Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

МЕДІА (6 з 6)

В пошуках чистої води: Херсон

22.07.2012УББ з волонтерами, мер Херсону з помічниками, кримінально-виконавча служба Комсомольського району м.Херсон та ТМ "Бар'єр", діти і пенсіонери - всі вони рятували річку Кошову від сміття.

В пошуках чистої води: Херсон, Севастополь.

ефір 22.07.2012Екологічна експедиція "В пошуках чистої води" + добровольці УББ побували у Херсоні та Севастополі, що не змогли залишити без уваги місцеві ЗМІ. Сюжет про наслідки еко-соціальної акції.

В пошуках чистої води: Херсон

17.07.2012Восьмий день експедиції. Екологи в тому числі відвідали нашу соціальну акцію у Херсоні.

В пошуках чистої води: Херсон

17.07.2012По Херсону пронісся ударний смерч еко-соціальної кампанії "В пошуках чистої води". Більше всього "постраждав" район Корабел - дивізія екологів та добровольців повністю очистила прибережну зону річки Кошова від мусору. Шматочок життя з передової - на цьому відео.

В пошуках чистої води: Херсон, радіо Свобода

ефір 13.07.2012Ранкова програма "Місце Зустрічі" на херсонському радіо. Софія запросила в гості голову Херсонського благодійного фонду "Захист" Ларису Польську. Лариса розповіла радіослухачам про майбутню унікальну соціальну акцію "В пошуках чистої води. Знай, що ти п'єш!". Та про те, скільки хорошого планують зробити співробітники фонду разом із добровольцями для міста! Слухати всім!

В пошуках чистої води: прес-конференція

28.05.2012У липні в Україні розпочнеться двотижнева екологічна експедиція з перевірки якості води. Повна версія прес-конференції в УНІАН. Учасники: директор з маркетингу ТМ "Бар'єр" Андрій Войнов, письменниця Ірена Карпа, директор Української Біржі Благодійності Павло Новіков, представник медіа-партнера проекту, ведучий Нового каналу Сергій Кутраков.