Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

МЕДІА (10 з 10)

Мрії змінюють життя

15.02.2017Від семи років Юра Штрикуль з Полтави грав у футбольній команді спеціальної школи для глухих дітей. Любов до цієї гри привив хлопчику тренер, який теж має ваду слуху. Проте два роки тому Юрко захворів на рак крові, і хвороба стала на заваді досягнення життєвих цілей. Тривалий час Юрко проходить лікування, але не полишає прагення стати класним футболістом.

Внутрішні переселенці: від кого очікувати допомоги?

17.06.2014Внутрішні переселенці: від кого очікувати допомоги? – Deutsche Welle, 17.06.2014

Сиротам - повноцінне харчування!

18.03.2013БАБАНСЬКА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ОТРИМУЄ ДОВГООЧІКУВАНЕ МОЛОКОПЕРЕРОБНЕ ОБЛАДНАННЯ!

Неравнодушные украинцы помогли многодетной семье купить корову

28.02.2013Неравнодушные украинцы, которые пожертвовали деньги на помощь многодетной семье, помогли осуществить их давнюю мечту – купить корову, сообщили в ВГО Платформа оздоровления общества. Семья Вышковских из Киевской области воспитывает девятерых детей: шестерых родных детей и троих взятых под опеку. Они живут, в двухэтажном доме, который был передан им по решению сельского совета.

Миколай приходить до кожного

19.12.2012Уявити собі дитинство без подарунків від Чудотворця не можна. Напередодні цього дня дітки пригадують чи були вони чемними цілий рік. Всі вони хочуть отримати солодкі подарунки, а не різки, які кладуть під подушки неслухам. Цього разу БФ «Ти-Ангел», як і щороку, попросив Миколая не дарувати нікому прутиків, а зробити свято, яке б їм запам’яталося на цілий рік.

dobrodar.org: Статья про УББ и Сашу Кривошапко

09.11.2012В это воскресенье в программе "ШоумаSтгоуон" на Новом Канале нелегкую победу среди знаменитых и талантливых одержал певец Александр Кривошапко и полученный приз в 20 тысяч гривен отдал на благотворительность. А объектом его помощи стал приют для детей Херсонщины!

Рамблер: Кривошапко победил в талант-шоу и передал выигрыш сиротам

09.11.2012В воскресеньев эфире Нового канала в программе ШоумаSтгоуон победу одержал Александр Кривошапко и полученный приз — 20 тысяч гривен передал на завершение проекта Херсонского фонда «Захист» «Гостеприимный дом, а не убогое пристанище» — на создание коллекции одежды для Херсонского областного приюта для детей и помощи средствами личной гигиены

Приз в 20 000 грн на благотворительную помощь детям Херсонского приюта

04.11.2012На этой неделе в программе «ШоумаSтгоуон» на Новом Канале нелегкую победу среди знаменитых и талантливых одержал певец Александр Кривошапко и полученный приз в 20 тысяч гривен отдал на благотворительность. А объектом его помощи стал приют для детей Херсонщины!

Перший Національний: ”Казковий затишний куточок”

30.10.2012Вони хочуть допомагати, але їм самим потрібна підтримка. Центр допомоги дівчатам та молодим мамам за 3 роки існування "поставив на ноги" з тисячу жінок. Нині працівники отримали ще одну кімнату для роботи, але окрім стін там немає нічого. Допомогти копійкою чи речами, щоб облаштувати приміщення, просять усіх небайдужих.