Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 471 012 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 38)

Благодійна книгарня "ДієСлово"

Київ. Стартував 14.5.2018

З 30 травня по 3 червня Благодійна книгарня "ДієСлово" запрошує друзів та поціновувачів літератури на VIII Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал", щоб дарувати і купувати книги та допомагати тим, хто цього потребує. Благодійна книгарня "ДієСлово" – це перша в Україні благодійна книжкова крамниця. Проект заснували волонтери у вересні 2014 року. Відтоді Благодійна книгарня "ДієСлово" передала більше чверті мільйона гривень на допомогу нужденним.

Зроблено Зібрали 2 743.18 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Казковий будиночок

Дніпропетровська область. Стартував 28.3.2014

Сільському центру дитячої творчості, який став домівкою для декількох дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, дуже потрібна гончарна майстерня. Адже розвиток дрібної моторики, просторового мислення, фантазії, вміння концентруватися - все це дають заняття в гончарній студії. Настоятель місцевого храму і за сумісництвом тато дев'ятьох прийомних дітей вирішив побудувати будиночок для майстерні з... глини. Допоможіть зібрати гроші на два гончарних кола та піч для обжигу.

Зроблено Зібрали 30 110 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Наукові пікніки в Україні

Україна. Стартував 2.7.2015

Скільки можна чути, що освіта не на часі? Якщо з дитинства не зацікавити дітей до навчання, то в майбутньому на Україну чекає занепад. Давайте разом не допустимо цього! Вже третій рік ми проводимо заходи для популяризації науки серед дітей по всій Україні. Ми їдемо зі сходу на захід, із півночі на південь, об'єднуючи Україну наукою! На жаль, війна в країні змінила пріоритети, і ми не отримали грант на проведення Наукових пікніків. Тому нам потрібна допомога кожного, хто турбується про освіту і науку!

Зроблено Зібрали 8 750 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Життя прекрасне

Київ. Стартував 20.7.2018

Кожен, хто бував за кордоном, зустрічав бадьорі групи "їх пенсіонерів", які подорожують по світу. Яскраво одягнені, з палаючими очима, що весело щебечуть, вони є частиною активного соціуму. Подивимося на життя наших пенсіонерів... Виходячи на пенсію, людина сприймає старість, як кінець шляху, нудьгу і в'янення, відчуває себе непотрібним, вся метушня, радість і суперечки мають до нього тепер вкрай слабке відношення. Від психологічного стану ще більше псується здоров'я, життя постає в одних лише чорних фарбах.

Зроблено Зібрали 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Життя прекрасне. 2

Київ. Стартував 2.8.2018

Коли мова заходить про кризові стани колишніх жителів Донбасу, психологи говорять одне слово: "травма". Вона пов'язана з труднощами і нестатками від військового конфлікту, втратами, пережитим жахом і самим переселенням на іншу територію. Для тих, хто переніс війну, реабілітуватися і стати частиною мирного суспільства стало непосильним завданням. Той самий звук весняного грому чується вже зовсім по-іншому, він більше нагадує про розриви снарядів, ніж про теплі дні та сімейні пікніки. Як допомогти людині, яка опинилася в таких складних обставинах?

Зроблено Зібрали 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Меблі для сільської школи

Запорізька область. Стартував 5.8.2015

Свою історію школа почала в далекому 1935 році, коли відкрили 7-річну школу на хуторі Шовковому. Вона розташовувалась у трьох приміщеннях – селянських хатах. Вдень учителі навчали дітей, а ввечері сідали за парти їхні батьки. Зараз школа стала цілим "Всесвітом": до її складу входять дитячий садок, ЗОШ із поглибленим вивченням предметів, ліцей і мала академія мистецтв. Школа розрослася, проте тепер не вистачає парт та стільців для дітей, а також шкільних дошок для повноцінного навчального процесу.

Зроблено Зібрали 2 013.40 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Лікування через навчання

Київ. Стартував 29.3.2018

Чи замислювалися ви коли-небудь, як важко дитині з ДЦП дається кожен рух? Найпростіша м'язова дія вимагає від малюка із спастикою такого ж зусилля, як у здорової дорослої людини ходіння по натягнутому канату. Ми відкриваємо збір на посібники для реабілітації підопічним дітлахам із ДЦП із сімей переселенців. Весь світ ми не змінимо, але якщо можемо щось зробити зараз для цих дітей, значить, цим дітям у дорослому житті буде трохи легше.

Зроблено Зібрали 7 798 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможи родинам у скруті!

Київська обл.. Стартував 22.1.2019

У селах Броварського району є сім'ї, де панує любов та повага, де батьки відчайдушно шукають шляхи, аби забезпечити родини усім необхідним. Проте, на жаль, сьогодні ці сім’ї знаходяться у страшній бідності та можуть втратити найдорожче – власних дітей. Давайте разом допоможемо облаштувати дитячі кімнати та створити гідні умови для виховання дітей!

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Літній інклюзивний табір

Київська обл.. Стартував 27.5.2019

Літній табір для дітей – це завжди радість, відпочинок, нові пригоди і знайомства. Чи в горах, чи над річкою, чи на морі – незабутні враження гарантовані. Але є діти і підлітки, які живуть в інтернатах і рідко мають можливість вийти за його межі через відсутність коштів, можливостей та непристосовану інфраструктуру. 

Зроблено Зібрали 11 151.80 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Милосердя через живопис

Київ. Стартував 30.4.2014

Знедолені діти, які стали жертвами своїх власних родин і байдужості оточуючих, понад усе потребують любові, безтурботності та відчуття захищеності. У "Місті щасливих дітей" вони знаходять піклування та небайдужість людських сердець. Але лікування душевних травм – процес тяжкий і довгостроковий. Ви можете допомогти не тільки вилікувати такі травми швидше, а й підтримати існування Міста, що дарує щастя недолюбленим та самотнім діткам!

Зроблено Зібрали 1 226 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн