Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins306 269 752 грн
Ua

МЕДІА (6 з 6)

Казкотерапія: подаруй дитині щастя. ICTV

ефір 11.08.2013«Музична казкотерапія для малят» створюється казкаркою Катериною Єгорушкіною спільно з музикантом Стефаном Недерицею. Творчий дует вже видав дві дитячі книжки, в комплекті до яких йшли диски з авторською музикою. Проект дуже сподобався дітям і батькам. Мета ж цього проекту – зібрати 20000 грн для видання книжок, аби подарувати їх дитячим садкам, музичним школам та бібліотекам по всій Україні.

Про казкотерапію, телеканал Культура

ефір 12.11.2012Казкотерапія для дітей. Заняття, спрямовані на загальний і творчий розвиток дитини, проводить дитяча письменниця та психолог Катерина Єгорушкіна. У теплій дружній атмосфері вона прагне виховати у малят моральні цінності. Як проходять такі заняття, бачила наша знімальна група.

Про казкотерапію на Першому Національному

ефір 12.11.2012Стефан Недериця в ефірі Першого Національного розповідає про музичну терапію та про музичну казкотерапію.

Про казкотерапію, 5 канал

ефір 13.10.2012Як навчитися говорити і перестати боятися темряви за допомогою казки. Про це знає киянка Катерина Єгорушкіна. Вона пише казки для дітлахів з психологічними проблемами.

Про казкотерапію на Першому Національному

ефір 18.08.2012Інтерв'ю Стефана Недериці про музичну терапію, передача «Ера здоров'я» з Валентиною Берник

Телерадіокомпанія «Нове Телебачення Краю»

ефір 20.07.2012«Дивись, читай, слухай українське!». Під такою назвою проекти для дітей презентували казкарка Катерина Єгорушкіна, співачка Олена Карпенко та художниця Лілія Тєптяєва. Зустріч з малятами відбулась у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття.