Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

ЗРОБЛЕНО (10 з 35)

Подаруй радість дітям із зони АТО!

Київська обл.. Стартував 30.10.2017

Є дуже важлива, але непримітна місія у виняткових жінок, це місія – мами! Всі ми: і дорослі, а особливо діти потребують маму, маминих пирогів і маминого ласкавого погляду, маминого "на добраніч" і "добрий ранок", маминих обіймів і поцілунків. Поки є мама, доти ми всі діти!

Зроблено Зібрали 2 816.61 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підгузки для малюків-переселенців-2

Київ. Стартував 8.10.2015

Дорогі друзі, висловлюємо щиру вдячність за допомогу у реалізації проекту "Підгузки для малюків-переселенців" для дітей, яким батьки самотужки не мають фінансової можливості придбати ці засоби гігієни у достатній кількості. Переселившись з рідних домівок у нові міста в колективні центри чи помешкання, родини з дітьми витрачають всі свої заощадження на харчування та оренду житла. На підгузки, які коштують сьогодні дуже дорого, наші підопічні вже просто не мають грошей. 

Зроблено Зібрали 31 034 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Шкільний портфелик для дітей переселенців

Івано-Франківська область. Стартував 2.7.2015

Діти – наше майбутнє, гордість і радість! Кожна дитина бачить цей світ по-своєму, і зараз, коли в країні війна, страждають ні в чому не винні діти, які взагалі в своєму маленькому віці не до кінця розуміють всю серйозність даної ситуації. Багато часу і зусиль потрібно для того, щоб адаптувати та реабілітувати психіку дітей після пережитих подій. Та життя продовжується, і скоро діткам іти до школи. Мета проекту – зібрати кошти на шкільне приладдя для дітей переселенців.

Зроблено Зібрали 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Будинок для сім’ї переселенців

Івано-Франківська область, Коломия. Стартував 2.7.2015

"Шановні добродії! Життя змушує мене, матір п’ятьох дітей, звернутися з проханням про допомогу. На даний час я з трьома молодшими дітьми проживаю в Червоному Хресті м. Коломиї. Коломия — це місто, де я народилася і виросла. Тому коли в наш дім у Горлівці прийшла війна, питань "куди їхати?" не було, тільки Коломия. Мої батьки досить похилого віку вирішили віддати мені житло, де не було ремонту років 50. Вона потребує термінового ремонту".

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Родина з малюком лишилася без дому

Донецька область, Семенівка. Стартував 2.7.2015

Того трагічного для для всієї Семенівки 20 червня 2014 року cім'ї Антошкіних не виявилося вдома, коли прямим попаданням міни в будинок було зруйновано все, що багато років вони по цеглинці збирали. Галина Олександрівна Антошкіна, її чоловік, син, невістка та онук, якому тільки-но виповнилося 3 рочки, за одну хвилину залишилися без будинку, особистих речей і документів.

Зроблено Зібрали 24 990 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Продукти для вимушених переселенців

Івано-Франківська область, Коломия. Стартував 16.6.2015

Вже більше року наша країна знаходиться у неоголошеній війні з російським агресором. Багато людей і сімей постраждали від бойових дій на Сході. Звичайні люди змушені були покинути свої домівки та залишити все, що було набуте за життя. Дуже важко переїхати на нове місце, при цьому залишившись без будь-яких коштів на існування. А більша частина вимушено переселених осіб знаходиться саме в такій ситуації. 

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Це вам не іграшки

Донецька область, Маріуполь. Стартував 9.6.2015

Ніколи не роби чужій дитині те, що не хотів би, щоб робили твоїй, - радив Януш Корчак – видатний педагог, лікар, письменник, котрий під час війни залишався зі своїми підопічними дітьми до останньої хвилини їхнього життя і пішов разом з ними в газову камеру. Але війна не жаліє нікого. І дитячі долі ламаються, наче іграшки, у страшних іграх дорослих, які не вміють любити чужих дітей. Тисячі з них втратили будинок, осиротіли, кинули школу, загинули або отримали травми внаслідок війни на Донбасі. Війна змусила їх проявити недитячий героїзм, пробачаючи тих, хто руйнує їхні життя.

Зроблено Зібрали 4 243 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Літо без пострілів

Львівська область. Стартував 25.5.2015

Наше майбутнє – це наші діти. Саме вони творитимуть історію України в недалекому майбутньому. Кожному з нас знайома фраза: «Діти чужими не бувають». Сьогодні прийшов такий час, коли наші діти потребують саме нашої допомоги. Вони потребують бути «своїми», і ми з вами можемо в цьому їм допомогти. Кожна дитина мріє влітку відпочити, проте не у всіх дітей є така можливість. Ми хочемо разом з вами осяяти обличчя наших дітей усмішкою та подарувати їм незабутню подорож до Карпат.

Зроблено Зібрали 1 565 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Продукти для переселенців-2

Київ. Стартував 10.4.2015

На жаль, сьогодні родинам вимушених переселенців з маленькими дітьми вижити дуже важко… ні грошей, ні житла, ніякої підтримки від держави! Підтримують їх лише небайдужі благодійники та волонтери, які завжди готові прийти на допомогу, розділити їхні проблеми, інколи поділитися, можливо, навіть і останнім. Кожен намагається допомогти чим може. Звичайно, що такого життя не побажаєш нікому. Але, незважаючи ні на що, в очах сімей переселенців до сих пір живе надія на краще майбутнє для своїх дітей.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Повернемо дітям дитинство-3

Луганська область. Стартував 25.3.2015

Всеукраїнський Благодійний Фонд «Соціальне партнерство» проводить акцію по збору коштів на придбання дитячих меблів для дошкільного навчального закладу ясел - садка «Берізка»! Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Берізка» (смт Петрівка) знаходиться в прифронтовій зоні, дуже близько до лінії, де проводяться бойові дії - між Щастям і Станиці Луганській. Щодня в селище приїжджають родини з дітьми з найближчих постраждалих сіл, яким просто нікуди подітися.

Зроблено Зібрали 12 529 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн