Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins312 209 424 грн
Ua

ЗРОБЛЕНО (10 з 211)

Врятуйте мелодію життя Олі

Донецька область, Маріуполь. Стартував 5.4.2016

Тендітна, жіночна і творча дівчина. Як справжня муза. Захоплена різними видами творчості. Закінчила школу мистецтв і музичне училище. Грає на кількох інструментах, співає, малює, захоплюється танцями. Випромінює добро, радість і любов. У якості вчителя вже ділиться своїми знаннями і натхненням з юними вихованцями рідної музичної школи. Але цій тендітній та жіночній дівчині довелося відкрити в собі нові якості. Силу і мужність. Щоб боротися зі страшною хворобою.

Танець на колесах

Донецька область, Слов'янськ. Стартував 19.5.2015

Вони танцюють… Пурхають по паркету, рухаючи колеса… Ось вже 4 роки подружжя Кернічних танцюють спортивні бальні танці на візках, і вони – триразові Чемпіони України, чемпіони Кубка Континентів, Срібні призери чемпіонату світу, отримали звання майстрів спорту міжнародного класу. Щоб перемагати. У них є все – талант, краса, цілеспрямованість, жага до життя. Тренер, зал, але…  немає необхідного обладнання – танцювальних колясок. Легких, маневрених. Сидять – як туфелька на нозі у танцюриста. 

Врятуйте сердечко Артему Усманову

Донецька область, Маріуполь. Стартував 26.5.2015

У 15-річного Артема інвалідність. У нього вроджена вада серця – коарктація аорти. Хлопчик відчував постійну слабкість, втрачав свідомість. У 2010 році хлопцю встановили внутрішньосерцевий імплант, завдяки якому Артем почав себе добре почувати. Але останнім часом стан дитини значно погіршився: хлопчик почав скаржитися на головний біль, знову почав втрачати свідомість, почав підніматися тиск (147/100). Під час обстеження встановили діагноз «артеріальна гіпертензія ΙΙ-ΙΙΙ ступеня».

Відновимо військовий шпиталь разом!

Запоріжжя. Стартував 30.10.2014

Відродження Запорізького військового шпиталю – це питання життя та смерті для сотень наших військових. На сході країни вони проливають кров за наше мирне та буденне життя. І тут, за їх спинами, ми можемо почуватись у безпеці. Але, натомість, ми є опорою для кожного воїна, тим надійним тилом, де він завжди знайде допомогу і захист. Допоможімо придбати сучасні лабораторні аналізатори для військового медичного закладу, який був занедбаним впродовж років. 

Поверніть дітей додому

Сєвєродонецьк, Луганська область. Стартував 9.12.2014

За вікнами ХХІ століття. Ніхто і подумати не міг, що ми станемо свідками страшної трагедії в Україні. Більше того – її жертвами. Що Ви вкладаєте у таке звичне для всіх слово "дім"? Для вихованців школи-інтернату – це не просто будівля школи, це, в першу чергу, та атмосфера тепла і затишку, що допомагає дітям не почуватися знедоленими. І разом з 154 вікнами 1 липня снаряди все це зруйнували. Діти вимушені вже 6 місяців бути гостями в Одеській області. Давайте повернемо цих дітей додому.

Маша хоче почути рідних

Одеса. Стартував 20.11.2018

UPD: Марійка потрапила під державну публічну програму закупівлі слухових кохлеарних імплантів для дітей, тому збір на УББ зупинено. Детальніша інформація знаходиться в блозі проекту та рубриці "Документація". Дякуємо всім, хто підтримував дівчинку! 

Марійка народилася з двосторонньою нейросенсорною туговухістю 4 ступеня. Дівчинка ніколи не чула голосу своїх батьків. Коли їй було всього 5 місяців, батьки помітили, що вона не реагує на їхні голоси та інші звуки. Вони звернулися в клініку, діагноз шокував. Маші встановили потужні слухові апарати, але навіть із ними вона іноді реагує тільки на шум.

Україна, SOS!

Київська область. Стартував 24.3.2014

Мета проекту - зібрати гроші на покупку спальних комплектів для казарми військової частини № А1232 під Білою Церквою. Призовники, які прибувають туди на перепідготовку, змушені спати на сітці-рабиці, без матраців і подушок!

Зроблено Зібрали 10 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Син прикордонника потребує лікування

Севастополь. Стартував 2.4.2014

В один день 9-ти річний Ігорь Лобода та його родина залишилися без даху над головою. Родина Ігоря була змушена в примусовому порядку покинути свою домівку в Криму, тому що тато, офіцер державної прикордонної служби України в Криму, відмовився складати присягу іншій країні. У Ігоря важка хвороба – епілепсія і треба проходити вартісне лікування. Але у такий складний час родина навіть окреме житло не може собі дозволити, не кажучи вже про лікування сина Ігоря. Саме тому вони звертаються до всіх нас за допомогою!

Зроблено Зібрали 12 770 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Допоможемо біженцям із Донецької області

Дніпропетровськ. Стартував 6.6.2014

У зв'язку з бойовими діями, що розгорнулися на сході України, Благодійний Фонд "ПОМОГАЄМ" організовує допомогу біженцям із міст, де ведуться бойові дії. Зараз вже є 300 осіб, яким необхідно надати притулок, з них до 70% – діти. Фонд "ПОМОГАЕМ" активно веде пошук місць для тимчасового проживання біженців з дітьми на території Дніпропетровської області, організовує їх розселення і допомагає із забезпеченням їх продуктами харчування та засобами особистої гігієни.

Зроблено Зібрали 87 214 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Санвузол для переселенців зі Сходу та Криму

Львівська область. Стартував 18.6.2014

У цих жінок та дітей був вибір: прикривати власними тілами сепаратистів та загарбників нашої країни, або залишити ВСЕ і рятувати свої сім’ї. Вони вибрали життя, ставши біженцями та переселенцями. Західна Україна відкрила для них всі двері. Але число людей, які залишають свої домівки, рятуючи свої життя, росте. У БФ «Карітас» у Дрогобичі вже 3 місяці живуть 23 особи з Криму. Щоб приймати інших, потрібно обладнати санвузол у додаткових кімнатах соц. гуртожитку.

Зроблено Зібрали 13 165 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн