Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins245 021 284 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 1165)

Сподіваюся на повне одужання. 2

Кривий Ріг. Стартував 26.7.2018

Під час народження Давид міг померти. Так говорили лікарі, адже хлопчикові не вистачало кисню. Проте малюк народився живим, одразу ж закричав, його віддали мамі. Здавалося б, все позаду. Але після народження хлопчик сильно плакав і не пив молока. Це і стало поганою ознакою, яка хвилювала маму Давида. І не даремно, адже через добу після цього у хлопчика зупинилося дихання, а згодом із ротика пішла піна. Все це було, немов у нічному кошмарі...

Моя спеціальна потреба

Київ. Стартував 9.4.2019

Чи задумувались ви коли-небудь, що є люди, які не можуть користуватись звичайними виделками, зубними щітками, кріслами? Близько 15 тисяч дітей в Україні потребують спеціально облаштованих крісел. В більшості випадків вони сидять у звичайних гойдалках або зовсім не вертикалізовані. Допомогти усім діткам України складно, але забезпечити спеціальні крісла для зручного розміщення та реабілітації дитини у Київському міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю можливо. Забезпечивши Центр принаймні двома кріслами, ми сприятимемо успішній реабілітації дітей з ДЦП. 

"Чарівне вушко" для Марійки!

Дніпро. Стартував 13.1.2017

У маленької білявої принцеси Марійки двостороння нейросенсорна глухота. З якої причини дiвчинка втратила слух, залишається загадкою на все життя, адже з самого народження дитина чула. Три з половиною роки батьки Марійки боролися за її розвиток з допомогою найпотужніших слухових апаратів. Сім'я вірила, що Маша буде в них розвиватися.

Хочу чути

Київ. Стартував 14.8.2017

Після перенесеного ряду важких захворювань маленький Мирон втратив слух, а, отже, і можливість навчитись говорити. Єдина можливість чути для хлопчика – це мати слухові апарати, які допоможуть йому чути. Світ тиші прирече малюка в майбутньому на життя в соціальній резервації – інтернатну систему навчання.

Мілані дуже боляче сидіти, допоможіть! 2

Київ. Стартував 27.5.2019

Цю красуню звуть Міланою, їй скоро виповниться 5 років. Дивлячись зараз на цю симпатичну дівчинку, важко повірити, що вона народилася без ознак життя. Коли в мами Мілани почалися перейми, але води не відходили, у дитини зникло серцебиття. Лікарі прийняли рішення робити кесареве і реанімували дівчинку, але тоді в Мілани відбулося пошкодження головного мозку... 

СЕРЦЕ Б’ЄТЬСЯ ЗАВДЯКИ…

Київ. Стартував 18.9.2017

З 15 вересня, мережа магазинів «Фора» спільно з ТМ «Яготинське для дітей», Уфондом та Українською біржею благодійності запускають проект «Серце б’ється завдяки…». Наша мета – зібрати кошти для покупки дитячих оклюдерів і проведення операцій дітям із вродженими вадами серця.
1 грн з кожної одиниці продукції ТМ «Яготинське для дітей», придбаної в мережі магазинів «Фора», буде використана з благодійною метою.

Безпека дітей – понад усе!

Київська обл.. Стартував 24.11.2017

28 жовтня 2017 року вихованці Таращанського навчально-реабілітаційного центру відсвяткували 56 річницю з дня створення особливого закладу освіти, який в різні часи був сиротинцем для дітей-сиріт з колишнього Радянського Союзу. З 1981 року – інтернатним закладом для дітей з проблемами психофізичного розвитку. У 2009 році заклад став не лише навчально-виховним, а й корекційно-відновлювальним. В ньому поєднано і навчання особливих дітей з інвалідністю, і медична, фізична, психологічна та професійна реабілітації. При закладі функціонує спеціальна школа І-ІІ ступенів та групи ПТУ, відповідно до Ліцензії Міністерства освіти і науки.

За здоровий спосіб життя!

Кременчук. Стартував 26.10.2017

До БФ "Нова хвиля – 3000" звернувся голова ГО "Спілки воїнів-інтернаціоналістів" у м. Кременчук з проханням підтримати його роботу в процесі виховання здорової та сильної молоді. Упродовж досить тривалого часу голова спілки Олександр Карманов, який пройшов війну в Афганістані, нині самостійно підтримує та виховує молодь. В приміщені "Спілки воїнів-інтернаціоналістів" вони створили міні-тренажери, гантелі та інше для спортивного виховання хлопців та дівчат.

Рятівний кисень для недоношених дітей

Київ. Стартував 8.6.2017

ІПАГ є головним інститутом із надання медичної допомоги важкохворим дітям та породіллям. Зараз в Інституті ведуться роботи зі створення важливої структурної одиниці – другого етапу виходжування новонароджених. У всіх світових клініках широко і успішно використовується практика такого виду реабілітації новонароджених. Його важливість полягає в продовженні виходжування новонароджених і недоношених дітей після інтенсивної терапії у відділенні реанімації.

Повноцінне життя = дороге обстеження!

Дніпро . Стартував 24.3.2017

Здійснити міжгалактичну подорож – ось така недитяча мрія у нашого Антошки! А ще ходити до школи, кататись на велосипеді, бігати та стрибати, як інші діти! Але для цього йому не вистачає найголовнішого – здоров'я! В Антона вроджене генетичне захворювання – дисплазія сполучної тканини, синдром Елерса-Данлоса.