UBB_logo
Marathon_logo
Fund

БФ "Відкриті долоні"

Кому ми допомогаемо? 

В рамках програми "паліатив" - невиліковно хворим дорослим і дітям з усієї території України.

В рамках програми "Кисень.ua" - дітям і дорослим з усієї території України, які живуть з діагнозом муковісцидоз.

В рамках програми "Людині потрібна людина" - дітям, які прходить лікування від онкозахворювань в м.Києві, дітям з хронічною нирковою недостатністю, які проходять лікування в Охматдиті, дітям з ДЦП, дітям і дорослим з муковісцидозом.

open-palms.org.ua

Загалом на марафон зібрано: 29779,27 грн


...

Бігти, щоб дихання не перервалось. Бондаренко В.

І от знову БФ "Відкриті Долоні" оголошує про набір до команди фандрайзерів бігунів для участі у 7-му Київському півмарафоні Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017. Я погодилась! Ще б пак! Забіг буде проходити у день мого народження! Хіба можна знайти кращий варіант для святкування? Запрошую друзів приєднатись!
А в якості подарунку – перерахувати гроші на користь програми.


103 % 929,85 грн
Зібрали Потрібно
103% Complete (success)

Підтримати

...

Бігти, щоб дихання не перервалось. Ірина Корсак

«Я Ірина, мені 41 рік, за фахом - лікар-кардіолог, а також мати двох дітей. Спорт, взагалі-то, не дуже люблю, радше він мені потрібен для здоров'я. Але думка, що від моїх тренувань буде користь комусь ще, надихає і надає бігу сенсу! Моя мета – збір коштів на медичне обладнання для діагностики та лікування діток з проблемами дихання.»


101 % 6060,69 грн
Зібрали Потрібно
101% Complete (success)

Підтримати

...

Бігти, щоб дихання не перервалось. Руслан Бондаренко

«Я – Руслан Бондаренко, мені 37 років, і я вдруге беру участь в офіційному забігу в якості фандрайзера БФ «Відкриті долоні». 9 квітня я пробіжу 21,0975 км, щоб зібрати кошти на обладнання для пульмонологічного відділення Київської обласної дитячої лікарні. Наша допомога дасть можливість на якісно новому рівні діагностувати захворювання легень, а отже – точніше і швидше лікувати діток!»


101 % 2527,13 грн
Зібрали Потрібно
101% Complete (success)

Підтримати

...

Бігти, щоб дихання не перервалось. Лідія Кузьменко

Привіт! Мене звати Лідія. Я мама трьох дітей та працюю в гуманітарній організації. Часто стикаюся із різними потребами людей, які не завжди можна задовольнити порухом пальця.


100 % 5417,78 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Бігти, щоб дихання не перервалось. Марія Айлен

Уявити собі не могла, що сучасна дитяча лікарня може бути в такому скрутному становищі. Туди, до пульмонологічного відділення, потрапляють діти з тяжкою пневмонією, астмою, хронічними захворюваннями легень, синдромом нічного апное (зупинки дихання). А обладнання для діагностики настільки застаріле, що покладатись на нього лячно. Як же рятувати дітей?


100 % 11324,84 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Бігти, щоб дихання не перервалось. Аліса та інженерики

"З будь-якої пастки,
Без жодної істерики,
Гідно та майстерно
Вийдуть Інженерики!"

Учні 5-А класу Київської інженерної гімназії прагнуть зібрати кошти на придбання спірографа аби допомогти маленьким пацієнтам Київської дитячої обласної лікарні (м. Боярка).


100 % 3518,98 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати