Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 642 256 грн
Ua

МЕДІА (5 з 5)

Акція на захист притулку «Щасливий берег»

27.02.2013Вони вже збирали прес-конференцію, а тепер влаштували мітинг. Власники притулку для собак «Щасливий берег» закликають уберегти їхніх підопічних тварин. Уже більше трьох тижнів волонтери не можуть навідати песиків-безхатьків. Власник приміщення притулку, який здає волонтерам його в оренду, нібито влаштував справжнє рейдерське захоплення. Деталі знає Ірина Ільченко.

Притулок для собак на Київщині захопили

27.02.2013Собаче нещастя у «Щасливому березі». Притулок для тварин із такою позитивною назвою насправді став полоном для пухнастих безхатьків. Більше 20 днів там господарюють рейдери, які морять собак голодом і спрагою. Власники притулку написали листа у генеральну прокуратуру. Поки чекають відповіді, собаки зникають.

Відроди життя! Запусти рибу!Озеро ”Тельбін”, Київ.

05.05.2012Там, где в детстве мы с вами ловили рыбу, в тех озерах, куда ходили с удочкой по выходным наши деды, сейчас в основном водятся пустые бутылки и лягушки. Некоторые ученые уверены, что популяция рыбы в Украине уже давно перешла за черту самовосстановления. И Украина скоро станет первой страной без рыбы. Но возродить былую жизнь в Днепре еще можно!

ICTV: УББ возрождает жизнь, запуская рыбу (Позняки)

ефір 07.04.2012Там, где в детстве мы с вами ловили рыбу, в тех озерах, куда ходили с удочкой по выходным наши деды, сейчас в основном водятся пустые бутылки и лягушки. Некоторые ученые уверены, что популяция рыбы в Украине уже давно перешла за черту самовосстановления. И Украина скоро станет первой страной без рыбы. Но возродить былую жизнь в Днепре еще можно!

5 КАНАЛ: УББ чистить озера Києва рибою!

ефір 07.04.2012Рибна допомога. Щоб очистити водойми - у столичні озера масово запускають товстолоба і білого амура. Риба з'їсть непотрібні водорості і вже за півроку заболочені озера стануть прозорими, упевнені фахівці.