Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins301 387 039 грн
Ua

МЕДІА (10 з 14)

Мрії змінюють життя

15.02.2017Від семи років Юра Штрикуль з Полтави грав у футбольній команді спеціальної школи для глухих дітей. Любов до цієї гри привив хлопчику тренер, який теж має ваду слуху. Проте два роки тому Юрко захворів на рак крові, і хвороба стала на заваді досягнення життєвих цілей. Тривалий час Юрко проходить лікування, але не полишає прагення стати класним футболістом.

Внутрішні переселенці: від кого очікувати допомоги?

17.06.2014Внутрішні переселенці: від кого очікувати допомоги? – Deutsche Welle, 17.06.2014

Сиротам - повноцінне харчування!

18.03.2013БАБАНСЬКА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ОТРИМУЄ ДОВГООЧІКУВАНЕ МОЛОКОПЕРЕРОБНЕ ОБЛАДНАННЯ!

Неравнодушные украинцы помогли многодетной семье купить корову

28.02.2013Неравнодушные украинцы, которые пожертвовали деньги на помощь многодетной семье, помогли осуществить их давнюю мечту – купить корову, сообщили в ВГО Платформа оздоровления общества. Семья Вышковских из Киевской области воспитывает девятерых детей: шестерых родных детей и троих взятых под опеку. Они живут, в двухэтажном доме, который был передан им по решению сельского совета.

Миколай приходить до кожного

19.12.2012Уявити собі дитинство без подарунків від Чудотворця не можна. Напередодні цього дня дітки пригадують чи були вони чемними цілий рік. Всі вони хочуть отримати солодкі подарунки, а не різки, які кладуть під подушки неслухам. Цього разу БФ «Ти-Ангел», як і щороку, попросив Миколая не дарувати нікому прутиків, а зробити свято, яке б їм запам’яталося на цілий рік.