Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins312 251 411 грн
Ua

МЕДІА (7 з 7)

Благодійність не має кордонів

ефір 29.05.2014Благодійність не має кордонів, Живе телебачення, http://zhyve.tv/news/blagodiynist-ne-maie-kordoniv.html

Сюжет канала UBR

ефір 29.01.2014Сюжет канала UBR

«Критична точка»: Семья на прокат

ефір 10.06.2013Скорая помощь для кризисных семей. Здесь нельзя говорить слова "мама" и "папа". Кто взял на себя ответственность преодолеть сиротство в Украине?

Великій родині потрібна голувальниця!

ефір 07.03.2013Новий канал побував у гостях у багатодітної родини Вишковських. Тепер уся Україна знає своїх героїв і корівоньку Калину!

Неравнодушные украинцы помогли многодетной семье купить корову

28.02.2013Неравнодушные украинцы, которые пожертвовали деньги на помощь многодетной семье, помогли осуществить их давнюю мечту – купить корову, сообщили в ВГО Платформа оздоровления общества. Семья Вышковских из Киевской области воспитывает девятерых детей: шестерых родных детей и троих взятых под опеку. Они живут, в двухэтажном доме, который был передан им по решению сельского совета.

Перший Національний: Казковий затишний куточок (відео)

ефір 08.11.2012Вони хочуть допомагати, але їм самим потрібна підтримка. Центр допомоги дівчатам та молодим мамам за 3 роки існування "поставив на ноги" з тисячу жінок. Нині працівники отримали ще одну кімнату для роботи, але окрім стін там немає нічого. Допомогти копійкою чи речами, щоб облаштувати приміщення, просять усіх небайдужих.

Перший Національний: ”Казковий затишний куточок”

30.10.2012Вони хочуть допомагати, але їм самим потрібна підтримка. Центр допомоги дівчатам та молодим мамам за 3 роки існування "поставив на ноги" з тисячу жінок. Нині працівники отримали ще одну кімнату для роботи, але окрім стін там немає нічого. Допомогти копійкою чи речами, щоб облаштувати приміщення, просять усіх небайдужих.