UBB_logo
Fund

БФ "Серця Майбутнього"

Перший благодійний фонд створений лікарями двох провідних державних кардіохірургічних центрів України.
Ми, кардіохірурги, провідних клінік заснували благодійний фонд «Серця Майбутнього» для того, що б надавати не лише професійну, але і благодійну допомогу дітям з вродженими вадами серця.

Ми більше не можемо залишатися осторонь і дивитись як страждають діти, бачити біль і страх в очах батьків, які не знають як врятувати своїх улюблених малят.

Щиро розраховуємо на вашу підтримку та милосердя! Давайте подаруємо нове життя дитячим серцям! Ажде разом ми - сила!   futurehearts.com.ua

 

Загалом на марафон зібрано: 100000,0 грн


...

Біжу, щоб сердечка бились! Ігор Дітківський

Я, Ігор Дітківський, – ендоваскулярний кардіохірург Національного Інституту Серцево-Судинної Хірургії ім. Амосова. Біжу щоб зібрати кошти на рентген-трубку у відділення ендоваскулярного лікування вроджених та структурних вад серця. Щоб і надалі мати змогу займатись справою свого життя - рятувати серця українців!


100 % 50000,00 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати

...

Біжу, щоб сердечка бились! Богдан Черпак

Я, Богдан Черпак, – ендоваскулярний кардіохірург Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова. Біжу щоб зібрати кошти на рентген-трубку у відділення ендоваскулярного лікування вроджених та структурних вад серця. Щоб і надалі мати змогу займатись справою свого життя рятувати серця українців!


100 % 50000,00 грн
Зібрали Потрібно
100% Complete (success)

Підтримати