Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

ЗРОБЛЕНО (10 з 241)

Рецепт здоров’я для Саші

Одеса. Стартував 19.2.2018

"Мамо, коли я зможу спекти торт?". Зазвичай діти питають, коли торт спече мама, але не Саша. Саша мріє стати шеф-кухарем. І у свої неповних десять років дівчинка уже багато чому навчилася: смажити, парити, пекти, адже вона це любить. Зараз Саша в Інституті нейрохірургії і не може займатися улюбленою справою. У неї пухлина головного мозку. Дівчині провели термінову операцію. Батьки придбали необхідні ліки та засоби для операції, а на післяопераційне лікування коштів просто не залишилося. Родина просить про допомогу.

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Повернути можливість ходити! 3

Одеса. Стартував 14.2.2018

Пам'ятаєте Христину? Її родина вже зверталася до донорів УББ за допомогою. Завдяки небайдужим людям і зібраним на УББ коштам ми змогли придбати 12 флаконів препарату "Октагам" та оплатити заборгованість за 9 флаконів. Дуже вдячні усім, хто допомагає Христині, підтримує та надає можливість отримувати подальше лікування. По плану наступний курс дівчина має пройти за тиждень. Для цього потрібно 8 флаконів "Октагаму" вартістю 39 600 грн.

Зроблено Зібрали 39 600 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Повернути можливість ходити! 2

Одеса. Стартував 31.1.2018

Сім'я Христини вже зверталася до донорів УББ за допомогою. Завдяки небайдужим людям і зібраним на УББ коштам ми змогли оплатити для дівчини 12 флаконів препарату "Октагам" із 22 необхідних. Але лікування потрібно було провести в повному обсязі, і відсутні 10 флаконів Христині прокапали в борг. Під час лікування імуноглобуліном не можна допускати тривалої перерви в терапії або змінювати кількість його норми. Тому ми знову звертаємось до донорів УББ, але цього разу з проханням допомогти зібрати необхідну суму і повернути борг!

Зроблено Зібрали 44 550 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сумна історія маленького Мірзи. 2

Миколаївська обл.. Стартував 29.1.2018

Цей життєрадісний хлопчик – шестирічний Мірза Ізатов із Миколаївської області. Наймолодший малюк із багатодітної родини, ще зовсім недавно він ходив до дитячого садочку. А у вересні в дитини несподівано діагностували рак крові... Починалося все з температури, яка трималася протягом кількох днів, проте легко збивалася за допомогою жарознижувальних препаратів. Мама тоді подумала, що це грип. Та на 5 день вона помітила на тілі у сина дивні синці.

Зроблено Зібрали 14 822 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подарунок на День народження, ціною в життя

Одеса. Стартував 18.1.2018

Привіт! Я – Алекс Купер, і сьогодні у мене День народження. Сьогодні мені 30. Мене дуже надихнув приклад Максима Бахматова, і я так само, як і він, у свій День народження хочу, аби ми допомогли врятувати маму Катерини. Петухова Наталія – одеситка, якій влітку минулого року встановили страшний діагноз: гострий лейкоз. Іншими словам, це рак крові. Якщо ви хочете привітати мене з Днем народження, то перерахуйте кошти на допомогу Наталії. Їй дуже потрібна підтримка.

Зроблено Зібрали 60 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Сигнал про допомогу від маленьких пацієнтів. 6

Херсон. Стартував 11.1.2018

Передчасно народженні діти є настільки нетерплячими, що з’являються на світ раніше, ніж їхні легені встигають повністю розкритись, а серця – почати битися впевнено! Життєво необхідно постійно стежити за пульсом та диханням недоношеної дитини. Існує також безліч патологій, перебіг яких супроводжується хронічною нестачею кисню в крові (гіпоксією). За контроль та підтримку життєво важливих функцій організму – дихання і серцебиття – маленьких пацієнтів відповідає пульсоксиметр.

Зроблено Зібрали 41 300 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Насос, який рятує недоношених дітей

Ізмаїл. Стартував 27.12.2017

Надання інтенсивної допомоги (реанімації, інтенсивної терапії та виходжування) маловагим новонародженим на сучасному рівні передбачає високий рівень технологічного процесу і професійної підготовки персоналу. Ці обставини, з урахуванням виключно високу вартість подібного роду медичної допомоги, диктують особливості її організації, а саме організацію відділень реанімації, інтенсивної терапії та виходжування маловагових новонароджених в умовах перинатального центру. Тільки така організаційна форма дозволить домогтися не окремих медичних успіхів, а вирішення проблеми виходжування маловагових, особливо дітей з дуже низькою (менше 1500 г) і з екстремально низькою (менше 1000 г) масою тіла при народженні.

Зроблено Зібрали 15 169 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

По той бік звуку

Херсон. Стартував 21.12.2017

Трирічного Остапа Панича лікарі протягом року безуспішно лікували від аутизму. Дитина пройшла курси медикаментозної стимуляції мозку, що збуджують нервову діяльність і часом хворобливі, прийняв велику кількість ліків, які, як виявилося, йому були не потрібні. І лише зовсім недавно у дитини виявили двосторонню сенсоневральну приглухуватість 4 ступеня. Виявилося, Остап просто не чув батьків і однолітків, і тому не міг спілкуватися з ними! Ніякого аутизму у дитини не було. Тепер його терміново потрібно оперувати – і за допомогою дорогих кохлеарних імплантів відновлювати слух.

Зроблено Зібрали 204 011.17 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати Дмитрика від лейкозу. 3

Первомайськ, Миколаївська обл.. Стартував 21.12.2017

Юний житель з містечка Первомайськ Діма Лі продовжує боротьбу з лейкозом. Так сталося, що зі страшним діагнозом гострий лімфобластний лейкоз цьому хлопчику довелося зустрітися вже двічі. Вперше діагностували захворювання у Діми в січні 2016 року. А в жовтні цього року після нетривалої ремісії трапився рецидив... Зараз Діма проходить противорецидивну поліхіміотерапію у відділенні онкогематології Миколаївської ОДКБ і готується до трансплантації кісткового мозку.

Зроблено Зібрали 14 770 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Малюкові потрібні ліки та підтримка! 2

Миколаївська обл.. Стартував 7.12.2017

Цей чудовий малюк вже знайомий донорам УББ. Завдяки підтримці небайдужих людей Максим Лопуха отримав необхідні ліки, за що дуже вдячні його батьки. У вересні у хлопчика діагностовано рак крові. Як обухом по голові для батьків був цей діагноз: як у їхнього життєрадісного та активного хлопчика виявлено рак крові? Звідки? Але, як говорять лікарі, "невідомо, хто винен". Дитину треба лікувати. Процес лікування лейкозу складний, довготривалий та дорогий.

Зроблено Зібрали 12 681 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн