Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

МЕДІА (6 з 6)

Будуймо ЕКО Україну разом!

29.09.2016Автор відео: https://vk.com/id162415379

Збирають кошти для порятунку малих річок Вінниці

07.10.2013- Збираємо команду волонтерів, готових власноруч прибрати сміття з річок, закликати до цього громадян, надати розголосу цій проблемі у пресі та змусити відповідні держслужби високоякісно виконувати свою роботу, - говорить вінницька еклогічна активістка Людмила Сломінська.

В пошуках чистої води: Черкаси

23.07.2012Майстер-клас від професіоналів про те, як зробити з піддону собачу будку швидко і якісно!

В Україні розпочали експедицію ”У пошуках чистої води”

ефір 11.07.2012Новий канал, "Репортер". Почистити берег річки в Херсоні, пофарбувати стіни в івано-франківському притулку, скласти карту чистої води – і все це протягом двох тижнів. "Репортер" теж поїхав шукати чисту воду і робити добрі справи.

Руслана підтримала ініціативу з пошуків чистої води!

11.07.2012В Україні стартує безпрецедентний інтерактивний проект "У пошуках чистої води", який включає екологічну експедицію на позашляховиках з забором проб води та складанням "Карти води України".

В пошуках чистої води! День перший

11.07.2012На старті учасники розділились на дві команди по два авто, отримали завдання та маршрут на 1-й день. По дорозі вони повинні запитувати місцевих жителів де вони беруть воду – потім брати там проби і привозити їх на аналіз до лабораторії ввечері. Там потім цілий вечір чаклували лаборанти та визначали хімічний склад у кожній із пляшок