Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

ЗРОБЛЕНО (10 з 703)

Врятувати красуню від лейкозу! 5

Дніпропетровська обл.. Стартував 6.3.2018

Анастасія Кібка з Новомосковська добре знайома донорам УББ. Завдяки підтримці небайдужих людей, дівчина кілька разів отримувала необхідні для лікування медикаменти, за що дуже вдячна!
Красива, життєрадісна, з відкритою посмішкою, сповнена планів і надій. Але в водночас все перекреслено підступною хворобою: у 2016 році у дівчини несподівано виявлений рак крові.

Зроблено Зібрали 8 435 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підтримаймо майбутнього лікаря у боротьбі з лімфомою! 2

Житомирська обл.. Стартував 26.1.2018

Ще зовсім нещодавно 17-річна Олена Назарчук жила звичайним студентським життям. Початок навчального року, лекції, семінари. Але несподівано у дівчини почали з’являться симптоми запаморочення. Так маскувалася підступна хвороба, яку лікарі змогли виявити лише після ретельного обстеження. Лімфома Ходжкіна – такий діагноз встановлено Олені, та їй призначено лікування хіміотерапією.

Зроблено Зібрали 7 858 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Ліки для Іллі

Вінниця. Стартував 19.1.2018

Зараз Іллюшка у реанімації. Йому провели уже шосте хірургічне втручання. Лікарі щоденно борються за його здоров’я. Щоб усунути запальні процеси, хлопчику замінили дренажі і катетери, а також щоденно вводять вартісні антибіотики, проводять купу маніпуляцій. Ще вчора мама Іллі передала цілий пакет необхідних засобів для лікування синочка. А сьогодні жінка ламає голову, де знайти кошти, щоб лікувати сина далі. За п’ять місяців у лікарнях у родини хлопчика скінчились всі можливі ресурси.

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Молода мама потребує допомоги. 3

Вінницька обл.. Стартував 18.1.2018

Позитивна, всебічно розвинена, освічена і дуже товариська. Це все про Іру Власюк з Гайсина Вінницької області. Дівчина вже знайома донорам УББ. Завдяки підтримці небайдужих людей Ірина двічі отримала необхідні ліки, за що дуже вдячна! Нагадаємо, що в Ірини виявлено онкологічне захворювання – нейросаркома заочеревинного простору. Всі сили, засоби та можливості молодої жінки спрямовані на боротьбу з цим підступним захворюванням.

Зроблено Зібрали 15 673.44 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Максимові потрібні ліки!

Житомирська обл.. Стартував 17.1.2018

Максим Книш родом із села Зарічани Житомирської області. Йому всього 15 років, і вже п’ять з них хлопець наполегливо займається боксом. Максим має багато нагород за участь та перемоги у змаганнях: дипломи, медалі, грамоти. Але успішне спортивне життя хлопця перервала важка хвороба. Зараз він повинен здобути свою головну перемогу – перемогу над онкохворобою! І для цього Максимові потрібна наша допомога та підтримка!

Зроблено Зібрали 15 553 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

"Даруємо турботу – 2017": новорічне диво, яке стало доброю традицією

Київ. Стартував 17.1.2018

Благодійний аукціон "Даруємо турботу", який став уже традиційним для співробітників і партнерів, що підтримують його, проходив у Банку "Кредит Дніпро" вже втретє поспіль. Реалізувати це завдання банкірам допомагають друзі-партнери – Українська Біржа Благодійності, Фонд О. Пінчук "АНТИСНІД", агрокомпанія "КУН-Україна", телеканали ICTV, "СТБ" і "Новий канал", фан-клуб ФК "Динамо", Фонд олімпійського чемпіона з плавання Дениса Силантьєва, Національний банк України, які надають лоти на аукціон.

Зроблено Зібрали 20 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Крісло для хіміотерапії

Київ. Стартував 26.12.2017

Доросле відділення Київського центру трансплантації кісткового мозку. В цьому центрі проходять лікування дорослі люди. Маючи рахунки за лікування з багатьма нулями, таким пацієнтам розраховувати практично немає на кого. Маленькій дитині допомога приходить швидше. Дорослим у нас допомагати, на жаль, не дуже прийнято. Милосердя не повинно знати часових рамок. Всі ми – люди, якого б віку ми не були. Ніхто з нас ні від чого в цьому житті не застрахований. І тоді доросла людина залишається сам на сам зі своїм лихом.

Зроблено Зібрали 10 844 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Дякуємо за солодкий сон

Київ. Стартував 22.12.2017

У Христини троє донечок. У однієї з них – Анни-Марії – онкологія. Половину свого життя вона перебуває у лікарні. Їй всього три з половиною роки, і вже в такому маленькому віці вона зустрілась з важкою хворобою. Дуже рідко лікарі відпускають її додому. Якщо результати лікування будуть позитивними, то Анна-Марія зустріне Новий рік та Різдво вдома з сім’єю. Ми дуже хочемо зробити різдвяний подарунок для цієї родини, купити двоповерхове ліжко, щоб діти мали зручне та затишне місце для сну.

Зроблено Зібрали 8 141 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Змініть вибухи на спів птахів

Київ. Стартував 21.12.2017

"Я не чую птиць, я не чую музики, я не чую сигналів машин на дорозі, я не чую людей. Я постійно чую тільки вибухи у моїй голові. Не дайте збожеволіти!", – по щоках жінки котяться сльози... Людмила Федорівна – одна з тих, кому довелося пережити бойові дії у Донецьку. "Це було жахливо. Всюди стрілянина. В дім, що стояв навпроти мого, влучила вибухівка, знесло декілька поверхів", – продовжує ділитися Людмила своїми переживаннями.

Зроблено Зібрали 12 730 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Молода мама потребує допомоги. 2

Гайсин, Вінницька область. Стартував 21.12.2017

Ірина Власюк із Гайсина вже знайома донорам УББ. Завдяки завершеному першому збору дівчина отримала необхідні ліки, за що дуже вдячна!

Їй двадцять п’ять. Молода дівчина, дуже позитивна, всебічно розвинена, за фахом психолог. Прекрасний вік, тільки жити, реалізувати свої плани, виховувати сина! Та неочікувано у дівчини виявлено онкологічне захворювання - нейросаркому за очеревинного простору.

Зроблено Зібрали 8 155 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн