Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

ЗРОБЛЕНО (10 з 565)

Підтримаймо Богдану в лікуванні раку крові! 3

Полтавська обл.. Стартував 29.11.2017

У Богдани Саєнко складна форма лейкемії. З серпня минулого року дівчинка перебуває в НДСЛ "ОХМАТДИТ" на лікуванні. Скільки за цей час вона та її мама Наталя пройшли складних ситуацій та пережили стресів, не передати словами. Позаду і складні блоки високодозної хіміотерапії, і трансплантація – донором для Богдани був її батько. Позаду ускладнення, коли майже два місяці лікували двосторонню пневмонію та геморогічний цистит.

Зроблено Зібрали 11 260 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Молода мама потребує допомоги

Вінницька обл.. Стартував 24.11.2017

Ірина – молода матуся, яка зараз відчайдушно бореться за життя. Вона повинна перемогти нейросаркому, щоб не лишити сина без батьків. Так сталося, що вона наодинці виховує 2-річного Толіка. Живуть вони в затишному містечку Гайсин на Вінниччині. Іра – дуже позитивна, світла людина, має освіту психолога. Після закінчення школи дівчина вступила до інституту та отримала професію. Але попрацювати за фахом Ірина ще не встигла через декретну відпустку. Здавалося, все у житті Ірини склалось непогано: отримала вищу освіту, народила сина.

Зроблено Зібрали 8 156 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати життя маленькій Даринці!

Черкаси . Стартував 20.11.2017

Маленькій Даші Огілько з Черкащини ще не має й року, а маля вже змушене боротися за своє життя. Коли дівчинці було 6 місяців, мама помітила на голові дитини якесь новоутворення. Звернулися до лікарні. Після огляду лікарі припустили, що це скупчення крові, і призначили операцію. Дитину прооперували нейрохіруги. Проте точний діагноз дитині не змогли визначити ні в Черкасах, ні в Києві. І батьки були змушені відправити аналізи до Німеччини. Відповідь, отримана з референтної лабораторії онкогемопатології Берліну, шокувала батьків та родичів дитини: лімфома м'яких тканин голови…

Зроблено Зібрали 14 275 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підтримаймо Вову у лікуванні лейкозу!

Житомирська область. Стартував 13.11.2017

У Вовки Іванюка зовсім непроста доля. Живе Вовка з бабусею, яка замінила хлопчикові батька і матір. Батьки його живуть окремо, кожен своїм життям. Бабусі довелося оформити офіційне опікунство. Коли Вова був зовсім маленьким - він був дуже веселим і життєрадісним. Але як тільки мама поїхала - дитина замкнулася в собі.

Зроблено Зібрали 5 624 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підліткове життя. За кулісами

Київ. Стартував 1.11.2017

Рената навчається у 8 класі – сумлінно і з задоволенням. І засмучується до сліз, коли іноді доводиться лишатись вдома і пропускати школу. Ренаті 14, і школа – її досягнення, яким вона по праву пишається. Передчасне народження, діагноз ДЦП, перший мамин відчай – це вже історія. Сьогодні дівчинка ходить по школі швидко і впевнено, спираючись лише на тростину, не визнає звільнення від фізкультури, має купу друзів-однокласників і кумира – Джамалу.

Зроблено Зібрали 7 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Жовтяниця не повинна вбивати дітей. Вінниця

Вінниця. Стартував 31.10.2017

Після появи дитини на світ її організм адаптується до зовсім інших умов навколишнього середовища і зазнає безліч змін. Одним з адаптаційних механізмів є жовтяниця новонароджених. У внутрішньоутробному житті дитини в складі її крові міститься набагато більше еритроцитів, ніж у дорослої людини. Пов'язано це з тим, що кисень вона отримує шляхом транспортування з материнської крові через пуповину, і для достатнього її насичення потрібна велика кількість гемоглобіну, що входить до складу еритроцитів, адже саме гемоглобін переносить кисень до органів і тканин.

Зроблено Зібрали 47 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Відвоювати Влада

Київська обл.. Стартував 30.10.2017

"Цього разу ми вже будемо відвойовувати Вашого сина!", – таку фразу сказав нейрохірург мамі перед операцією. Влада повторно привезли у Інститут нейрохірургії НЕ ДУЖЕ швидкою допомогою. Після першої операції уже вдома у хлопчика стався крововилив у мозок. Місцеві лікарі не квапились надавати екстрену допомогу серед ночі: "Чекайте до ранку". Але "ранок" у Владика почався ближче до обіду… Час був згаяний. Тепер хлопчик у тяжкому стані в реанімації. Родина просить про допомогу.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

У голові Сашка "бомба"

Кіровоградська область. Стартував 24.10.2017

У Сашка артеріовенозна мальформація. Медики називають цю хворобу "бомбою". Це такий дефект судин, при якому вони можуть у будь-який момент розірватися і залити мозок хлопчика кров’ю. А це смерть. Зараз Сашкові можна зробити операцію з допомогою спеціальних мікроінструментів вартістю 126 400 гривень. Майже половину суми уже зібрали київські школярі на благодійному ярмарку. Допоможемо молодій родині не втратити щастя!

Зроблено Зібрали 72 040 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Неспортивне випробування для Ярика

Київ. Стартував 19.10.2017

Киянин Ярик Костюченко – дитина з непростою долею. У цього хлопця спочатку помер батько, а через кілька років і мама. Опіку над дитиною взяла на себе бабуся. Тепер Ярослав – єдиний і улюблений онук в родині пенсіонерів. Вони замінили Ярику батьків. Щоб отримати опіку над маленьким онуком, Надії Григорівні довелося відвідувати двомісячні курси по догляду за дитиною поряд з молодими мамами. Однак разом із радістю "здобуття" онука в будинок пенсіонерів прийшли і проблеми, з якими не можуть впоратися і молоді, повні сил, батьки. У Ярика виявили гепатит.

Зроблено Зібрали 12 849 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Коли власне тіло говорить "ні!"

Київ. Стартував 18.10.2017

Ярославка любить подорожувати з дідусем, плавати в річці, слухати музику, любить бувати в гостях і дарувати подарунки. У 6 рочків хочеться дружити з усім світом і всьому-всьому навчатись! Ярославці ж говорить "ні!" власне тіло, скуте спастикою. Самостійно з’їсти печиво, розчесатись, доповзти до іграшки – випробування і радість! Лікарі говорять, що вже можна би і ходити, але для цього необхідно зробити операцію за методом Ульзибата.

Зроблено Зібрали 17 300 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн