UBB_logo
Fund

БФ "Запорука"

Фонд "Запорука" з 2008 року щоденно підтримує родини онкохворих дітей, які лікуються в Національному інституті раку, відділі дитячої нейрохірургії Інституту Нейрохірургії ім. акад. Ромоданова та відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського дитячого спеціалізованого медичного центру у Львові. Організував та фінансує психологічну службу для пацієнтів цих лікарень, службу лікарів-реабілітологів, відкрив Центр для проживання онкохворих дітей "Дача". Має нагороди "За вклад у розвиток медицини" та "Благодійник року 2010".

zaporuka.org.ua 

 

 

Загалом на марафон зібрано: 70960,46 грн


...

Біжимо, щоб Віка ходила! Масажний патруль

Ми – команда професіоналів, які люблять свою справу. Беремо участь у фестивалях, забігах, марафонах, благодійних акціях. Наша спеціалізація – відновлення спортсменів після тяжких фізичних навантажень. Ми хочемо допомогти Вікторії одержати перемогу над недугою та здійснити свої мрії! І сподіваємось зустрітися з нею на черговому спортивному заході!


100 % 20000,00 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Біжимо, щоб Віка ходила! Ліля Сидоренко і "Запорука"

Ліля Сидоренко бігтиме, аби Віка ходила. Сьогодні Ліля – довгокоса красуня, кохана дружина, мама двох чудових діток, а у минулому їй теж довелося провести не один місяць у лікарняних стінах онкологічного відділення, втратити волосся, терпіти невимовний щоденний біль. Ліля, як ніхто інший, розуміє Віку і хоче їй допомогти. А команда "Запоруки" допоможе Лілі збирати кошти і пробіжить з нею благодійний забіг.


100 % 20000,00 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Біжимо, щоб Віка ходила! Театр танцю "Форсайт"

Театр танцю "Форсайт" та його незмінні керівники – Ліна Верес і Олександр Лещенко – бігтимуть, щоб 11-тирічна Віка не втратила ніжку і могла ходити і танцювати. Дівчинці потрібен імплант вартістю понад мільйон гривень.

Приєднуйтесь і ви до команди рятівників.


100 % 5301,76 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Біжимо, щоб Віка ходила! Медична мережа "Добробут"

Ми лікарі, ми цілодобово піклуємось про наших пацієнтів. Щодня ми бачимо біль, але завжди знаємо, як його полегшити.

Історія Вікторії вразила нас, і ми вирішили не стояти безпорадно осторонь.


100 % 20305,00 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Біжимо, щоб Віка ходила! Guide Runner

Guide Runner – команда незрячих спортсменів!
Через проблеми із зором ми не можемо бігти самі, з нами за руку бігтимуть гайди (супроводжуючі). Минулого року проект #СомнениеChallenge на Українській Біржі Благодійності зібрав для нас річний бюджет занять з тренером. Цього року ми теж хочемо допомогти. Ми бігтимемо, щоб Віка ходила!


101 % 5353,70 грн
Зібрали Потрібно
101% Complete (success)

Підтримати