UBB_logo
Fund

БО "Серце воїна"

БО "Серце Воїна" – це проект некомерційної організації Healing War Scars, основним завданням якого є надання допомоги і навчання сучасної психологічної та фізичної реабілітації людей, які пережили війну/бойові дії в Україні.

Контакти: 

Вебсайт: http://woundedwarriorukraine.org/

Електронна адреса: info.sercevoiina@gmail.com

Wounded Warrior Ukraine це проект для надання допомоги і навчання методам психологічної та фізичної реабілітації в Україні.

28 травня 2017 у Дніпрі пройде – Interpipe Dnipro Half Marathon 2017 за участтю команди Фонду.

Загалом на марафон зібрано: 64187,53 грн


...

Роман Торговицький: біжу, щоб допомогти герою!

Роман Торговицький – засновник БО "Серце воїна", яка допомагає ветеранам повернутися до мирного життя. Цьогоріч команда "Серце воїна" стала партнером соціального проекту "Переможці". Він присвячений ветеранам АТО, волонтерам і паралімпійцям, котрі втратили частини тіла, проте не втратили силу духу. 
Я біжу щоб, допомогти Руслану Мураєву перемогти біль та обставини, повернути відчуття безпеки, знайти нового себе і не ховатись від оточуючих, а ще – дати поштовх для подальшого розвитку.


100 % 7135,37 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Євгенія Цвєтанська: біжу, щоб допомогти герою!

Євгенія Цвєтанська – кореспондент ТСН.
У неділю, 28 травня, у Дніпрі стартує благодійний забіг "Переможці" на 2 км у рамках великої бігової події Dnipro Half Marathon, щоб допомоги пораненому ветерану АТО Руслану Мураєву придбати спортивний протез руки. Руслан дуже любить бокс. Пішов захищати нас. Нині – він ветеран вже сучасної війни.


100 % 6439,13 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Владислав Тітарев: біжу, щоб допомогти герою!

Тітарев Владислав – відомий волонтер, засновник фонду "Народна армія".
Я бігтиму для, того щоб у Руслана Мураєва була спортивна рука. Коли я зустрів його в госпіталі після поранення, зрозумів, що цей хлопець дуже сильний, справжній український воїн, який гідний можливості займатися спортом та вболівати за улюблену команду.


100 % 10000,00 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Євген Терехов: біжу, щоб допомогти герою!

Євген Терехов – ветеран АТО.
Я підтримую благодійний забіг, щоб збирати гроші на спортивний протез для мого побратима Руслана Мураєва. Благодійний забіг "Переможці" на 2 км стартує у неділю, 28 травня, у Дніпрі в рамках великої бігової події – Dnipro Half Marathon, щоб допомоги пораненому ветерану АТО Руслану Мураєву придбати спортивний протез руки.


111 % 559,81 грн
Зібрали Потрібно
111% Complete (success)

Підтримати

...

Аня Добриднєва: біжу, щоб допомогти герою!

Аня Добриднєва – співачка.
Я біжу, щоб підтримати ветерана АТО Руслана Мураєва з Дніпропетровщини. Попри важке поранення, він не здався, а навпаки: мужньо іде вперед і впевнено будує плани на майбутнє. У неділю, 28 травня, у Дніпрі стартує благодійний забіг "Переможці" на 2 км у рамках великої бігової події Dnipro Half Marathon, щоб допомоги пораненому ветерану АТО Руслану Мураєву придбати спортивний протез руки.


100 % 10000,00 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Анна Гвоздяр: біжу, щоб допомогти герою!

Анна Гвоздяр – волонтерка Центрального військового шпиталю, смілива дівчина, котра допомагала бійцям на передовій.
У неділю, 28 травня, у Дніпрі стартує благодійний забіг "Переможці" на 2 км у рамках великої бігової події Dnipro Half Marathon, щоб допомоги пораненому ветерану АТО Руслану Мураєву придбати спортивний протез руки.


100 % 10000,00 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Максим Музика: біжу, щоб допомогти герою!

Максим Музика – волонтер.
У неділю, 28 травня, я бігтиму у Дніпрі благодійний забіг "Переможці" на 2 км у рамках великої бігової події Dnipro Half Marathon, щоб допомоги пораненому ветерану АТО Руслану Мураєву придбати спортивний протез руки. До поранення Руслан займався боксом і тепер прагне визначити можливий для себе спорт, а для цього дуже потрібен новий сучасний протез, з яким можна тренуватися.


100 % 3425,48 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Соломія Вітвіцька: біжу, щоб допомогти герою!

Соломія Вітвіцька – ведуча каналу 1+1.
У неділю, 28 травня, я бігтиму у Дніпрі благодійний забіг "Переможці" на 2 км у рамках великої бігової події Dnipro Half Marathon, щоб допомоги пораненому ветерану АТО Руслану Мураєву придбати спортивний протез руки. Головна мета проекту "Переможці" – це психофізіологічна реабілітація ветеранів АТО. Ми впевнені, що спорт надихне хлопців на нові досягнення, тож робимо все можливе, аби вони могли тренуватися зі спеціальними спортивними протезами.


100 % 10000,00 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Даша Бережньова: біжу, щоб допомогти герою!

Даша Бережньова – журналіст, телеведуча.
Я щаслива долучитися до благодійного забігу "Переможці" на 2 км у рамках великої бігової події Dnipro Half Marathon, який стартує у Дніпрі у неділю 28 травня, щоб допомогти повернути до активного життя захисника України з моєї рідної області – Руслана Мураєва.


100 % 6627,74 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати