UBB_logo
Marathon_logo
Fund

МБФ "Кожен Може"

Місія фонду – розвивати волонтерство та благодійність, відповідальне та толерантне суспільство, координуючи та спрямовуючи допомогу тим, хто найбільш цього потребує.

Фонд надає допомогу:

· Дітям, літнім людям та людям з інвалідністю, які втратили дім внаслідок воєнних дій.

· Пораненим військовим та мирним мешканцям.

· Сім'ям загиблих військових.

· Важко хворим дітям, що проживають на окупованих територіях.

· Співпрацює з лікарнями та шпиталями щодо забезпечення обладнанням та витратними матеріалами.Тел: +38 050 254 1811

Email: everybodycan.ua@gmail.com

Веб-сайт: http://everybodycan.com.ua/ 

FB: https://www.facebook.com/everybody.can.ua

Загалом на марафон зібрано: 73787,46 грн


...

Я біжу за тебе. Дихай! Геннадій Чижиков

Геннадій Чижиков – президент Торгово-промислової палати України, доктор економічних наук, ультрамарафонець. В осінньому забігу Геннадій подолав повну марафонську дистанцію – 42,195 км під крижаним дощем і разом з однодумцями зібрав значну суму на медичне обладнання для дітей, які виборюють своє здоров'я. 9 квітня на Nova Poshta Kyiv Half Marathon Геннадій Чижиков знову подолає напівмарафонську дистанцію, щоб підтримати пацієнтів з проблемами дихання. Адже добрі справи, як і спорт, не знають меж!


100 % 21100,00 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Я біжу за тебе. Дихай! Команда ТПП України!

Місія Торгово-промислової палати України – створювати та підтримувати сприятливе середовище для ведення бізнесу в Україні, посилювати міжнародну ділову співпрацю "Україна – світ". Історія палатівського руху в нашій державі налічує 105 років, проте й сьогодні ТПП України – це впливова, дієва, проактивна організація, з потужною мережею партнерів за кордоном, що створює умови для сталого розвитку та підвищення конкурентоспроможності українського бізнесу.


100 % 20000,00 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Я біжу за тебе. Дихай! Марія Захаренко

Мене звати Марія Захаренко. Nova Poshta Poshta Kyiv Half marathon – це вже п’ятий "офіційний" марафон, в якому я беру участь, і другий – благодійний. Минулого року почалися мої стосунки з бігом. І того ж року я вперше бігла не просто так, а для того щоб допомогти іншим. Я вдячна кожному, хто підтримав мене і мій благодійний збір. Сподіваюсь на вашу підтримку і цього разу.


100 % 4222,93 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Я біжу за тебе. Дихай! Олена Жупікова

Місія Олени Жупіковой – підвищувати рівень управлінських знань в Україні. Олена – бізнес-леді, засновниця й ідейний натхненник KA Group – компанії, яка створює заходи преміум-класу; надихає, розвиває, дає доступ до нових ідей і знань українському бізнесу. 9 квітня Олена Жупікова разом з фондом "Кожен Може" пробіжить свій перший напівмарафон і збере гроші на покупку реанімаційного обладнання для Центру пульмонології.


110 % 998,47 грн
Зібрали Потрібно
110% Complete (success)

Підтримати

...

Я біжу за тебе. Дихай! Галина Ширшик

"Біг ніколи не був для мене тільки спортом. Я взуваю кросівки, щоб швидше бігти до своїх цілей. Кожний кілометр дає енергію, витривалість та концентрацію на тому, що дійсно важливо. На Nova Poshta Kyiv Half marathon я буду бігти назустріч здоров’ю – своєму та інших. Тому я підтримую ініціативу "Я біжу за тебе. Дихай!" фонду "Кожен Може" і буду збирати кошти на реанімаційне обладнання для Центру пульмонології.


100 % 1106,45 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Я біжу за тебе. Дихай! Галина Титиш

Знайомтеся: Галина Титиш – журналіст та освітянка, екс головний редактор УП.Життя. 9 квітня Галина пробіжить дистанцію в Nova Poshta Kyiv Half marathon, щоб зібрати кошти на купівлю реанімаційного обладнання для Центру пульмонології.


100 % 15000,00 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Я біжу за тебе. Дихай! Юлія Черніцька

Знайомтеся: Юлія Черніцька! Юля - чемпіонка, напевне, в усьому! На осінньому марафоні Юля не просто пробігла частину своєї дистанції в естафеті під крижаним дощем, але й всього за 6 днів зібрала значну суму на покупку реанімаційного обладнання! А ще Юля - засновник і ідеолог проекту Fitness mama, щаслива дружина і мама чотирьох дочок. Ми пишаємося і підтримуємо тебе, Юля!


100 % 11359,61 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати