Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 401 838 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (7 з 8)

Українська книжка школам Донбасу

Донецьк і Донецька область. Стартував 11.8.2014

На Сході України йде війна, шо стала можлива тому, бо їй передувала інформаційна війна, яку Україна програла. В страшилки про бандерівців, укрів, «ПС», фашистів, на сході України повірили, адже ця брехня поширювалась російськими ЗМІ тотально і нахабно. Незахищеними від цієї пропаганди залишаються школи, бо до їхніх бібліотек впродовж років незалежності жодна література, яка так потрібна для виховання українського патріотизму, не надходила. Особливо спотворювалася російськими ЗМІ правда про Майдан та Революцію Гідності.

Зроблено Зібрали 4 920 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Усі діти – особливі. 2

Донецька обл.. Стартував 17.4.2019

Допоможіть нам зробити свято для дітей з інвалідністю у зоні ООС (АТО)! 18 жовтня 2018 року за допомогою донорів УББ фонд "Кожен Може" провів надзвичайне свято у Слов’янську, на якому зустрілись п'ятнадцять наших підопічних родин із Сєверодонецька, Костянтинівки, Лиману, Краматорську, Рубіжного та Слов’янська. До команди фонду долучилися місцеві волонтери. Малюки з ДЦП та діти, що не бачать, діти з аномалією розвитку головного мозку брали участь у конкурсах, із допомогою батьків та волонтерів. 

Зроблено Зібрали 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Відновимо школу після війни-2

Донецька область, Слов'янськ. Стартував 3.8.2015

Слов’янська ЗОШ №16 – одна з найкращих шкіл України, переможець конкурсу "Флагман української освіти". Завдяки залученню коштів школа мала 13 сучасних мультимедійних класів-студій, 2 навчальних комп’ютерних комплекси із 28 ПК, інтерактивну дошку та багато різного приладдя, яке дозволяло робити навчання школярів захопливим та цікавим заняттям, а роботу педагогів – більш насиченою та продуктивною. Щасливе життя української школи обірвала війна.

Зроблено Зібрали 20 100 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Усі діти – особливі

Київ. Стартував 23.7.2018

Покоління тих, хто зростав під гаслом "Виживає найсильніший", виростило собі подібних. Але у дітей XXI століття є шанс зрозуміти, що світ тварин і світ людей все ж відрізняються і варто прожити життя по-іншому, по-людськи. Незалежно від того, є у тебе особливості розвитку чи ні. Завдяки інклюзивним заняттям діти вчаться піклуватися, приділяти увагу, активно розвивати навички комунікації. Дітлахи допомагають освоювати творчі навички дітям з інвалідністю, тим самим підсилюючи один одного. Коли діти з інвалідністю навчаються серед звичайних дітей, у них з'являється ще більший стимул до розвитку, вони хочуть говорити, гратися, читати. Всі у групі зростають і стають сильнішими.

Зроблено Зібрали 15 100 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруй майбутнє дітям із зони АТО

Львів. Стартував 11.6.2015

Літо – пора яскравих вражень та відпочинку для школярів. Та ось уже друге літо є сірим та болючим для цілої України. Багато дітей на власні очі побачили, що таке війна. Ми хочемо допомогти дітям-підліткам відволіктися від болючих для всієї країни бойових дій. Метою літнього інтеграційного табору в Карпатах є інтеграція підлітків з різних областей України для того, щоб вони потоваришували один з одним та розвіяли негативні стереотипи про регіональні відмінності між "заходом" та "сходом" України.

Зроблено Зібрали 12 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Одяг та взуття для дітей-переселенців

Київ. Стартував 24.7.2015

Дорогі друзі, просимо вашої допомоги у придбанні одягу та взуття для дітей вимушених переселенців. Війна триває… Люди не можуть повернутися до рідних домівок, звикають жити в чужих містах, потребують нашої з Вами турботи і допомоги. Особливо вразливими є бідні сім'ї, для яких і просимо допомогти купити одяг та взуття. На жаль, батьки вже фінансово виснажені, родини витрачають всі свої заощадження на харчування та оренду житла і не мають можливості купити одяг та взуття.

Зроблено Зібрали 4 560 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Чужої біди не буває-2

Донецька область, Слов'янськ. Стартував 3.8.2015

Село Семенівка під Слов’янськом було одним із найголовніших блокпостів терористів. 7 липня, коли населений пункт звільнили українські війська, перед очима визволителів відкрилась майже суцільна руїна. Найбільш постраждала місцева школа №21, яка хоч і знаходиться в селі, але відноситься до м. Слов’янськ. Саме в ній знаходився штаб бойовиків та постійне місце їх проживання. Біля школи терористи зробили блокпост, куди винесли всі шкільні меблі. Звідси вони обстрілювали і Семенівку, і Слов’янськ.

Зроблено Зібрали 14 620 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн