Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

ЗРОБЛЕНО (10 з 878)

Хіміотерапія для Арінки

Черкаська обл.. Стартував 4.10.2018

5-річна Арінка часто посміхається і, навіть коли їй роблять пункцію, терпить біль і не плаче. Дитина з двох років у лікарні і не пам’ятає іншого життя. Пухлина вразила хребет, і вона перестала ходити. Лікування було надскладне і, здавалося, успішне. Але коли дитина тільки почала знову вчитися ходити, виявили рецидив. Тепер потрібен цілий комплекс хіміопрепаратів загальною вартістю понад 60 тисяч гривень. Увесь час родина справлялась самотужки, звертаючись до рідних, друзів та через соціальні мережі. А тепер без нашої підтримки не впоратися.

Зроблено Зібрали 9 981.03 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Маленький Льова потребує допомоги. 3

Новоград-Волинський. Стартував 20.9.2018

Малюк з мужнім ім'ям Лєв продовжує важке лікування. У березні цього року лікарі діагностували у хлопчика рак крові. Батьки невтішні: як у життєрадісного і активного хлопчика виявлено рак крові? ... Звідки? Так почалася щоденна боротьба за життя маленького Льовушки. Хлопчику призначено лікування хіміотерапією. Як і очікувалося, організм такого маленького дитини не без зусиль переносить "хімію", що виражається низьких показників крові та зниженим імунітетом.

Зроблено Зібрали 15 650 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Маргариті потрібні ліки від лейкозу

Житомирська обл.. Стартував 19.9.2018

У чарівної дівчинки з міста Коростишева влітку цього року діагностували рак крові. Маргариті трохи більше 10 років. Це добра і дуже артистична дівчинка, з раннього дитинства серйозно займається танцями. Разом з рідним творчим колективом вона брала участь в конкурсах, готуючись до них по 6 годин на день! І все у неї виходило! Але сталося так, що в сім'ю Ступак постукала біда. У Маргарити стала безпричинно підніматися температура. Стривожені батьки звернулися в поліклініку за місцем проживання.

Зроблено Зібрали 15 650 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Дарини Кравченко

Київ. Стартував 18.9.2018

Самотня мама двох дітей звертається проханням про допомогу молодшої дочки Дарині! Ще на 20-му тижні вагітності малятку поставили діагноз: "вроджена вада серця, дефект міжшлуночкової переинки". Після народження відправили на обстеження в кардіоцентр, де діагноз підтвердили. Щорічно дитину наглядали, обстували. Хоч і мізерна, але була надія на те, що дефект закриється сам, але дива не сталося.

Зроблено Зібрали 89 929 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дружня рука підтримки. Вересень

Київ. Стартував 18.9.2018

Кожен малюк повинен мати право на безхмарне, щасливе дитинство. Але якщо на шляху трапляється рак, правила зникають. Єдине, що можна зробити, аби повернути посмішку на обличчя хворої дитини – допомогти подолати тяжку недугу. Уже понад півроку благодійний проект фінансової компанії Moneyveo "Дружня рука підтримки" щомісяця передає кошти центру для онкохворих дітей "Дача".

Зроблено Зібрали 29 170 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

MIBG обстеження для Матвія

Київ. Стартував 5.9.2018

Майже рік Матвій провів у лікарні з нейробластомою: хіміотерапії, операція, трансплантація стовбурових клітин. Як тільки дозволяли аналізи, хлопчик просив батьків про одне: "Давайте поїдемо на летовище! Так хочу подивитися на літачки!". А тепер, коли протокол завершено, Матвій сам має сісти у літак і вирушити до Італії, щоб пройти MIBG-сканування. На жаль, таке обстеження не проводять в Україні через відсутність спеціальних ізотопів. Його вартість 522 євро, 17 тисяч гривень, але у родини уже не залишилося коштів, щоб його оплатити.

Зроблено Зібрали 17 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Микитці дуже необхідні ліки!

Київ. Стартував 4.9.2018

Шестирічний Микита Жирнов з багатодітної сім'ї, в якій батьки виховують сімох діток, і Микита - п'ятий.
Микита був звичайною дитиною - ходив до дитячого садочку, виступав на святах, грав з сестрами і братами.

Наприкінці грудня 2017 року у цю сім'ю увірвалася біда. У хлопчика виявлено пухлину головного мозку.

Зроблено Зібрали 10 090 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятуйте сердечко Марини Додух

Київ. Стартував 4.9.2018

"Я мама Марини Додух. Моя дівчинка дуже активна, розумна, життєрадісна дитина. Цього року однією з кращих закінчила перший клас, з величезним задоволенням ходить на заняття ансамблю народного танцю. Але всі ці успіхи і заняття даються їй не без праці і додаткових зусиль. Справа в тому, що у віці півтора року Марині поставили діагноз - вроджена вада серця. Зараз їй 7 років.

Зроблено Зібрали 44 831 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Операції наосліп?

Київ. Стартував 30.8.2018

Ніхто не хоче, щоб його оперував хірург, котрий не бачить. Але діти у Відділенні дитячої нейрохірургії можуть опинитися у такій ситуації. Усіх пацієнтів з нейропухлинами потрібно оперувати з залученням операційного мікроскопа, але наявний у відділенні прилад використовувати не можна, бо вийшла з ладу деталь, яка забезпечує освітлення. Маленька, але дороговартісна деталь, без якої уся система перетворюється на брухт.

Зроблено Зібрали 55 886 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допомога Платоші Клочко - Бондар Нікіті

Київ. Стартував 16.8.2018

Ми збирали кошти, у рамках проекту "Змінюй Світ. Даруй Своє" разом с піар менежером Дариною Пилипчук, аби купити оклюдер і врятувати сердечко Платоші Клочко. Але під час проведення стандартного передопераційного дослідження виявилося, що протока стала дуже маленькою. Такий маленький прорив не впливає на функцію серця та не загрожує життю та здоров'ю дитини. Ставити внутрішньосерцевий імплант дитині у даному випадку – є більшою загрозою її здоров'ю. Оператор допомоги просить встановити вже придбаний внутрішньосерцевий імплант Бондар Нікіті.

Зроблено Зібрали 34 240 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн