Українська біржа благодійності

зібрано на УББ
coins308 713 296 грн
Ua

МЕДІА (10 з 16)

Міжнародний день благодійності

ефір 04.09.2013Призначення Генеральною Асамблеєю ООН 5 вересня, у річницю смерті Матері Терези, Міжнародного дня благодійності засвідчує про визнання на глобальному рівні особливої ролі благодійників та благодійних інституцій у вирішенні гуманітарних криз, складних соціальних питань і пом’якшенні людських страждань.

25.01.2013Воркаут - это осмысленное развитие себя! Воркаут это не только тренировки, это ещё атмосфера позитива и отличная компания! Воркаут — альтернатива употреблению психоактивных веществ, алкоголя и разным формам отклоняющегося от нормы поведения.

16.07.2012Седьмой день экспедиции. Экологи в том числе посетили нашу социальную акцию в Одессе.

Дайв-нырялка на Тарханкуте

06.06.2012В 2009 году в поселке Оленевка, мыс Тарханкут проводился лагерь активной реабилитации для людей с ограниченными физическими возможностями по обучению дайвингу общественной организацией "Спортивный клуб инвалидов "Одесса-Баскет". Фильм снят Марией Пташниковой, а подводные съемки Александра Кушнира.

СТБ. Дитячій бездоглядності - червону картку!

ефір 31.05.2012Чиновники хочуть до 2020-го року забезпечити всіх дітей-сиріт сім'ями. В планах - віддати обездолених дітлахів без батьківської опіки прийомним родичам або у дитячі будинки сімейного типу. Сьогодні ж українських дітей із складними долями об'єднали футболом. Під егідою ООН в Києві відбулися спортивні матчі.

Бездоглядності червону картку! Своє ЄВРО!

ефір 31.05.2012У Києві розіграли кубок ЮНІСЕФ для соціально незахищених дітей. До складу команд з різних міст України юні спортсмени потрапили або з вулиці, або з інтернату. Серед організаторів турніру - Українська Біржа Благодійності, яка постійно допомагає знедоленим і знаходить спонсорів для вирішення різних дитячих проблем.

В. Ващук на Кубку ЮНІСЕФ

31.05.2012Владислав Ващук, відомий футболіст, захисник ФК «Динамо» у 1993 -- 2008рр. під час всеукраїнського футбольного турніру «Кубок ЮНІСЕФ» серед команд дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, який 31 травня організував Дитячий фонд ООН ( ЮНІСЕФ) в Україні для того, щоб допомогти реабілітації дітей, а також привернути увагу громадськості до ключових проблем реалізації прав дітей в Україні.

Новий Канал, ”Підйом”. Кубок ЮНІСЕФ!

ефір 31.05.2012Футбол об’єднує тисячі дітей. УББ разом з ЮНІСЕФ проводить в Україні турнір з футболу для підтримки дітей, які потрапили у складне життєве становище не з власної провини. На стадіоні Локомотив (біля метро Вокзальна) відбудеться всеукраїнський футбольний турнір, а після нього концерт за участю відомих українських зірок. Метою проведення турніру є допомога цим дітям

Футбольний турнір на ”Кубок ЮНІСЕФ”

ефір 31.05.2012Поки вся країна чекає чемпіонат ЄВРО, діти вже грають у футбол. Вперше діти, що опинилися у складних життєвих обставинах, приїхали з різних областей до Києва, щоб пограти в футбол. Організатори хочуть, щоб кожна дитина, позбавлена батьківської опіки, була оточена турботою.

”Танцюють всі! Повернення героїв”: Почуйте нас серцем (6)

ефір 18.05.2012Телеканал СТБ будет поддерживать замечательных и талантливых детей Украины, поэтому 10% от стоимости каждой отправленной вами СМС за ваших любимцев в шоу «Танцуют все! Возвращение героев» будут перечисляться Украинской Бирже Благотворительности - на Проект ''Услышьте нас сердцем''!