Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins301 436 046 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 1266)

Сподіваюся на повне одужання. 2

Кривий Ріг. Стартував 26.7.2018

Під час народження Давид міг померти. Так говорили лікарі, адже хлопчикові не вистачало кисню. Проте малюк народився живим, одразу ж закричав, його віддали мамі. Здавалося б, все позаду. Але після народження хлопчик сильно плакав і не пив молока. Це і стало поганою ознакою, яка хвилювала маму Давида. І не даремно, адже через добу після цього у хлопчика зупинилося дихання, а згодом із ротика пішла піна. Все це було, немов у нічному кошмарі...

Допоможіть Кірі стати самостійною: 3 етап зборів

Київська область. Стартував 18.7.2016

Друзі, ми знову звертаємося до Вас за допомогою. Кірочка з'явилася на світ вже хворою. Діагнози посипалися один за одним: розумова відсталість, затримка мови, моторна алалія. Змалечку Кіра була зовсім не активною. Майже не реагувала на звичайні речі. Бабуся насилу навчила Кірочку повзати, бо ходити вона не могла. Поступово почала агукати, говорити "мама", "баба", "тітка"… Але після 2 років Кіра різко перестала говорити. У неї розсіялася увага, почалися прояви агресії.

Рік життя – рік боротьби за життя

Запорізька область. Стартував 23.12.2014

У Андрійка досить рідкісний діагноз – первинний імунодефіцит, хронічна гранулематозна хвороба. Простими словами, у Андрійки немає частини імунітету. Через це навіть нешкідлива інфекція є для хлопчика смертельною загрозою. Але врятувати Андрійка можна, і самі батьки вже фантастично багато для цього зробили, зібравши третину суми на трансплантацію кісткового мозку. Проте часу дозбирати коштів обмаль. Але хіба можна зупинятися на півшляху?

Велика надія для Богдана. 2 етап зборів

Київ. Стартував 14.4.2016

Від життя прийнято домагатися ясності - щоб точно розуміти, кто ти, що саме з тобою діється і напевно знати, як все влаштується далі. У такому випадку долю Богдана  можна вважати повністю сформованою прямо з самого початку. У лікарів на його рахунок не було ніяких сумнівів, одна тільки ясність. При народженні переніс гіпоксію (кисневе голодування), реанімацію, штучну вентиляцію легень, ДЦП. Ви вже допомогли Богдану оплатити курсове лікування! Так давайте ж знову допоможему хлопчику стати на крок ближче до одужання! 

Моя спеціальна потреба

Київ. Стартував 9.4.2019

Чи задумувались ви коли-небудь, що є люди, які не можуть користуватись звичайними виделками, зубними щітками, кріслами? Близько 15 тисяч дітей в Україні потребують спеціально облаштованих крісел. В більшості випадків вони сидять у звичайних гойдалках або зовсім не вертикалізовані. Допомогти усім діткам України складно, але забезпечити спеціальні крісла для зручного розміщення та реабілітації дитини у Київському міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю можливо. Забезпечивши Центр принаймні двома кріслами, ми сприятимемо успішній реабілітації дітей з ДЦП. 

"Чарівне вушко" для Марійки!

Дніпро. Стартував 13.1.2017

У маленької білявої принцеси Марійки двостороння нейросенсорна глухота. З якої причини дiвчинка втратила слух, залишається загадкою на все життя, адже з самого народження дитина чула. Три з половиною роки батьки Марійки боролися за її розвиток з допомогою найпотужніших слухових апаратів. Сім'я вірила, що Маша буде в них розвиватися.

Хочу чути

Київ. Стартував 14.8.2017

Після перенесеного ряду важких захворювань маленький Мирон втратив слух, а, отже, і можливість навчитись говорити. Єдина можливість чути для хлопчика – це мати слухові апарати, які допоможуть йому чути. Світ тиші прирече малюка в майбутньому на життя в соціальній резервації – інтернатну систему навчання.

Мілані дуже боляче сидіти, допоможіть! 2

Київ. Стартував 27.5.2019

Цю красуню звуть Міланою, їй скоро виповниться 5 років. Дивлячись зараз на цю симпатичну дівчинку, важко повірити, що вона народилася без ознак життя. Коли в мами Мілани почалися перейми, але води не відходили, у дитини зникло серцебиття. Лікарі прийняли рішення робити кесареве і реанімували дівчинку, але тоді в Мілани відбулося пошкодження головного мозку... 

СЕРЦЕ Б’ЄТЬСЯ ЗАВДЯКИ…

Київ. Стартував 18.9.2017

З 15 вересня, мережа магазинів «Фора» спільно з ТМ «Яготинське для дітей», Уфондом та Українською біржею благодійності запускають проект «Серце б’ється завдяки…». Наша мета – зібрати кошти для покупки дитячих оклюдерів і проведення операцій дітям із вродженими вадами серця.
1 грн з кожної одиниці продукції ТМ «Яготинське для дітей», придбаної в мережі магазинів «Фора», буде використана з благодійною метою.

Апарат, що повертає дітям зір

Київ. Стартував 9.9.2019

Порушення зору у дітей – досить поширена проблема в усьому світі. "Офісний" спосіб життя людей теперішнього часу визначив зростання числа людей, що страждають різними захворюваннями зору. Поганий зір тепер стає нормою. З проблемою зору стикаються як пенсіонери, так студенти і школярі. Причин, які викликають такі порушення, безліч. Відповідно, зростає і число немовлят, що мають спадкові вади зору. Діти з порушеннями зору потребують особливої кваліфікованої допомоги в умовах спеціальних закладів дошкільної освіти.