UBB_logo
Marathon_logo
Fund

ВБО "Даун Синдром"

ВБО "Даун Синдром" - всеукраїнська благодійна організація, місією якої є підвищення якості життя та створення нового майбутнього для людей з синдромом Дауна.

Тел.: +38 044 540 9609

Email: info@downsyndrome.org.ua

Web-site: www.downsyndrome.org.ua

Загалом на марафон зібрано: 6470,12 грн


...

Сонячний пробіг, Максим Карпюк

Я ТОР manager, після відходу з Карлівського машинобудівного заводу (був там комерційним директором) восени минулого року взяв take off. Що б перевести дух, відновити і бути готовим прийняти наступний challenge.


100 % 201,00 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Сонячний пробіг, Вячеслав Куц

Вячеслав Куц — фахівець у зовнішньоекономічній діяльністі. Любить свою родину, спорт та подорожі. Перший раз бере участь в бігових змаганнях на підтримку ВБО "Даун синдром".


5 % 5000,00 грн
Зібрали Потрібно
5% Complete (success)

Підтримати

...

Сонячний пробіг, Вячеслав Зирянов

Вперше буду брати участь у 7-му Київському міжнародному півмарафоні 2017 та подолаю 10-кілометрову дистанцію. Мета - зібрати кошти на роботу Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна, а саме на індивідуальні заняття.


43 % 5000,00 грн
Зібрали Потрібно
43% Complete (success)

Підтримати

...

Сонячний пробіг, Володимир Голіяд

Володимир Голіяд — член правління ВБО «Даун синдром», батько 5-х річного Дмитра із синдромом Дауна. Ціль команди – зібрати кошти на роботу Центра раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна, а саме індивідуальні заняття.


65 % 5000,00 грн
Зібрали Потрібно
65% Complete (success)

Підтримати

...

Сонячний пробіг, Микола Бабаєнко

Мене звуть Бабаєнко Микола, і я багато дізнався про Даун синдром. Виявляється, це не хвороба, а просто особливість людини. А значить, ці діти в майбутньому можуть бути повноцінними членами суспільства.


11 % 5000,00 грн
Зібрали Потрібно
11% Complete (success)

Підтримати