Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 601 034 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 533)

Ціна обстеження – 1000 км

Одеса. Стартував 24.4.2013

В Одеській області зареєстровано більше 300 онкохворих дітей. Які між важкими і виснажливими курсами хіміотерапії йдуть на моральний і фізичний подвиг - їдуть до столиці на контрольне обстеження. Тому що в Одесі немає апаратури для подібних тестів. БФ «Пчелка» збирає гроші на придбання приладу для обласної дитячої клініки Одеси, який дозволить обстежити діток без довгої подорожі до Києва.

Ялинка в ластах

Севастополь. Стартував 29.10.2012

Ми щороку влаштовуємо Новорічні ялинки для дітей-інвалідів у... басейні! У випадках захворювань опорно-рухової системи водна терапія дуже важлива, але часом важко переконати дитину зважитись зайти у воду. Тому ми поєднуємо заняття з веселими святами. Але у мікрофонів, які використовуються зараз давно вийшов термін експлуатації і вони в жахливому, «аварійному» стані! Для проведення подальших заходів нам терміново необхідно придбати радіомікрофони.

Коні лікують

Севастополь. Стартував 27.2.2014

Давиду було всього два роки, коли стався нещасний випадок - його придавило важкими металевими дверима. Дитину ледь вдалось врятувати – тяжкі травми внутрішніх органів, перебитий хребет. 10 днів був в комі. Він втратив мову, не міг сидіти, тримати голову. Навіть не реагував на своє ім’я. Підтримавши цей проект Ви допоможете Давиду та ще 9-ом дітям-інвалідам відновити фізичні функції. Їх буде відправлено на лікування до центру іпотерапії.

Скільки разів підтягнешся?

Севастополь. Стартував 25.1.2013

Молодь Севастополя хоче бути найздоровішою і найсильнішою! Але як це зробити із нашою екологією і чималенькими цінами у тренажерних залах? Вихід є! Ми з вами можемо зробити так, аби у місті з'явився універсальний спортивний комплекс для воркаута (workout) - занять на вуличних тренажерах і снарядах. Мета цього проекту - зібрати гроші на його купівлю та установку.

Танець на візку

Херсонська обл.. Стартував 21.9.2018

Той день вона згадує, як страшний сон. Сенді 13 років, вона бавиться з друзями, залазить на дерево, на саму верхівку. Тріск гілки під нею і падіння, після якого – темрява. Отямившись, Сенді бачить візок. Відтоді він – її ноги. Лікарі озвучують діагноз: спинномозкова травма, перелам грудного відділу хребта. У дівчинки ще троє молодших братів і сестер. Вони залишились вдома, а Сенді відправили до інтернату... 

Врятуйте сердечко Наталки Холявко

Херсонська обл.. Стартував 30.5.2017

Погляньте на цю красунечку з блакитними очима! Це Наталка, їй 10 рочків, вона дуже весела і позитивна дівчинка. На перший погляд і не скажеш, що вона потребує нашої допомоги. Але, на жаль, Наталці діагностували вроджену ваду серця – дефект міжпередсердної перетинки. Дівчинка дуже часто хворіє на простуди, а нещодавно у неї почало боліти сердечко.

Новий суглоб для Альони

Одеса. Стартував 16.6.2015

Лікарі дивувалися, як Альона досі ходить?! Їй гарантували інвалідну коляску у 18 років, але вона сповнена бажання жити повноцінним життям! Від народження у дівчини – вивих стегна, який призвів до руйнування тазостегнового суглоба. У дитинстві перенесена операція дала можливість безболісно і самостійно пересуватися. Але сьогодні Альоні 22, і у неї з'явилися сильні болі. Обстеження показало, що операція потрібна терміново! 

Замкнутий світ глухої дитини

Одеська область. Стартував 20.4.2016

Вовчику з 9 місячного віку визначили глухоту 4 ступеня. Восени 2015 року дитина перехворіла вірусом грипу (H1N1), який дав ускладнення на найслабше місце - на слух. І вже в листопаді 2015 Вові поставили страшний діагноз «глухота 5 ступеня». Це повна глухота на обидва вушка, це трагедія для восьмирічного хлопчика, який погано говорить, не має можливості спілкуватися з однолітками і знаходиться в ув'язненні свого власного світу, де немає голосу мами, немає музики і сміху. Аби чути, Вові терміново необхідні потужні слухові апарати.

Мрію почути звуки перемоги

Херсон. Стартував 28.11.2019

Олежку 12 років, він активний та працелюбний хлопчик, обожнює спорт і пов'язує більшість своїх мрій саме з цією діяльністю. У своїх мріях він уявляє свої досягнення та перемоги у спорті, його рідні, друзі, знайомі аплодують та вітають його, але у відповідь Олег чує лише тишу, тому що у хлопчика двостороння нейросенсорна втрата слуху 3 ступеня, цей діагноз хлопчику встановили на першому році життя. Для батьків така новина не стала приголомшливою, адже вони також мають проблеми зі слухом. Але як би вони хотіли краще життя для свого єдиного синочка! 

Він врятував 2 життя

Херсон. Стартував 24.3.2014

В мого батька виявили рак прямої кишки. Зробили операцію. І ми боремося! Проходимо курси хіміотерапії, на них пішли майже усі гроші, що вдалося накопичити нашій родині. Але ми віримо! І вперше в житті – сподіваймося на допомогу. Розумію, що бажаючих допомогти дорослому дядькові, який вже встиг пожити – не так багато. Та цей дядька встиг за свій 61 рік врятувати 2 житті! Врятував хлопця, який замерзав на морозі без свідомості та 9-річну дівчинку, яку загнав за гаражі якийсь збоченець. Вперше в житті благаю – ВРЯТУЙТЕ МОГО ТАТА!