Андрійко жив без болю! Олександр Соколенко

Київ. Стартував 17.9.2019

Олександр Соколенко – авіадиспетчер підприємства "Украерорух" і спортсмен-любитель.

"Цієї осені я біжу, щоб допомогти п'ятирічному Андрійкові перемогти епілепсію. Біг давно став невід'ємною частиною мого життя, і за рік я проходжу чимало забігів і марафонів. Є у бігу дещо спільне з моєю улюбленою роботою: щоб досягти оптимального результату, потрібно дуже чітко планувати свої дії, враховуючи ситуацію, умови, вихідні дані. Погодні умови, стан здоров'я та емоційний стан екіпажу – в плануванні польоту і забігу немає не важливих складових. 

Зроблено Зібрали 1 914.43 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу на підтримку Джерела. Марта Рибак

Київ. Стартував 17.9.2019

Марта Рибак – перекладачка, музикантка та студентка КНУ.

"Особисто знаю світлих людей, які проходять реабілітацію в центрі "Джерело". Мрію, щоб їхнє світло завжди яскраво сяяло. Ти і я можемо в цьому допомогти!". Діти з особливостями розвитку мають такі ж права і потреби, як і їхні однолітки школярі. Вони прагнуть дружити і спілкуватися, мають право вчитися, розвиватися і насолоджуватися дитинством. На жаль, через такі фізичні бар’єри як відстань чи недоступність громадського транспорту, переважна більшість таких дітей змушена залишатися вдома, хоча часто їх відділяють від друзів лише декілька кілометрів. 

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Біжу на підтримку Джерела. Тетяна Загарук

Київ. Стартував 17.9.2019

"Я – медик за професією, і я переконана, що рух – це життя. Я біжу, щоб подарувати можливість руху і повноцінного життя людям з інвалідністю. Ми можемо підтримати їх разом!". Діти з особливостями розвитку мають такі ж права і потреби, як і їхні однолітки школярі. Вони прагнуть дружити і спілкуватися, мають право вчитися, розвиватися і насолоджуватися дитинством. На жаль, через такі фізичні бар'єри як відстань чи недоступність громадського транспорту, переважна більшість таких дітей змушена залишатися вдома, хоча часто їх відділяють від друзів лише декілька кілометрів. 

Зроблено Зібрали 5 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн