Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins310 889 181 грн
Ua

Як допомогти

     Унікальність Української Біржі Благодійності полягає в тому, що тут допомагати може кожен. З будь-якого куточку світу - з Києва, Львову, Брюсселю чи Сіднея. Найзручнішим для себе способом та у найзручніший час. 
     

     Наш сайт не припиняє роботу на свята, тут не буває вихідних чи перерви на обід. Ми намагаємося зробити так, щоб Ваші благодійні пожертви забирали мінімум часу і приносили максимум користі тим, кому вони адресовані.

 
     Допомагати на сайті УББ можна не лише грошима. Якщо Вам сподобався Проект, розмістіть лінк на нього у своєму акаунті в соціальних мережах - це просто і зручно. Або розішліть посилання будь-яким іншим зручним способом. Зробивши це, Ви залучите до Проекту своїх друзів та знайомих, а значить вони теж зможуть його підтримати.

 

     Якщо Ви - журналіст або співробітник ЗМІ, напишіть про Проект, який вважаєте вартим уваги свого видання. Якщо Ви блогер - скажіть про гарний Проект своїм читачам. В решті решт, просто розкажіть людям!

 

     Наш сайт побудований в рамках філософії Web of Trust – Мережа Довіри. Тут кожен може стати Адвокатом чи Інспектором будь-якого Проекту. Ви можете особисто приїхати і перевірити - чи правда те, що написано авторами Проекту. А потім розповісти про те, що побачили, розмістити власний фото-репортаж чи написати у блозі. Поширюючи інформацію про Українську Біржу Благодійності, Ви розширюєте Мережу Довіри, а значить вже допомагаєте вирішити чиюсь проблему, врятувати чиєсь життя.

 

     Довіра людей - наша найвища цінність. 

Правила перерахування коштів

 

Ці правила є обов'язковими для виконання усіма користувачами сайту Української Біржі Благодійності.

 

 

 

 

 

 

  1. Основним об'єктом благодійної діяльності на сайті Української Біржі Благодійності є благодійний Проект. Загальна сума, необхідна для здійснення відповідного Проекту, а також суми відповідних статей Витрат (далі - Витрати) кожного Проекту, подаються Оператором допомоги - автором Проекту. Оператор допомоги зобов'язаний подавати правдиву інформацію щодо загальної суми Проекту та сум відповідних Витрат кожного Проекту.
  2. Користувачі сайту (далі - Донори) на власний розсуд визначають розмір кожної своєї пожертви та Проект чи Потребу Проекту, на який спрямувати кожну конкретну пожертву. По завершенні виконання Проекту Оператор допомоги зобов'язаний надати детальний звіт про використання коштів, отриманих через УББ.
  3. Кошти, перераховані Донорами, зараховуються на банківські рахунки УББ. Зібрані кошти перераховуються на банківський рахунок відповідного Оператора допомоги, коли зібрано 100% загальної суми відповідного Проекту, або 100% суми відповідної Витрати Проекту. УББ інформує Донорів кожного конкретного Проекту про завершення збору коштів на відповідний Проект шляхом публікації відповідної інформації на сторінці Проекту, а також електронною поштою (на адресу, зазначену Донором під час реєстрації на сайті). Інформування незареєстрованих (анонімних) Донорів здійснюється лише шляхом публікації інформації на сайті. Українська Біржа Благодійності також інформує Донорів кожного конкретного Проекту про виконання даного Проекту та подачу Звіту щодо його реалізації. 
  4. Донор може також перерахувати гроші "на Скарбничку категорії Проектів" та/або "на підтримку інфраструктури Української Біржі Благодійності". В разі перерахування коштів "на Скарбничку категорії Проектів" (Здоров'я, Освіта, Довкілля і Тварини, Як вдома..., Культура та Спорт, Мобільна скарбничка), кошти акумулюються на банківських рахунках МБФ "Українська Біржа Благодійності" і спрямовуються на конкретні Проекти відповідної Категорії за рішенням УББ. В разі перерахування коштів "на підтримку інфраструктури Української Біржі Благодійності", кошти витрачаються на Статутну діяльність МБФ "Українська Біржа Благодійності".
  5. У випадку, коли благодійні кошти на Проект зібрані та Проекту надано статус «Завершений», пожертви донорів, що продовжують надходити, автоматично потрапляють на розділ «Скарбничка категорії» проекту. Такі Донори Проекту інформуються про можливість переспрямувати ці благодійні кошті на інший Проект або Скарбничку категорії проекту. Якщо Донор протягом 14днів не надав відповіді, благодійні кошти спрямовуються на інший Проект або Скарбничку категорії проекту за рішенням УББ.

  6. Якщо протягом 6 (шести) місяців від дня публікації Проекту на сайті УББ не зібрано 100% необхідної суми Проекту, УББ може ухвалити рішення про припинення збору коштів на даний Проект. У разі ухвалення такого рішення, Українська Біржа Благодійності інформує про це відповідного Оператора допомоги, а також Донорів відповідного Проекта. Після цього кожен Донор на власний розсуд може спрямувати свою пожертву на будь-який інший Проект, або на Категорію Проектів. Якщо Донор не повідомив про своє рішення протягом 14 днів з моменту публікації інформації про припинення збору коштів, гроші перераховуються на відповідну Категорію Проектів. Гроші незареєстрованих (анонімних) Донорів перераховуються на відповідну Категорію Проектів.
  7. Благодійні пожертви, які надходять на рахунок УББ без зазначення цільового призначення (наприклад, не вказано: номер ордеру та/або назва проекту, та/або набувача благодійної допомоги тощо), або вказана інформація не дозволяє ідентифікувати цільове призначення пожертви, то вони зараховуються на статутну діяльність УББ та відображаються у загальному переліку донорів УББ.

 

 Детальніше - дивіться Правила, принципи та процедури Міжнародного благодійного фонду «Українська Біржа Благодійності»

Способи оплати

 

Завдання УББ – зробити благодійність зручною, комфортною та доступною для кожної людини. Ми працюємо над тим, аби максимально розширити спектр способів оплати.
 

Працює опція "сплатити готівкою у відділенні банку", працюємо над підключенням інших можливостей  – благодійні платежі з мобільних телефонів, терміналів, банкоматів тощо.
 

Одним із основних способів перерахування грошей на благодійні Проекти є платежі з банківських (платіжних) карт. Обслуговуються карти всіх банків України, СНД, Європи та більшості американських банків.Як оформити регулярний платіж?

Ви можете підписатися на регулярний платіж, який буде списуватися з вашої карти автоматично, щоб:

Підтримати роботу всієї платформи ubb.org.ua

Підтримати проекти певної категорії:

1. Як це працює: потрапляючи на сторінку регулярних платежів, ви зазначаєте у платіжному формулярі суму та періодичність списання коштів.

2. Ми просимо вас залишити ваш e-mail, для того, аби ви мали змогу відписатися від платежу, для цього сбережіть лінк, який ми вам надіслали. 

3. Після цього, банк у визначений Вами термін регулярно перераховуватиме гроші з Вашої картки на рахунок найдобріших справ.

4. Якщо платіж пройшов успішно, Ви побачите сторінку із подякою, а також зможете знайти своє ім'я (нік-нейм) та суму пожертви у списку Донорів Проекту

5. Увага: деякі банки відкривають можливість здійснювати регулярний платіж з карт лише за запитом клієнта.

Якщо Ви не впевнені, що Ваша карта відкрита для регулярних платежів – зв'яжіться з банком (за телефоном підтримки, зазначеному на звороті карти).
Вам потрібно зателефонувати в банк – скажіть оператору, що Ви хочете зробити регулярних платіж і він підключить дану функцію.

 

Як сплатити банківською (платіжною) картою

 1. Натисніть кнопку «Підтримати» на сторінці обраного Проекту – відкриється сторінка платіжного формуляру. В полі "сума внеску"  введіть бажану суму (валюта - гривня, мінімальний платіж складає 1 грн). 
 2. Ви також можете, за бажанням, зробити внесок в існування та розвиток нашої благодійної платформи - Поле  "Підтримати ubb.org.ua (за бажанням)", тут можна вказати будь-яку суму або зробити це іншим разом.  
 3. Підпишіть благодійний внесок - залиште побажання або введіть своє ім'я чи нік-нейм, або лишіть поле вільним – тоді Ваша пожертва буде записана як анонімна. 
 4. Натисніть зелену кнопку "Сплатити". Відкриється сторінка оплати, де Вам треба ввести номер карти, термін її дії, cvv2 код карти (три останніх цифри на звороті карти в полі з підписом) та іншу інформацію на вимогу процессінгу (залежить від налаштувань рівней безпеки вашої карти).
 5. Якщо платіж пройшов успішно, Ви побачите сторінку із подякою, а також зможете знайти своє ім'я (нік-нейм) та суму пожертви у списку Донорів Проекту.
 6. Важливо: деякі банки відкривають можливість здійснювати оплату з карт в Інтернеті лише за запитом клієнта. Якщо Ви не впевнені, що Ваша карта відкрита для платежів в Інтернеті – зв'яжіться з банком (за телефоном підтримки, зазначеному на звороті карти). Зазвичай для того, щоб відкрити карту для однієї чи кількох транзакцій, достатньо зателефонувати в банк – скажіть оператору, що Ви хочете сплатити в Інтернеті і він протягом хвилини підключить дану функцію. Якщо ж Ви бажаєте відкрити цю можливість назавжди, скоріш за все, Вам потрібно підписати відповідний документ у відділенні Вашого банку, або заповнити online заявку.
 7. Розмір банківської комісії та комісії платіжних систем за здійснення платежу залежить від обраного Вами способу оплати. Комісія з платежів власників карт Visa та MasterCard ПриватБанк - 0%, для карт інших банків - 1,8%. При оплаті карткою ПриватБанку сума комісії буде додана до благодійної пожертви на проект, що Ви підтримали. 
 8. Дякуємо за те, що прочитали цей текст. Сподіваємося, що він зробить для Вас благодійність ще більш простою, зручною та комфортною процедурою.