Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins252 522 426 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 482)

Ціна обстеження – 1000 км

Одеса. Стартував 24.4.2013

В Одеській області зареєстровано більше 300 онкохворих дітей. Які між важкими і виснажливими курсами хіміотерапії йдуть на моральний і фізичний подвиг - їдуть до столиці на контрольне обстеження. Тому що в Одесі немає апаратури для подібних тестів. БФ «Пчелка» збирає гроші на придбання приладу для обласної дитячої клініки Одеси, який дозволить обстежити діток без довгої подорожі до Києва.

Ялинка в ластах

Севастополь. Стартував 29.10.2012

Ми щороку влаштовуємо Новорічні ялинки для дітей-інвалідів у... басейні! У випадках захворювань опорно-рухової системи водна терапія дуже важлива, але часом важко переконати дитину зважитись зайти у воду. Тому ми поєднуємо заняття з веселими святами. Але у мікрофонів, які використовуються зараз давно вийшов термін експлуатації і вони в жахливому, «аварійному» стані! Для проведення подальших заходів нам терміново необхідно придбати радіомікрофони.

Коні лікують

Севастополь. Стартував 27.2.2014

Давиду було всього два роки, коли стався нещасний випадок - його придавило важкими металевими дверима. Дитину ледь вдалось врятувати – тяжкі травми внутрішніх органів, перебитий хребет. 10 днів був в комі. Він втратив мову, не міг сидіти, тримати голову. Навіть не реагував на своє ім’я. Підтримавши цей проект Ви допоможете Давиду та ще 9-ом дітям-інвалідам відновити фізичні функції. Їх буде відправлено на лікування до центру іпотерапії.

Скільки разів підтягнешся?

Севастополь. Стартував 25.1.2013

Молодь Севастополя хоче бути найздоровішою і найсильнішою! Але як це зробити із нашою екологією і чималенькими цінами у тренажерних залах? Вихід є! Ми з вами можемо зробити так, аби у місті з'явився універсальний спортивний комплекс для воркаута (workout) - занять на вуличних тренажерах і снарядах. Мета цього проекту - зібрати гроші на його купівлю та установку.

Танець на візку

Херсонська обл.. Стартував 21.9.2018

Той день вона згадує, як страшний сон. Сенді 13 років, вона бавиться з друзями, залазить на дерево, на саму верхівку. Тріск гілки під нею і падіння, після якого – темрява. Отямившись, Сенді бачить візок. Відтоді він – її ноги. Лікарі озвучують діагноз: спинномозкова травма, перелам грудного відділу хребта. У дівчинки ще троє молодших братів і сестер. Вони залишились вдома, а Сенді відправили до інтернату... 

Врятуйте сердечко Наталки Холявко

Херсонська обл.. Стартував 30.5.2017

Погляньте на цю красунечку з блакитними очима! Це Наталка, їй 10 рочків, вона дуже весела і позитивна дівчинка. На перший погляд і не скажеш, що вона потребує нашої допомоги. Але, на жаль, Наталці діагностували вроджену ваду серця – дефект міжпередсердної перетинки. Дівчинка дуже часто хворіє на простуди, а нещодавно у неї почало боліти сердечко.

Новий суглоб для Альони

Одеса. Стартував 16.6.2015

Лікарі дивувалися, як Альона досі ходить?! Їй гарантували інвалідну коляску у 18 років, але вона сповнена бажання жити повноцінним життям! Від народження у дівчини – вивих стегна, який призвів до руйнування тазостегнового суглоба. У дитинстві перенесена операція дала можливість безболісно і самостійно пересуватися. Але сьогодні Альоні 22, і у неї з'явилися сильні болі. Обстеження показало, що операція потрібна терміново! 

Замкнутий світ глухої дитини

Одеська область. Стартував 20.4.2016

Вовчику з 9 місячного віку визначили глухоту 4 ступеня. Восени 2015 року дитина перехворіла вірусом грипу (H1N1), який дав ускладнення на найслабше місце - на слух. І вже в листопаді 2015 Вові поставили страшний діагноз «глухота 5 ступеня». Це повна глухота на обидва вушка, це трагедія для восьмирічного хлопчика, який погано говорить, не має можливості спілкуватися з однолітками і знаходиться в ув'язненні свого власного світу, де немає голосу мами, немає музики і сміху. Аби чути, Вові терміново необхідні потужні слухові апарати.

Він врятував 2 життя

Херсон. Стартував 24.3.2014

В мого батька виявили рак прямої кишки. Зробили операцію. І ми боремося! Проходимо курси хіміотерапії, на них пішли майже усі гроші, що вдалося накопичити нашій родині. Але ми віримо! І вперше в житті – сподіваймося на допомогу. Розумію, що бажаючих допомогти дорослому дядькові, який вже встиг пожити – не так багато. Та цей дядька встиг за свій 61 рік врятувати 2 житті! Врятував хлопця, який замерзав на морозі без свідомості та 9-річну дівчинку, яку загнав за гаражі якийсь збоченець. Вперше в житті благаю – ВРЯТУЙТЕ МОГО ТАТА!

Маленький Ромчик бореться з епілепсією

Одеська область, с. Ройлянка. Стартував 19.6.2015

Ромчик повинен був народитися здоровим, але на 8-му місяці вагітності при огляді на плановій консультації все різко змінилося – лікар спровокував "відшарування плаценти", потім екстрений кесарів розтин, асфіксія, реанімація. Все тільце в трубочках... Що можуть відчувати батьки, бачачи свого первістка в кюветі під апаратом? Відчай, безвихідь, сльози і дикий біль. У два місяці черговий лікар зробила ослабленій реанімаціями дитині щеплення від гепатиту "В". Це було фатальне щеплення.