Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins253 547 026 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 41)

Великодній настрій в кожну оселю

Харків . Стартував 26.3.2019

Добрі справи актуальні завжди, а особливо напередодні Великодніх Свят. Дорогі наші благодійники, помічники, однодумці та небайдужі люди, звертаємось до Вас за допомогою для проведення Великодньої акції для підопічних нашого проекту "Домашня опіка для вимушено переселених осіб на Сході України" та підтримати стареньких напередодні Світлого Свята Воскресіння. Більшість із них залишились без сім’ї, документів та домівок і вимушені були переїхати на терени чужого, проте гостинного м. Харкова та Харківської області. Хіба хотіли вони зустріти старість у незнайомому місті та опинитися сам на сам зі своїми бідами?..

Зроблено Зібрали 12 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

День народження всупереч долі. 5

Київ. Стартував 7.11.2018

Напевно, немає нічого приємнішого для дитини, ніж очікування власного Дня народження. Яскраві кольори, яскраві емоції, яскраві враження і, звичайно ж, подарунки – саме таким повинен бути цей День – незабутнім! Навіть якщо дитина має інвалідність!

Зроблено Зібрали 3 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

День народження всупереч долі. 4

Київ. Стартував 29.8.2018

Кожна дитина з нетерпінням очікує на свій День народження, кожна мріє про чудовий подарунок. Але батьки наших підопічних через брак фінансів не зможуть привітати свого малюка. Всі гроші у них ідуть на оренду житла, на покупку найнеобхідніших речей, які залишилися на Донбасі, та на лікування інвалідності дитини. У цих дітей віра у дива похитнулася внаслідок пережитих страждань. Ми намагаємося повернути малечі справжнє дитинство без болю і страху, допомагаємо у лікуванні і даруємо радість. 

Зроблено Зібрали 2 500 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Подаруй радість дітям із зони АТО!

Київська обл.. Стартував 30.10.2017

Є дуже важлива, але непримітна місія у виняткових жінок, це місія – мами! Всі ми: і дорослі, а особливо діти потребують маму, маминих пирогів і маминого ласкавого погляду, маминого "на добраніч" і "добрий ранок", маминих обіймів і поцілунків. Поки є мама, доти ми всі діти!

Зроблено Зібрали 2 816.61 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Підгузки для малюків-переселенців-2

Київ. Стартував 8.10.2015

Дорогі друзі, висловлюємо щиру вдячність за допомогу у реалізації проекту "Підгузки для малюків-переселенців" для дітей, яким батьки самотужки не мають фінансової можливості придбати ці засоби гігієни у достатній кількості. Переселившись з рідних домівок у нові міста в колективні центри чи помешкання, родини з дітьми витрачають всі свої заощадження на харчування та оренду житла. На підгузки, які коштують сьогодні дуже дорого, наші підопічні вже просто не мають грошей. 

Зроблено Зібрали 31 034 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Шкільний портфелик для дітей переселенців

Івано-Франківська область. Стартував 2.7.2015

Діти – наше майбутнє, гордість і радість! Кожна дитина бачить цей світ по-своєму, і зараз, коли в країні війна, страждають ні в чому не винні діти, які взагалі в своєму маленькому віці не до кінця розуміють всю серйозність даної ситуації. Багато часу і зусиль потрібно для того, щоб адаптувати та реабілітувати психіку дітей після пережитих подій. Та життя продовжується, і скоро діткам іти до школи. Мета проекту – зібрати кошти на шкільне приладдя для дітей переселенців.

Зроблено Зібрали 15 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Будинок для сім’ї переселенців

Івано-Франківська область, Коломия. Стартував 2.7.2015

"Шановні добродії! Життя змушує мене, матір п’ятьох дітей, звернутися з проханням про допомогу. На даний час я з трьома молодшими дітьми проживаю в Червоному Хресті м. Коломиї. Коломия — це місто, де я народилася і виросла. Тому коли в наш дім у Горлівці прийшла війна, питань "куди їхати?" не було, тільки Коломия. Мої батьки досить похилого віку вирішили віддати мені житло, де не було ремонту років 50. Вона потребує термінового ремонту".

Зроблено Зібрали 20 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Родина з малюком лишилася без дому

Донецька область, Семенівка. Стартував 2.7.2015

Того трагічного для для всієї Семенівки 20 червня 2014 року cім'ї Антошкіних не виявилося вдома, коли прямим попаданням міни в будинок було зруйновано все, що багато років вони по цеглинці збирали. Галина Олександрівна Антошкіна, її чоловік, син, невістка та онук, якому тільки-но виповнилося 3 рочки, за одну хвилину залишилися без будинку, особистих речей і документів.

Зроблено Зібрали 24 990 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Продукти для вимушених переселенців

Івано-Франківська область, Коломия. Стартував 16.6.2015

Вже більше року наша країна знаходиться у неоголошеній війні з російським агресором. Багато людей і сімей постраждали від бойових дій на Сході. Звичайні люди змушені були покинути свої домівки та залишити все, що було набуте за життя. Дуже важко переїхати на нове місце, при цьому залишившись без будь-яких коштів на існування. А більша частина вимушено переселених осіб знаходиться саме в такій ситуації. 

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Це вам не іграшки

Донецька область, Маріуполь. Стартував 9.6.2015

Ніколи не роби чужій дитині те, що не хотів би, щоб робили твоїй, - радив Януш Корчак – видатний педагог, лікар, письменник, котрий під час війни залишався зі своїми підопічними дітьми до останньої хвилини їхнього життя і пішов разом з ними в газову камеру. Але війна не жаліє нікого. І дитячі долі ламаються, наче іграшки, у страшних іграх дорослих, які не вміють любити чужих дітей. Тисячі з них втратили будинок, осиротіли, кинули школу, загинули або отримали травми внаслідок війни на Донбасі. Війна змусила їх проявити недитячий героїзм, пробачаючи тих, хто руйнує їхні життя.

Зроблено Зібрали 4 243 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн